Sürüngen İnsansılar (Reptilian Irkı) / Reptilian Humanoid

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Sürüngen İnsansılar (Reptilian Irkı) / Reptilian Humanoi

Mesajgönderen uraz » 16 Tem 2013 23:18

facebook
twitter
gplus

yeni dünya düzeni başlığı altında bunlar ciddi ciddi tartışılıyo mu yoksa bi alegori flan var da ben mi kaçırıyorum acaba
uraz

Mesajgönderen lesitin » 17 Tem 2013 13:42

facebook
twitter
gplus

uraz yazdı:yeni dünya düzeni başlığı altında bunlar ciddi ciddi tartışılıyo mu yoksa bi alegori flan var da ben mi kaçırıyorum acaba

Tabiki tartışıcaz David Icke dünya çapında etkisi olan bir insan. Söylediklerinin çoğu palavra ve asıl gerçeği örtmek için kullanılan bilgiler. Ama bunu biz söylüyoruz Davide inanan insan çok fazla
lesitin

Mesajgönderen uraz » 17 Tem 2013 14:55

facebook
twitter
gplus

palavra olduğunu göstermek babında tabii ki tartışılıcak, hatta tam da öyle tartışılsın da, görebildiğim kadarıyla cinler var mı yok mu, ben inanıyorum abi var, ayakları da ters olur bunnarın türünden şeylere akmış mesele. gayet de ciddi geldi bana yorumlar. öle kimsenin pek palavra ortaya çıkarma derdi yok gibi.
uraz

Mesajgönderen Volta » 17 Tem 2013 18:25

facebook
twitter
gplus

Michael Sikkofield yazdı:Reptilian ırkı tamamen David Icke'ın kıçından uydurduğu bir teoridir. Reptilian'ların çoğu özelliği cinlere benzer, bu nedenle kuvvetle muhtemel cinleri kamufle etme çabasının bir ürünüdür reptilian senaryosu.

Not: Cinler dinozor değildir, uzayda başka hayat formları olabilir veya uzaylılar da olabilir ve cinler bunlar da değildir, cinler bakteri veya mikrop da değildir. Cinler bu dünyada yaşayan ve duyu organlarımızla algılayamadığımız, dumansız ateşten yaratılmış varlıklardır. Tıpkı insanlar gibi akıl sahibidirler, irade sahibidirler, bu nedenle Kuran hem insanlara hem de cinlere gönderilmiştir.

Meraba hacu. Kendim senin yazdiklarina inanmaktayim. Birtakim sorularim var elbet ama onlari sonra sormayi planliyorum. Herneyse simdi olay su, yurtdisinda bazi arkadaslarim var benim ve turkce bilmiyorlar. Aynen anlattigin gibi de konudan hic haberleri yok. Hatta aralarinda super state cok iyi olur falan diyenler var, adamlar kandirilmis. Tabi benim bu adamlara konunun ic yuzunu anlatmaya ingilizcem yetmiyor, biraz satanizm bağlantılarından falan bahsettim ilgilerini cekti. Hatta hemen ne yapmamiz lazim falan dediler. Bana onlara gonderebilecegim senin blog gibi ama ingilizce kaynaklar gonderirsen sevinirim. dondusabri@hotmail.com'a mail attıydım geri dönmedin, forumdan özel mesaj da gönderemedim o yüzden mecbur böyle ulaşmak zorunda kaldım sana. Iyi aksamlar.
Volta

Mesajgönderen yazyagmuru » 17 Tem 2013 18:37

facebook
twitter
gplus

kardeşim Kur'an mealini bulabilirler kendi dillerine çevrilmiş olarak,zor olmasa gerek.onlara yapabileceğin en iyi iyilik onları bizle değil Kur'an'la tanıştırmak olur.sorularının cevaplarını onda bulabilirler.İnsanlara vesile oldukları iyilikten ve kötülükten pay olduğunu unutmayalım.
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen sageru » 17 Tem 2013 19:04

facebook
twitter
gplus

Ben de bu dünyada bir ''humanoid'' olduğunu düşünmüyorum. Konu kesinlikle cinlerle ilgili ve benim pek bilgim yok. O yüzden ''Yok öyle bir şey'' deyip kaçayım.
Sonsuza...
Kullanıcı avatarı
sageru

Mesajgönderen Anders Svetlenikov » 17 Tem 2013 19:55

facebook
twitter
gplus

lanetherf yazdı:Yalnız cinler çeşitli suretlere girip insanlarla iletişim kurabilir. Yaşadığım bazı şeyler var hemen cinci ilan etmeyin de. Ayrıca Hz. Süleymanın cinlerden ordusu olması da bir ipucu

Hz. Süleyman, bu konuda örnek olarak verilmemeli bence çünkü kendisi -rivayetlere göre- rüzgara, hayvanlara dahi hükmedebiliyordu..
Anders Svetlenikov

Mesajgönderen Volta » 17 Tem 2013 23:00

facebook
twitter
gplus

yazyagmuru yazdı:kardeşim Kur'an mealini bulabilirler kendi dillerine çevrilmiş olarak,zor olmasa gerek.onlara yapabileceğin en iyi iyilik onları bizle değil Kur'an'la tanıştırmak olur.sorularının cevaplarını onda bulabilirler.İnsanlara vesile oldukları iyilikten ve kötülükten pay olduğunu unutmayalım.

Hocam haklisin tabi en dogrusu Kur'an'da yazar ama bu adamlar zaten ya Hristiyan ya ateist, simdi ben kuran okuyun desem yav he he der gecerler. Ben bile Türk olmama rağmen sikkofield'in blogunu okumadan once kuran oku deseler ya bi git derdim yani inkar etmiyorum. Kaldi ki Rockefeller olsun subliminal mesajlar olsun vs vs Kur'an'da yazan seyler degil. Once bi illuminati'yle tanistirmak gerek sonra gerisi gelirse gelir...
Volta

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni