Muse

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Muse

Mesajgönderen s.nur » 30 Kas 2013 00:23

facebook
twitter
gplus

çok şey atıcam birbiriyle alakasız

Unnatural Selection şarkısı hakkında Matt Bellamy : "Bu şarkı, kazananların hep daha fazlasını elde ettiği ve kaybedenlerin de hep daha daha azla yetindiği 'kazananlar dünyasını' anlatan Black Swan kitabından esinlenerek yazılmıştı. diğer şeylerin yanında şarkının verdiği mesaj 'onları yenemezsen onlara katıl'" musewiki.org unnatural selection sayfasından alıntı

United States Of Eurasia şarkısı için söylenen şey ise Orwell'in 1984'ündeki distopik dünya avrasya devleti vs vs.
tek bir soru? peki neden bunun için şarkı yapılır? bunun (distopik dünyanın) gerçekleşmesi için mi?
açıkçası bu açıklama çok boktan geliyor. ayrıca şarkıda söylenen şey TEKDÜNYADEVLETİYENİDÜNYADÜZENİTEKDÜNYADEVLETİ bu kadar bence. çünkü Muse'un şarkılara yazıldığı gibi rastgele isimler vermediği bilinir (thoughts of a dying atheist ismi ilk megalomania'ya verilmişti mesela)
ve eğer eurasia kısmını çıkarıp şarkının sözlerine bakarsanız durumun ne kadar kötü olduğunu anlayacaksınız

Ayrıca Chris Wolstenholme bir ropörtajında komplo teorilerine kendisinin de inandığını, Matt Bellamy'nin kendisine blog linkleri felan attığını demişti. aklıma şu spiritüalist illuminati blogları geldi ne yalan diyim
buyrun içindeki piramite dikkat ettiğimiz the resistance albüm kapağı
Resim
bu da wikipedide spiritüalizm portalında karşınıza çıkacak resim
Resim
bunun çekirdeğine gitmekten bahsetmiyorum bile.

ayrıca the 2nd law kapağındaki rengarenk beyin. biraz marula benziyor ama beyinmiş bu Resim yine aynı portalda var. iş birliği mi yapıyolar aq diyo insan :D Resim

bir de buna denk geldim. termodinamiğin ikinci kanunununnunun siyasetle hele amerikan senatörleriyle ne ilgili var bu bahsedilen adaletsizlik vs hiç bi fikrim yok ama matt bellamy olunca işin içinde tesadüf olduğunu sanmam Resim

ayrıca şimdi Matt Bellamy'nin 2013 gardrobundan değişip değişip giydiği aynı üçgenli gözlü tişörtleri de atasım yok artık garip yanı kalmadı onların gözüm alıştı bile diyebilirim :?

ama en sonunda yine içimdeki Muse sevgisinin bana aşıladığı şeylerle demek istediğim "bu adam oğlunun hollywood piçi olmasını istemiyor bak aldı ingiltere'ye getirdi orda yetişmesin diye" gibi komşu kızı yorumlarımı da ekleyeyim ben
How can we win when fools can be kings?
Kullanıcı avatarı
s.nur

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni