Eminem

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Eminem

Mesajgönderen Haşhaşin » 14 Kas 2013 19:39

facebook
twitter
gplus

Merhabalar. Aklıma bir şey takıldı. Bu konuda biraz cahilim yardımcı olursanız sevinirim.
Michael Sikkofield'in blogunu okuyorum. Orada (tam hatırlamamakla birlikte) Michael Jackson ve Mtv adında bir makale okumuştum. İşte orada Eminem'im artık içinde olduğu düzene karşı geldiği yazıyordu. Abiler beni yanlış anlamayın, Einstein'lık peşinde değilim, bilgilenmek istiyorum. Herneyse makalede şarkı sözlerine yer verilmiş (yanılmıyorsam Not Afraid) ve düşünce desteklenmişti. Sonra şu resme rastladım
images.jpeg
images.jpeg (5.13 KiB) 1556 kere görüntülendi

Abi tek göz, şu lucifer işareti... Bu işaret farklı bir anlama mı geliyor yoksa Eminem hiç karşı gelmedi mi? Aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Ben uçmak istiyordum, okulda bana ilk öğretilen şeylerden biri yerçekimi oldu.
Kullanıcı avatarı
Haşhaşin

Re: Eminem

Mesajgönderen Nate RIVER » 14 Kas 2013 19:58

facebook
twitter
gplus

Eminem aslında bu sistemin önde gelenleri arasındaydı, Recovery albümüyle artık bu sisteme karşı çıktığını açıkça belli etti. Albümden sonra kendisine ve özellikle de kızlarına yönelik tehditler aldığı biliniyordu...

En son Berzerk parçası ile sisteme geri döndüğünü ilan etti, saçlarını tekrar sarıya boyayarak diğer kişiliği olan Slim Shady'e dönüş yaptı.

Belki tehditleri kaldıramadı (kızlarına çok değer veriyor çünkü), belki kendi isteğiyle döndü... yorum sana kalmış.

Not: Eminem eski zamanlardan birinde (yılını tam hatırlayamadım) ''Like Toy Soldiers'' diye bir parça yapar ve albümün klibinde rol icabı Proof (Eminem'in en sevdiği arkadaşlarından biri, o öldükten sonra zannedersem yıllarca şarkı yapmadı) bir akşam bar çıkışında silahlı saldırıya uğrayıp öldürülür. Bir süre sonra gerçekten de Proof bir akşam bar çıkışında aynen klipteki gibi öldürülür (zannedersem kurşunların vücuda girdiği yerler bile aynıymış). Bu adamlar zamanında Eminem'e böyle bir göz dağı vermişti işte, Eminem'in bir kere ağzı yandı zaten, bu olaydan yıllar sonra, kendi tabiriyle ''hayatta en çok değer verdiği kızları'' tehdit edilince kaçacağı bir yer kalmadı bence.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen bisuur » 14 Kas 2013 20:09

facebook
twitter
gplus

rihanna ile yaptığı düet ile geri dönüşünü perçinlemiştir.
bisuur

Mesajgönderen Haşhaşin » 14 Kas 2013 20:14

facebook
twitter
gplus

Nate RIVER yazdı:Eminem aslında bu sistemin önde gelenleri arasındaydı, Recovery albümüyle artık bu sisteme karşı çıktığını açıkça belli etti. Albümden sonra kendisine ve özellikle de kızlarına yönelik tehditler aldığı biliniyordu...

En son Berzerk parçası ile sisteme geri döndüğünü ilan etti, saçlarını tekrar sarıya boyayarak diğer kişiliği olan Slim Shady'e dönüş yaptı.

Belki tehditleri kaldıramadı (kızlarına çok değer veriyor çünkü), belki kendi isteğiyle döndü... yorum sana kalmış.

Not: Eminem eski zamanlardan birinde (yılını tam hatırlayamadım) ''Like Toy Soldiers'' diye bir parça yapar ve albümün klibinde rol icabı Proof (Eminem'in en sevdiği arkadaşlarından biri, o öldükten sonra zannedersem yıllarca şarkı yapmadı) bir akşam bar çıkışında silahlı saldırıya uğrayıp öldürülür. Bir süre sonra gerçekten de Proof bir akşam bar çıkışında aynen klipteki gibi öldürülür (zannedersem kurşunların vücuda girdiği yerler bile aynıymış). Bu adamlar zamanında Eminem'e böyle bir göz dağı vermişti işte, Eminem'in bir kere ağzı yandı zaten, bu olaydan yıllar sonra, kendi tabiriyle ''hayatta en çok değer verdiği kızları'' tehdit edilince kaçacağı bir yer kalmadı bence.

Teşekkür ederim yardımcı olduğun için.
Ben uçmak istiyordum, okulda bana ilk öğretilen şeylerden biri yerçekimi oldu.
Kullanıcı avatarı
Haşhaşin

Dön Yeni Dünya Düzeni