Türk Siyasetçiler Ve Lions (Lionnes) Club

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Türk Siyasetçiler Ve Lions (Lionnes) Club

Mesajgönderen dervis55 » 15 Tem 2013 19:52

facebook
twitter
gplus

Ali Can Erdoğan yazdı:la bizim belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen de bu gruba üye. Adam Eskişehir'i köyden metrepol yaptı resmen. Dünya iyisi de bi adam. konduramıyorum arkadaş ona bu masonluğu, napçam ben :D

Yapar bu durumda tabi köyden metropol..
dervis55

Re: Türk Siyasetçiler Ve Lions (Lionnes) Club

Mesajgönderen Hova » 18 Tem 2013 15:40

facebook
twitter
gplus

Her Lions kulübü özerk yapıdadır. Yine her kulüp kendi bünyesinde haftada bir ya da iki haftada bir toplantı yaparlar. Rotary kulüpleriyle aynı prensipte hareket etmelerine rağmen onlarla çok fazla işbirliği içinde olduklarını görmedim. Hatta hiç görmedim. Rotary'ler ile aynı yolda yürümelerine rağmen dediğim gibi her Lions kulübü kendi hizmet çalışmalarını yürütür.

Ara sıra büyük projelerde kendi aralarında (Lions kulüpleri arasında) ortak hizmet çalışmaları yürütürler. Türkiye'de 6 yönetim çevresi bulunmaktadır ve her kulüp bulunduğu şehrin yönetim çevresine bağlıdır.

Başkan bir hizmet döneminin başında seçilir ve görev süresi hizmet dönemi olan bir yıldır. Yapılan hizmetlerde çok sayıda fotoğraf çekilerek uluslararası merkeze gönderilir. Toplantılar ayağa kalkarak "lions özgürlük anlayış ulusumuzun güvenliğidir" denir.

Sonuç; bu kulüplerin üye törenlerinden, devir teslim ya da sıradan organizasyonlarına defalarca katılmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki Türkiye'dekilerin hemen hemen hepsi zararsız Aslanlardır :D Yani verilen görevleri yaparlar. Zaten çoğu kodaman eşidir ve gün'de bir araya geleceği insanlarla şık bir otel salonunda uluslararası bir stk çatısı altında bir araya gelmeyi tercih ederler. Sonuç olarak hayırlı bir iş yaptıklarına inanırlar. Ayrıca çok saygılıdırlar ve hizmet etme aşkıyla yanarlar :D

Dipnot: Ha burada Türkiye'dekilerin böyle olması dünya genelini kapsamaz. Belki de bizim gibi ülkelerdeki kulüplerin yaptıkları hizmetler onların kamu yararına çalışan bir stk gibi görünmelerine yardımcı oluyordur ve bizimkiler maşadır. Belki de ABD'deki kulüpleri pek hayra hizmet etmiyordur. Ancak genel olarak bu algının oluşmasının sebebi olarak mason teşkilat sistemi gibi teşkilatlanmaları ve tüm dünyada aynı sistemle yaygın olmalarıdır denilebilir.
Buralar Hep Bizimdi...
Kullanıcı avatarı
Hova

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni