Şeytani Pop Kültürümüz

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Şeytani Pop Kültürümüz

Mesajgönderen bisuur » 14 Kas 2013 20:20

facebook
twitter
gplus

...
En son bisuur tarafından 01 Ara 2020 12:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
bisuur

Re: Şeytani Pop Kültürümüz

Mesajgönderen Scriabin » 14 Kas 2013 21:07

facebook
twitter
gplus

Her yolun sonu klasik müziğe çıkıyor yine 8-)
Mozart'ın babasının mason olması. Kendisi hala tartışılıyor gerçi. Sonra biricik Chopin'ciğimin çok sevdiğim 4.ballade'ını Madam Rotschild'e filan adaması hiç hoş değil elbette. Sonra Franz Liszt'te masonlukla içli dışlı hep. Ama klasik müzikte subliminal bir mesaj olsa dahi rock-metal müzikteki kadar ya da pop müzikteki kadar bilinçaltını etkilemez diye düşünüyorum. Tchaikovsky eşcinsel bir besteci mesela. Ama ben hiç dinlerken o tür bir öge canlandırmadım kafamda. Bir erkeğin kadınına sarılırken hissettiği duyguları yansıtıyormuş gibi geliyor daha çok.
O yüzden herkese tavsiyemdir :D
Kullanıcı avatarı
Scriabin

Mesajgönderen ceci » 14 Kas 2013 21:14

facebook
twitter
gplus

valla en guzeli balkan muzikleri haci..
populer kulturun nesneleri olan muzikleri mumkun mertebe dinlemiyorum.
etnik muzikler cok hosuma gidiyor. ha birde blues ve caz'i seviyorum ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen bisuur » 14 Kas 2013 21:21

facebook
twitter
gplus

ben de olabildiğince sözsüz müzik dinliyorum, keman piyano vs. beethoven mozart ve vivaldi favorim aynı zamanda iranlı farid farjad ın kemanları muhteşem hastasıyım - bir ara istanbula gelmişti gidemediğime yanarım - onun haricinde film müzikleri arşivim var alta subli koymamışlarsa sözsüz güzel oluyor. bu şekilde hem müzik tam anlamıyla müzik özelliğini görüyor içimi rahatlatıyor beynimi bulandırmıyor. mesela şunu dinleyin derim :

farid farjaddan da şunu mutlaka dinleyin :

bisuur

Mesajgönderen bisuur » 14 Kas 2013 22:01

facebook
twitter
gplus

enstrüman sesinde oynamıyorlar zaten. o sesin altına iliştiriyorlar mesajı. bende bir kaç tane telkin müzikleri vardı şimdi bulamadım. kitaronun müzikleri altına kuran sesi dualar falan işlemişlerdi. sen bunları sadece duymadığını sanıyorsun..
bisuur

Mesajgönderen Nate RIVER » 15 Kas 2013 04:58

facebook
twitter
gplus

Asıl o Oldboy'un müziğinden korkuyorum ben, o nasıl bir filmdir abi... Allah korusun müzikle beynimize verirler haberimiz olmaz. :D Onu dinlemeyin sakın. :D

En temizi epic müzik abi.

http://www.youtube.com/channel/UC3swwxiALG5c0Tvom83tPGg

http://www.youtube.com/watch?v=iiJoPCGU ... 4718C5FE8C (Bu markanın kendi kanalında karışık müzikler felan da girmiş araya, bu adam iyi toparlamış buradan dinleyin)

Alın bu da ''Immediate music''den Serenata immortale. Çok seviyorum bunu. Abi bunları bir dinleyin bırakamazsınız bak. :D

http://www.youtube.com/watch?v=8k7dyGzG5po

Not: Audiomachine'de ''illuminati'' diye bir parça var, denk gelirseniz onu görmezlikten gelin. :D

Ekleme: Thomas Bergersen - Sonera (bu da aslında Two Steps From Hell müziği ama buna ayrıca yapan adam kendi ismini vermiş, bu markadaki çoğu müziği de bu yapıyor zannedersem)

Bu çok güzel.

http://www.youtube.com/watch?v=AC1w1FjAfqE
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Semavi » 15 Kas 2013 10:15

facebook
twitter
gplus

Uzun süredir kadın şarkıcılar sahnede donlarıyla şarkı söylüyorlar. Klipleri izleyince görüyorsunuz sanki kıyafet giyerek şarkı söylemek yasaklanmış gibi. Bu şarkıcılar ne söylediğiyle değil de kıçıyla ve bacaklarıyla gündeme geliyor genelde.
"Fakat, O Allah benim Rabbimdir ve ben Rabbime hiç kimseyi ortak koşmam." Kehf/38
Kullanıcı avatarı
Semavi

Mesajgönderen bisuur » 15 Kas 2013 10:55

facebook
twitter
gplus

....
En son bisuur tarafından 01 Ara 2020 12:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
bisuur

Mesajgönderen Nate RIVER » 15 Kas 2013 18:53

facebook
twitter
gplus

Semavi yazdı:Uzun süredir kadın şarkıcılar sahnede donlarıyla şarkı söylüyorlar. Klipleri izleyince görüyorsunuz sanki kıyafet giyerek şarkı söylemek yasaklanmış gibi. Bu şarkıcılar ne söylediğiyle değil de kıçıyla ve bacaklarıyla gündeme geliyor genelde.

Aynen.

Git düzgün bir elbise giy, donla sütyenle sahne mi olur abi. Ben böyle bir konsere gitsem saygısızlık olarak algılarım ciddiyim. Sahnedeki şarkıcıya değer verip bilet alıyorum, kadın donla çıkıp kıçını başını sallıyor bana, dalga mı geçiyorsun lan bayan? :D
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen bisuur » 16 Kas 2013 15:31

facebook
twitter
gplus

....
En son bisuur tarafından 01 Ara 2020 12:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
bisuur

Sonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni