666

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

666

Mesajgönderen salihcyilmaz » 29 Ara 2013 22:14

facebook
twitter
gplus

Bu 666 www ve bunun gibi şeyler ne anlam ifade ediyordu? Cevabimi aldiktan sonra bir şeyler paylaşacağim.
It is a capital mistake to theorise before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.
salihcyilmaz

Re: 666

Mesajgönderen al mualim » 30 Ara 2013 20:08

facebook
twitter
gplus

bilgisayarda pdf incil vardı 666 konusunda şunlar yazıyor:
Karadan Çıkan Canavar 11-18
11Sonra karadan çıkan başka bir canavar gördüm. Kuzu boynuzuna benzer iki boynuzu vardı, bir
ejder gibi konuşuyordu. 12İlk canavarın tüm yetkisini onun önünde kullanıyor. Yeryüzünü ve orada
yaşayanları, ölümcül yarası sağalan ilk canavara tapmaya zorunlu kılıyor. 13Güçlü belirtiler gösteriyor.
İnsanların önünde gökten yere ateş bile indirebiliyor. 14İlk canavarın önünde belirtiler göstermek için
kendisine verilen yetkiyi kullanarak, yeryüzünde yaşayanları kandırıyor. Kılıç yarası aldıktan sonra
yine yaşayan canavarın bir benzerini yapmaları için yeryüzünde yaşayanlara buyruk veriyor. 15İlk
canavarın benzerine soluk vermesi için kendisine yetki sağlandı. Öyle ki, canavarın benzeri
konuşabilsin ve kendisine tapmayan herkesi ölüme çarptırabilsin.

16Bunun yanı sıra ikinci canavar büyük-küçük, varlıklı-varlıksız, özgür-uşak herkesin sağ eline
ve alnına nişan konmasını zorunlu tutuyor. 17Öyle ki, kendisinde nişan – yani canavarın adı ya da adının
sayısı – bulunmayan, ne bir şey satın alabilsin ne de bir şey satabilsin. 18İşte bilgeliğe çağrı. Aklı olan
hesap etsin canavarın sayısını: Çünkü bu sayı insanı simgeler. Sayısı ise altı yüz altmış altıdır.

www de bir şeyde 666 demekti ama neydi unuttum.
Resim
Kullanıcı avatarı
al mualim

Mesajgönderen Semavi » 31 Ara 2013 10:07

facebook
twitter
gplus

canavarın adı ya da adının sayısı bulunmayan, ne bir şey satın alabilsin ne de bir şey satabilsin
Resim

üzerinde barkod etiketi olmayan birşey kaldı mı alınıp satılacak
"Fakat, O Allah benim Rabbimdir ve ben Rabbime hiç kimseyi ortak koşmam." Kehf/38
Kullanıcı avatarı
Semavi

Mesajgönderen salihcyilmaz » 31 Ara 2013 11:48

facebook
twitter
gplus

Canavarin sayisi olamaz gibi neyse bi pc başina geçeyim küçük bir şeyler paylaşacağim.
It is a capital mistake to theorise before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.
salihcyilmaz

Mesajgönderen Nate RIVER » 31 Ara 2013 14:34

facebook
twitter
gplus

Semavi yazdı:canavarın adı ya da adının sayısı bulunmayan, ne bir şey satın alabilsin ne de bir şey satabilsin
Resim

üzerinde barkod etiketi olmayan birşey kaldı mı alınıp satılacak

Barkodun belirtilen kısımları neden ''6'' sayısına denk geliyor? Burayı tam anlamadım, veya bir yerleri kaçırmış olabilirim. :roll:
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Semavi » 31 Ara 2013 17:47

facebook
twitter
gplus

İncildeki bölümde " üzerinde 666 yazmayan hiçbirşeyin alınıp satılamayacağı" bir durumdan bahsediyor.
Günümüzde ise nedense barkodların içerisinde sabit olarak 666 karakterine denk gelen çizgiler vardır. Tüm barkodların içinde vardır bu ayraç amaçlı kullanılan 666
"Fakat, O Allah benim Rabbimdir ve ben Rabbime hiç kimseyi ortak koşmam." Kehf/38
Kullanıcı avatarı
Semavi

Dön Yeni Dünya Düzeni