AIDS, Doğal Bir Hastalık MI ?

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

AIDS, Doğal Bir Hastalık MI ?

Mesajgönderen snorlax » 14 Tem 2013 02:35

facebook
twitter
gplus

Merhaba arkadaşlar. İnternette sağda solda AIDS hastalığına neden olan HIV virüsünün kasıtlı olarak üretildiğine dair "komplo teorisi" olarak nitelendirilen bazı haberler dolaşmakta. Bunun bir komplo teorisinden ibaret mi, yoksa gerçek mi olduğunu araştırdığımda karşıma çok garip şeyler çıktı. Merakı olan arkadaşlar için paylaşayım:

Times dergisinin 3 Haziran 1946 tarihli sayısında çok enteresan bir makale var. Adı "Better Than the Bomb"

http://www.blackherbals.com/better_than_the_bomb.htm

Makalede "yıkımın farklı çeşitleri vardır" gibi bir ibare bulunmakta ve makalenin geneli, kimyasal içerikli bir bomba ile büyük bir yıkım gerçekleştirilebileceği ile ilgili. Hatta elde edilen bu bombanın yıkım gücünün atom bombasından çok daha fazla olabileceği vurgulanmaktaydı.

Daha sonra 1971 yılında A.B.D'nin resmi kanser virüs araştırma programının ar-ge mantık akış diyagramında çok ilginç şeylerin olduğunu gördüm. Diyagram, "sadece belirli ırkları etkileyen" yapay bir virüsün keşif aşamaları ile alakalıydı.

http://www.jesus-is-savior.com/Evils%20 ... p_1972.jpg

Bu araştırmalardan 10 yıl kadar sonra AIDS hastalığı ortaya çıktı. AIDS, hiçbir doğal hastalıkta görülemeyecek kadar ani bir şekilde ortaya çıktı. Öyle ki, bu hastalığın ilk olarak nasıl ortaya çıktığına dair kesin bir bulgu yoktur hala.

Araştırmam esnasında en çok ilgimi çeken şey ise şu oldu:

*AIDS hastalığına sebep olan HIV virüsüne karşı bağışıklığı olan, dünyada sadece bir tane gen vardır: "ccr5 delta 32 geni"
*Bu gene sahip insanlar, hiçbir şekilde AIDS hastalığına yakalanmıyor.
*ccr5 delta 32 geni, mutasyonla oluşmuş bir gendir. Bu gen orta çağdaki kara veba salgını esnasında salgına karşı oluşmuş mutant bir gendir ve sadece beyaz avrupalılarda bulunur.

Bu hastalığa beyaz avrupalıların doğal bağışıklı olması, aklıma kanser araştırma programını getirdi. Bilmiyorum belki hepsi kuruntudur. Ama bana pek öyle gelmedi.
Kullanıcı avatarı
snorlax

Re: AIDS, Doğal Bir Hastalık MI ?

Mesajgönderen Kolanın Açma Halkası » 14 Tem 2013 02:58

facebook
twitter
gplus

Biliyoruz ki Yeni Dünya Düzeni'nin parçalarından biri nüfusu kontrol altına almaktır.Bu hastalığa hep şüpheyle yaklaştım. Nüfusu kontrol altına almak için bir anda ortaya atılan yapay bir hastalık olabilir. Gün geçtikçe kısır insanların artması da bir gerçek zaten, ayrıca bu aile planlaması olayının da pek masum olduğunu düşünmüyorum.
Sadece Beşiktaş
Kullanıcı avatarı
Kolanın Açma Halkası

Mesajgönderen sikkofieldin müridi » 14 Tem 2013 03:13

facebook
twitter
gplus

şuana kadar bunu sorgulamamıştım. haklı olabilirsin iddian son derece mantıklı
sikkofieldin müridi

Mesajgönderen Mecruh » 14 Tem 2013 10:43

facebook
twitter
gplus

7 milyar ve üzeri sayıda insanın dünya üzerinde yaşaması çok fazla. Bu anormalliğin doğal bir sonucu olarak yakında büyük bir savaşın çıkma olasılığı çok yüksek. A planı bu. B planı ise ki bunu World War Z filminde çok güzel anlattılar, Tedavisi olmayan ve hızlı yayılan bir virüs çıkarmak ve insanları topluca ölümle sonuçlandıracak bir uygulamaya maruz bırakmak olacak.
حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen sikkofieldin müridi » 16 Tem 2013 03:22

facebook
twitter
gplus

Mecruh yazdı:7 milyar ve üzeri sayıda insanın dünya üzerinde yaşaması çok fazla. Bu anormalliğin doğal bir sonucu olarak yakında büyük bir savaşın çıkma olasılığı çok yüksek. A planı bu. B planı ise ki bunu World War Z filminde çok güzel anlattılar, Tedavisi olmayan ve hızlı yayılan bir virüs çıkarmak ve insanları topluca ölümle sonuçlandıracak bir uygulamaya maruz bırakmak olacak.

Amerikalılar yapıcakları şeyin önce filmini çeker sonra yapar diye bir söz vardır belki duymuşsundur

World war z bir kitaptan uyarlama ama yine de Bir zombi filmi hastası olarak her izlediğim zombi filminde bu aklıma geliyor. Bütün dünyayı zombileştirseler sonra temizleseler korudukları insanlarla yeni bir dünya devleti kursalar ohh...

günümüz teknolojisini düşündüğünüzde böyle bir virüs yapmak bence imkansız değil hatta son derece olası. Etkisi walking deaddeki gibi mi olur resident evildaki gibi mi bilmem ama böyle bir şey yapılabilir diye düşünüyorum. ve yapılsa kimsenin ruhu duymaz.

Atarsın Virüsü aynı anda 4-5 merkeze millet onun peşine bile düşemez zaten can havliyle. mükemmel bir kaos ortamı. olası şeyler bunlar imkansız değil
sikkofieldin müridi

Dön Yeni Dünya Düzeni