Fantasia Çizgi Sineması

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Fantasia Çizgi Sineması

Mesajgönderen Yoksul Şövalye » 22 Ara 2013 00:47

facebook
twitter
gplus

İzlemeye başlamadan önce ışık kapalıydı, müziğin etkisiyle de iyice korkuttu beni de :D
Şaka bi yana o küçücük çocuğa o şeytan kıyafetini giydirenlerin amk bide gezdiriyorlar bok var sanki
Neyse kardeşim bu film yerine alternatif filmler bul derim ben öyle yapmıştım zamanında daha bir çok güzel çocuk filmleri var
Kabul etmezlerse 'ehhh izlenmicek dedim'' falan diye triplere gir ama mutlaka izletme yazık çocuklara
Kullanıcı avatarı
Yoksul Şövalye

Mesajgönderen Yoksul Şövalye » 22 Ara 2013 01:09

facebook
twitter
gplus

Aklıma getirdin bak çocukken günde 7-8 saat belki daha fazla atari oynardım sonra bunlar karar almış 'azaltsın bu beyni sulandı iyice' diye saklamaya başladılar.Yavaş yavaş saatleri azaltıyorlardı bende 6 yaşlarındayım amk fark etmiyodum hiç en sonunda 1.sınıfa da başlayınca günde hiç oynamamaya başladım.
Yine bir gün yatağa yattığımda ayak ucumda bişey fark ettim kablolar fln bi baktım atari allahım havaya uçmuştum ,yanlışlıkla oraya saklamış annem :D, ama hava geçti yarın oynarsın diye sakladı annemgil.ama tabi yarın vermediler uslu dur vercez diye kandırdılar yine tık yok.
en sonunda dersleri de iyi geçince aldım atariyi 15 tatilde vurdum kırbacı vurdum kırbacı 4.sınıfın sonuna kadar full pompa heheh sonra pc geldi ama atarinin yerine tutmadı tabi :)
bu arada ben çocukken uslu, şirin olunca daha çok abimi oturttular o sobanın üstüne :D
Kullanıcı avatarı
Yoksul Şövalye

Mesajgönderen Yoksul Şövalye » 22 Ara 2013 01:19

facebook
twitter
gplus

çocukken o çok yaralayıcı oluyo her işin üstüne kalması evet ,küçükken abim bi de plan yapar bi işi benim üstüme yıkmaya çalışırdı garibim yazık bide hiç başaramazdı :D
baya isyankardı o zamanlar gerçi şimdide biraz öyle de neyse :D
Kullanıcı avatarı
Yoksul Şövalye

Dön Yeni Dünya Düzeni