AKP, otpor, rockefeller

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: AKP, otpor, rockefeller

Mesajgönderen can » 13 Tem 2013 17:14

facebook
twitter
gplus

Farazi yazdı:Kadir Mısıroğlu nu pek tasvip etmiyorum zira kendisi Bop dediğimiz projeyi islamla ilişkilendirmiş,faydalı olacağını tüm kaynakların islamiyet çatısında ortak ve eşit olarak kullanılacağını söylemiştir.Osmanlı imparatorluğu Mustafa Kemal'in yıktığını yıllardır beyinlere sokmaya çalışmıştır.Tahminimce belki uçtun diyeceksiniz ama mısıroğlu ajandır...

ajan olduğunu bende duydum bence güvenilir bir adam değil... bu kedi canını diyen adam bana mısıroğlundansa daha samimi geliyor be :D :D
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen can » 13 Tem 2013 17:15

facebook
twitter
gplus

Michael Sikkofield yazdı:Diline doladıkları Otpor'un AĞA BABASI Mısır'da ve Suriye'de vardı ama onlara halk devrimi diyorlar. Otpor, Türkiye'de de var mıydı? Evet vardı. Fakat o çok sevip çok destekledikleri Mısır ve Suriye devrimlerinde çok daha aktif rol aldı Otpor.

Resim

Resim

Resim

Resim

Bu fotoğrafların hepsi 2011'de Mısır'da çekilmiştir, 6 Nisan Gençlik Hareketi'ni düzenleyen ve Hüsnü Mübarek'in devrilme ortamını hazırlayan Otpor'dur. Ama Allah'ın ayetlerinin bir kısmını görüp, bir kısmını görmezden gelen kafir medya bunları göstermeyecektir elbette.

Uğruna sokağa döküldükleri Mursi de Otpor sayesinde başa gelmiştir. Belalar okudukları Beşar Esad'ı devirmeye çalışanlar, halkı ilk başta sokağa dökmek için yine Otpor'u kullanmışlardır.

İşine gelince halk devrimi, işine gelmeyince dış mihrak. Oldu amına koyayım.

ya bunlarda inci sözlük gibi işte ilk önce anarşik sonra parayı bulunca tamamen ticarik olmuşlar. Nerde para varsa orda boy gösteriyolar işte
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen Farazi » 13 Tem 2013 18:20

facebook
twitter
gplus

can yazdı:
Farazi yazdı:Kadir Mısıroğlu nu pek tasvip etmiyorum zira kendisi Bop dediğimiz projeyi islamla ilişkilendirmiş,faydalı olacağını tüm kaynakların islamiyet çatısında ortak ve eşit olarak kullanılacağını söylemiştir.Osmanlı imparatorluğu Mustafa Kemal'in yıktığını yıllardır beyinlere sokmaya çalışmıştır.Tahminimce belki uçtun diyeceksiniz ama mısıroğlu ajandır...

ajan olduğunu bende duydum bence güvenilir bir adam değil... bu kedi canını diyen adam bana mısıroğlundansa daha samimi geliyor be :D :D

Tsunami vurup yıkacağına, yağmur vursun.Hezimete uğrayacağımıza az çaplı hasara uğrayalım :D
Sonu ''izm'' le biten her şey insanların oluşumudur YIKILABİLİR
Kullanıcı avatarı
Farazi

Mesajgönderen power » 15 Tem 2013 00:04

facebook
twitter
gplus

AKP'nin arap baharındaki tutumuna karşıydım. Fakat tıpkı arap baharında olduğu gibi Türkiye'deki samimi halk öfkesini kullanmaya çalışan OTPOR gibi kuruluşlar oldu. AKP'nin adamlarının Rockefeller'lardan OTPOR'dan falan bahsetmesi arap baharındaki tutumuyla çelişti. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasındaydılar. Kendi ülkelerine fitne gelince, bu samimi halk tepkilerini kimlerin yönlendirmek istediğini mecburen anlatmaya başladılar diye düşünüyorum.
power

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni