Deşifre Programını İzlemeyin, İzlettirmeyin

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Deşifre Programını İzlemeyin, İzlettirmeyin

Mesajgönderen çikobonzai » 13 Tem 2013 14:22

facebook
twitter
gplus

Gezi parkı olayları sırasında Deşifre programı vardı AHABER'de. İşte bu konularda ünlü Aytunç falan gibi insanlar bağlandı. Çok güzel her şeyden bahsettiler, ancak tek bir sorun vardı. Kanalın desteklediği Parti ve mensuplarını bu düzenin içinde değillermiş gibi gösterdiler. Program size Düzenlerden, başkanların nasıl seçildiğinden, Tapınak Şovalyelerinden falan bahsediyor ama( !) hiç bir zaman BOP veya Eşbaşkan konusu geçmiyor. Program hiç bir zaman Hükümet ve yanlılarının yaptıklarından bahsetmiyor. Bunları siz bilebilirsiniz, ancak yeni yeni öğrenen insanlara istedikleri şekilde öğretiyorlar. Keza bu konuları İnternet'ten öğrenmeye kalksalar neler olacağını siz çok iyi biliyorsunuz. Bana göre bu programın ne izlenilmesi, nede izlettirilmesi gerekiyor.
çikobonzai

Re: Deşifre Programını İzlemeyin, İzlettirmeyin

Mesajgönderen can » 13 Tem 2013 14:24

facebook
twitter
gplus

çikobonzai yazdı:Gezi parkı olayları sırasında Deşifre programı vardı AHABER'de. İşte bu konularda ünlü Aytunç falan gibi insanlar bağlandı. Çok güzel her şeyden bahsettiler, ancak tek bir sorun vardı. Kanalın desteklediği Parti ve mensuplarını bu düzenin içinde değillermiş gibi gösterdiler. Program size Düzenlerden, başkanların nasıl seçildiğinden, Tapınak Şovalyelerinden falan bahsediyor ama( !) hiç bir zaman BOP veya Eşbaşkan konusu geçmiyor. Program hiç bir zaman Hükümet ve yanlılarının yaptıklarından bahsetmiyor. Bunları siz bilebilirsiniz, ancak yeni yeni öğrenen insanlara istedikleri şekilde öğretiyorlar. Keza bu konuları İnternet'ten öğrenmeye kalksalar neler olacağını siz çok iyi biliyorsunuz. Bana göre bu programın ne izlenilmesi, nede izlettirilmesi gerekiyor.

televizyondan öğrenme internetten öğrenme çık sokağa öğren deniyor. ben sokağa çıkıp polise karşı gelmek istemiyorum ne derse desinler polisime güveniyorum ben.

bence yanlı olmaları iyi. çünkü bir halk tv yi izleyip bir samanyolunu izleyip ortak noktaları toplayıp mevzuyu çöze bilirsin bu gayet basit.
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen çikobonzai » 13 Tem 2013 14:31

facebook
twitter
gplus

can yazdı:
çikobonzai yazdı:Gezi parkı olayları sırasında Deşifre programı vardı AHABER'de. İşte bu konularda ünlü Aytunç falan gibi insanlar bağlandı. Çok güzel her şeyden bahsettiler, ancak tek bir sorun vardı. Kanalın desteklediği Parti ve mensuplarını bu düzenin içinde değillermiş gibi gösterdiler. Program size Düzenlerden, başkanların nasıl seçildiğinden, Tapınak Şovalyelerinden falan bahsediyor ama( !) hiç bir zaman BOP veya Eşbaşkan konusu geçmiyor. Program hiç bir zaman Hükümet ve yanlılarının yaptıklarından bahsetmiyor. Bunları siz bilebilirsiniz, ancak yeni yeni öğrenen insanlara istedikleri şekilde öğretiyorlar. Keza bu konuları İnternet'ten öğrenmeye kalksalar neler olacağını siz çok iyi biliyorsunuz. Bana göre bu programın ne izlenilmesi, nede izlettirilmesi gerekiyor.

televizyondan öğrenme internetten öğrenme çık sokağa öğren deniyor. ben sokağa çıkıp polise karşı gelmek istemiyorum ne derse desinler polisime güveniyorum ben.

bence yanlı olmaları iyi. çünkü bir halk tv yi izleyip bir samanyolunu izleyip ortak noktaları toplayıp mevzuyu çöze bilirsin bu gayet basit.

Samanyolu TV İzleyen birisinin Halk TV izleyeceğini zannediyor musun gerçekten ? Yada tam tersi. Ben A kanalı yanlış yapıyor B kanalını izleyelim demedim. Herkes zaten olayları kendisine göre anlatıyor. Keza bir kanaldan bir bilgi alıp, diğer kanaldanda bir bilgi alıp ortaya bir şey çıkartamassın ki. İkiside bir birini karalıyor. Konunun Gezi Parkı ile alakası yok. Sıkıntı orada konuşulanlara Hükümet'in dahil edilmemesi. Açıkçası ben izlerken tiksindim.
çikobonzai

Mesajgönderen lesitin » 13 Tem 2013 14:49

facebook
twitter
gplus

Mehmet Ali Önelin bilgisinin altına kellemi koyarım. Ama bazı noktalarda haklısın bir süredir işi parti propagandasına döktü olayları istediği gibi görmeye başladı. Ve bu konuda inan çok şaşkınım
lesitin

Mesajgönderen çikobonzai » 13 Tem 2013 15:03

facebook
twitter
gplus

lesitin yazdı:Mehmet Ali Önelin bilgisinin altına kellemi koyarım. Ama bazı noktalarda haklısın bir süredir işi parti propagandasına döktü olayları istediği gibi görmeye başladı. Ve bu konuda inan çok şaşkınım

Konular hakkında çok bilgililer. Orası çok doğru, ama bilgileri çok değiştirerek veriyorlar. AHaber'in izleyici kitlesini Hükümet'e oy verenler oluşturuyor. Durum böyle olunca zaten bu şekilde servis etmeleri kaçınılmaz. Örneğin o gün Ekranda Twett'leri paylaşıyorlar. 50'yi geçik Twit attım BOP ile ilgili hiç birisini yayınlamadılar. Bunun için izlenmemesi lazım bana göre.
çikobonzai

Mesajgönderen conspiracy_theory » 14 Tem 2013 18:54

facebook
twitter
gplus

ya hem samanyolu hem halk tv farklı ideolojilerde aynı güruha hizmetteyseler ?
81/29 Alemlerin Rabbi olan Allah dilemedikçe sizler dileyemezsiniz.
conspiracy_theory

Mesajgönderen VekilSizDeğilsiniz » 21 Tem 2013 04:48

facebook
twitter
gplus

consume obey die yazdı:Beni de şaşırtan bu. Çok iyi konulara değiniliyordu, gizli örgütler vs. Aytunç Altındal geliyordu. Ama dediğin gibi BOP'dan vs hiç bahsedilmedi.

Ayrıca Aytunç abinin tutumu beni şaşırttı. Acaba bizim açımızdan bakmadığı için mi bu kadar eleştiriyoruz?

Son soru çok yerinde ve manidar. Aynı olaya farklı bakış açıları ortaya böyle bir sonuç çıkarabilir gayet tabii.Eleştirmemek gerekir.
Kullanıcı avatarı
VekilSizDeğilsiniz

Dön Yeni Dünya Düzeni