AKP, otpor, rockefeller

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

AKP, otpor, rockefeller

Mesajgönderen Bozkurt » 13 Tem 2013 11:11

facebook
twitter
gplus

Son günlerde daha doğrusu gezi olaylarından sonra a haber, beyaz tv gibi sahibi belli kanallarda Ankara belediye başkanı Melih Gökçek, yeni başbakan başdanışmanı Yiğit Bulut, Atatürk karşıtlığıyla sık sık karşımıza çıkan Kadir Mısıroğlu hiç kimsenin sesini çıkartamadığı veya çıkartanların sesinin kısıldığı konuları 7/24 tartışıp, anlatıyorlar. Melih Gökçek kendi kanalında otpor u, Mehmet Ali Alabora'nın Türkiye'deki otpor yetkilisi olduğunu defalarca anlattı. Dün bir tarih programında K.Mısıroğlu rockefeller ile koç ailelerinin paralarının nereden nereye gittiğini, divan oteli anlattı. Yiğit Bulut'a pek değinmesekde olur. Bence aldığı terfi bazı şeyleri açıkladı. Sİzce bu kişiler patronlarla düşman mı oldu, yoksa hiç dost olmamışlar mıydı ya da yürek mi yemişler?
Kür Şad ölmüş, fakat attan düşmemişti.
Ölmüş, fakat yenilmemişti!
Hüseyin Nihal ATSIZ - Bozkurtların Ölümü
Bozkurt

Re: AKP, otpor, rockefeller

Mesajgönderen gıraliçe » 13 Tem 2013 11:36

facebook
twitter
gplus

osman gökçek diyorum, glocal forum diyorum, e daha ne diyim ...
gıraliçe

Mesajgönderen ebeveyn rooney » 13 Tem 2013 12:10

facebook
twitter
gplus

Twitter'ın eyleme olan desteği gibi bunlar da garip geliyor bana.
Kullanıcı avatarı
ebeveyn rooney

Mesajgönderen can » 13 Tem 2013 12:22

facebook
twitter
gplus

K.Mısıroğlu biraz değişik bişi atatürkü çarpıtan yorumlarından dolayı kendisine şüphe ile yaklaşıyorum... her büyük liderinmi ailesi ve yaşamı çapık olur arkadaş biride %100 düzgün yaşasın breee
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen Guthrath » 13 Tem 2013 13:52

facebook
twitter
gplus

Kadir Mısıroğlu rockfeller ve koç`u yıllardır anlatıyor. Ayrıca kendisnin muazzam bir arşivi vardır. Belgesiz konuşmaz.
Guthrath

Mesajgönderen mafiozo » 13 Tem 2013 14:01

facebook
twitter
gplus

koç'lar gibi bi holding sahibi olacaksın, hele bi de türkiye'de sahip olacaksın, sana rockafeller değmeyecek? imkansız...
ancak son dönemde ali koç piyon olmadığını gösterdi...
ama mustafa koç bilderberg toplantılarının gediklisidir, bazı toplantıların katılımcı listeleri ulaşılabilir durumda...
rockafellerlarla koçları ilişkilendirip koçları itibarsızlaştırmaya çabalamak haksızlıktır...

2. dünya savaşında hitler'in tankları sadece rockafeller'ın petrol şirketinin ürettiği yakıtla yürüyebiliyordu. rockafeller aynı zamanda amerikan ordusunun en büyük finansörüydü. öyle bi hayvandır... ilk cümleyi tekrar edip bitirin...
mafiozo

Mesajgönderen eliaa » 13 Tem 2013 14:03

facebook
twitter
gplus

Boş konuştuklarını sanmıyorum özellikle melih gökçeğin katıldığı bir programı izledim ne söylediyse elinde belgesi ve fotoğrafı vardı. Bu onu %100 haklı yapmaz tabi ama ben samimiyetine inandım.
Kullanıcı avatarı
eliaa

Mesajgönderen ebeveyn rooney » 13 Tem 2013 14:11

facebook
twitter
gplus

elifbajramovic yazdı:Boş konuştuklarını sanmıyorum özellikle melih gökçeğin katıldığı bir programı izledim ne söylediyse elinde belgesi ve fotoğrafı vardı. Bu onu %100 haklı yapmaz tabi ama ben samimiyetine inandım.

Niye yapıyorlar ki bunları?
Kullanıcı avatarı
ebeveyn rooney

Mesajgönderen Farazi » 13 Tem 2013 15:38

facebook
twitter
gplus

Kadir Mısıroğlu nu pek tasvip etmiyorum zira kendisi Bop dediğimiz projeyi islamla ilişkilendirmiş,faydalı olacağını tüm kaynakların islamiyet çatısında ortak ve eşit olarak kullanılacağını söylemiştir.Osmanlı imparatorluğu Mustafa Kemal'in yıktığını yıllardır beyinlere sokmaya çalışmıştır.Tahminimce belki uçtun diyeceksiniz ama mısıroğlu ajandır...
Sonu ''izm'' le biten her şey insanların oluşumudur YIKILABİLİR
Kullanıcı avatarı
Farazi

Mesajgönderen Michael Sikkofield » 13 Tem 2013 15:46

facebook
twitter
gplus

Diline doladıkları Otpor'un AĞA BABASI Mısır'da ve Suriye'de vardı ama onlara halk devrimi diyorlar. Otpor, Türkiye'de de var mıydı? Evet vardı. Fakat o çok sevip çok destekledikleri Mısır ve Suriye devrimlerinde çok daha aktif rol aldı Otpor.

Resim

Resim

Resim

Resim

Bu fotoğrafların hepsi 2011'de Mısır'da çekilmiştir, 6 Nisan Gençlik Hareketi'ni düzenleyen ve Hüsnü Mübarek'in devrilme ortamını hazırlayan Otpor'dur. Ama Allah'ın ayetlerinin bir kısmını görüp, bir kısmını görmezden gelen kafir medya bunları göstermeyecektir elbette.

Uğruna sokağa döküldükleri Mursi de Otpor sayesinde başa gelmiştir. Belalar okudukları Beşar Esad'ı devirmeye çalışanlar, halkı ilk başta sokağa dökmek için yine Otpor'u kullanmışlardır.

İşine gelince halk devrimi, işine gelmeyince dış mihrak. Oldu amına koyayım.
"Zorluğun yanında bir kolaylık muhakkak vardır" - İnşirah 6
Kullanıcı avatarı
Michael Sikkofield

Sonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni