Adnan oktar ve ahmed hulusi tipi dergahlar

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Adnan oktar ve ahmed hulusi tipi dergahlar

Mesajgönderen mark twain orcun » 13 Oca 2018 16:23

facebook
twitter
gplus

Merhaba arkadaslar bu dergahlarin tek bi plan kurucu tarafindan ne amacla kurgulandigini anlatacagim. Malumunuz gunumuzde cubbeli, feto ve turevi dergahlar din kitlesine yon veriyorlar iste plan kuruc sonraki adimda bu tur ucube tarikatlari kullanmayi amaclamaktadir. Bunlar siyaset, medya, ticaret, teknolojiye gore zamana yayilmistirlar yani sonraki adimda tasavvuf\hinduizm ve kabbalanin cok daha igrenc yuzlerini bu tur tarikatlarla gormenizi saglamak istiyorlar. Bunlarin gunumuzde 2 turu var biri pembe am memeci adnan, digeri ise elflerle filan konustugunu iddia eden sizofren ahmed hulusi bu gibi asagilik akil disi tarikatlar hep koc gibi ailelerin plani dogrltusunda piyasadalar. Bunlarin amaci renkli aldatici ahlak kurallarini keyiflerine gore uygulayacaklari bi sistem herkesi hapsetmek. Geometrde olayin bi parcasi ve malesef ataturk lakapli mustafa kemal'de ayni planin bi parcasiydi! Bugune kadar onu ve ilkelerni overdim ancak kendisini kesin bilgiyle tespit ettim, kraliyetin cihatinin bi ajanidir mustafa kemal ve o da pembe piramitcilerdendir.
mark twain orcun

Re: Adnan oktar ve ahmed hulusi tipi dergahlar

Mesajgönderen bosveryaaa » 17 Oca 2018 21:16

facebook
twitter
gplus

(bkz: kaynak götüm)

neymiş o Atatürk ile ilgili araştırıp bulduğun kesin bilgiler merak ettim.
Ben de isterdim problemsiz, ortalama bir salak olarak doğmayı ama olmadı işte.
Kullanıcı avatarı
bosveryaaa

Re: Adnan oktar ve ahmed hulusi tipi dergahlar

Mesajgönderen eskimo » 18 Oca 2018 14:48

facebook
twitter
gplus

Varsa zaten bildiğimiz bir şeyler deliller ya da elimizdeki belgeler ile paylaşmak lazım. Yoksa boş laftan öteye geçemiyor (geçmemesi doğrusudur ayrıca) bilgiler gerçek dahi olsa.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Dön Siyaset Politika