Deniz ERTEN adlı orospunun Ahmed HULUSİ ile ilişkisi

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Deniz ERTEN adlı orospunun Ahmed HULUSİ ile ilişkisi

Mesajgönderen mark twain orcun » 10 Ağu 2017 22:08

facebook
twitter
gplus

Bu kevaşe tasavvu dergahlarının kahpesidir. Din adamı kisvesine bürünen orspu çocuğu ahmed hulusinin amerika'da yaşama sebebi ordan aldığı emirleri buraya, buradkqi aracıları ile ulaştırmasıdır. İşte bu kahpe onun çalışanlarındandır. Bu fahişeler ise direkt olarak gizlilerde, derinlerde sözcü grubu ile yani sabatayist tayfa ile ortak çalışmaktadırlar.

Size yemin ederek söylüyorum tüm ilişkileri bilmekteyim. Elitler denen tabaka ile başlayan bi tezgah ip şeklinde yürümektedir. Temsili örneklerle resmi çizeyim;

Koç ailesi (ticaret/medya/derin siyaset)--- sözcü grubu (sabatayistler/yahudiden dönme Türkler, bunlar ise siyaset derin ve aleni, gazete/tv haber vs..)---tasavvuf dergahları (ahmed hulusi/deniz erten/kardeş payı leyla mecnun ekibi ve türevleri ''net kabalisttirler''. bunlar ise müzik/dizi-film- ve sosyolojik programları kontrol etmektedirler)

işte yapı bu şekilde oluşuyor ve bi ip gibi birbirine bağlı. Bunlaırn hepsi ırk savaşında burda. Bu fahişe çocukları aynı ailelerden gelmekteler ve diğerlerini köle eidnmeye çalışıyorlar hepsi kraliyet ailesinin uzantıları ve köleleri.

Bu fhaişe yapıyı bitirmek tüm dünya milletlerinin borcudur arkadaşlar.

Bu fahişe yapı birbirine acayip derecede bağlıdır hepsini gebertmek zorundayız.
mark twain orcun
 
Mesajlar: 34
Kayıt: 26 Kas 2016 00:23

Re: Deniz ERTEN adlı orospunun Ahmed HULUSİ ile ilişkisi

Mesajgönderen Broker » 11 Ağu 2017 01:11

facebook
twitter
gplus

Ben Deniz Erten'i Ahmed Hulusi'yi bilmem ne amaçlarlar falan, oralara girmeyeceğim, o konuda ilgi ve bilgi sahibi de değilim. Hayret ettiğim konu sen neyin matematiğini yapıyorsun? Ankaralı Koç ailesi hesaplarına göre "kabbalist" falan çıkıyor, fantastik şeyler yazıp çiziyorsun. İlginç gerçekten.

Denizcilik sektöründe çalışan, aynı zamanda lojistik ile uğraşan biri olarak şunu söyleyeyim, Koç gibi Sabancı gibi, Arkas gibi isimler olmasaydı, bu ülkenin bu kadar bile ekonomisi olmazdı. Ülkemizde sanayi ve denizcilik kanayan bir yara. Arkas'ın, İzmir Limanına yaptığı yatırımı devlet yapmadı. Bu ülkenin ekonomisini güçlendiren ve kurumsallaşmış, devletin hiçbir şeye çare olamadığı şu günlerde biraz ülkemize para giriş çıkışı sağlayan, ülkeye dev yatırımlar yapan isimlere bu laflar yersiz ve haksızdır. O açtıkları fabrikalarda, ofislerde çalışanlar yine bizleriz, üstelik Koç grubunun verdiği maaşlar ülkenin o yandaş "iş adamı" sıfatlı "insanlarına" kıyasla çok daha iyi. Hakkın kalır, ararsın, arkandayız fakat boş ve fantastik şeyler öne sürüp bu adamları karalamak gereksiz.

Altay tankını yapmış, Türkiye'nin savunma sanayisine yatırım yapmayı hedefleyen, yerli tankımızı tüfeğimizi yapmak için kolları sıvamış bir şirkete ya rakipleri çamur atar, ya asıl casus olanlar.

Sözcü gazetesine gelirsek, fetöye hep fetö demiş, bu tarz yobaz, vizyonsuz kişilikleri hep yazmış, ifşa etmeye çalışmış bir gazete. Ayrıca şu sıralarda duruşunu bozmamış nadir gazetelerden. O'da olmasa okunacak gazete kalmayacak neredeyse.
"Çatışma ne kadar büyük olursa, zafer de bir o kadar büyük olur."

- George WASHINGTON -
Kullanıcı avatarı
Broker
 
Mesajlar: 41
Kayıt: 29 Tem 2017 20:27
Konum: İzmir, Bayraklı


Dön Siyaset Politika
cron