Katy Perry-Dark Horse

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Katy Perry-Dark Horse

Mesajgönderen Yoksul Şövalye » 28 Şub 2014 00:00

facebook
twitter
gplus

Roar diye güzel bir şarkısı vardı Katy Perry' nin onun çekimleri esnasında' 'artık doğal şeyler yapmak istiyorum, kendime gelip şeytanlarımdan kurtulmak istiyorum' anlamında şeyler söylemişti bende saf gibi sevinmiştim amk.Ayrıca bu şarkın bok gibi olmuş Katy'ciğim ah dur ama alter egona mı sövmeliydim yoksa ehahaha

Kolye orjinalinde burda şikayetler üzerine kaldırılmış.
Resim

buda sözlükten kardeşlerimizin duruma yorumları: https://eksisozluk.com/katy-perrynin-muslumanlari-rencide-etmesi--4258168
Kullanıcı avatarı
Yoksul Şövalye

Mesajgönderen Sahra » 03 Mar 2014 10:43

facebook
twitter
gplus

Bu karının sembollü şarkıları çok iyi oluyor. E.T. de bu da çok güzel :twisted: Klipler de çok ilgi çekici oluyor :mrblue: Gerçi bu kadının tüm klipleri ilgi çekici. Bence kadının bu yanını kullanıyorlar :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen sarıcizmelimehmetaga » 03 Mar 2014 15:31

facebook
twitter
gplus

Birde böyle şeker kız Candy ayağına yatmıyor mu kliplerinde. Bunlar yüzünden Mısır Medeniyetinden soğudum.
sarıcizmelimehmetaga

Mesajgönderen Kamenev » 04 Mar 2014 02:00

facebook
twitter
gplus

Dikkat ederseniz şarkı sözleri başka tarafından yazılmış gibi.

So you wanna play with magic
Demek sihirle uğraşmak istiyorsun

So just be sure before you give it all to me
O yüzden bana herşeyini vermeden önce emin ol
All to me, give it all to me
Bana herşeyini, bana herşeyini vermeden önce

"... Babil’deki Hârût ve Mârût adlı iki meleğe ilham edilen (sihr)i öğretmek suretiyle küfre girdiler. Hâlbuki o iki melek, “Biz ancak imtihan için gönderilmiş birer meleğiz. (Sihri caiz görüp de) sakın küfre girme” demedikçe, kimseye (sihir) öğretmiyorlardı. Böylece (insanlar) onlardan kişi ile karısını birbirinden ayıracakları sihri öğreniyorlardı. Hâlbuki onlar, Allah’ın izni olmadıkça o sihirle hiç kimseye zarar veremezlerdi. (Onlar böyle yaparak) kendilerine zarar veren, fayda getirmeyen şeyleri öğreniyorlardı. Andolsun, onu satın alanın ahirette bir nasibi olmadığını biliyorlardı. Kendilerini karşılığında sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi!" Bakara - 102

"Kendilerini karşılığında sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi!"
Kullanıcı avatarı
Kamenev

Mesajgönderen vekilsizmeclisolmaz » 04 Mar 2014 06:05

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Bu karının sembollü şarkıları çok iyi oluyor. E.T. de bu da çok güzel :twisted: Klipler de çok ilgi çekici oluyor :mrblue: Gerçi bu kadının tüm klipleri ilgi çekici. Bence kadının bu yanını kullanıyorlar :twisted:

karımı kadınmı
Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim îman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma, nasıl böyle bir îmânı boğar,
“Medeniyyet!” dediğin tek dişi kalmış canavar?
vekilsizmeclisolmaz

Mesajgönderen vekilsizmeclisolmaz » 04 Mar 2014 06:12

facebook
twitter
gplus

Kamenev yazdı:Dikkat ederseniz şarkı sözleri başka tarafından yazılmış gibi.

So you wanna play with magic
Demek sihirle uğraşmak istiyorsun

So just be sure before you give it all to me
O yüzden bana herşeyini vermeden önce emin ol
All to me, give it all to me
Bana herşeyini, bana herşeyini vermeden önce

"... Babil’deki Hârût ve Mârût adlı iki meleğe ilham edilen (sihr)i öğretmek suretiyle küfre girdiler. Hâlbuki o iki melek, “Biz ancak imtihan için gönderilmiş birer meleğiz. (Sihri caiz görüp de) sakın küfre girme” demedikçe, kimseye (sihir) öğretmiyorlardı. Böylece (insanlar) onlardan kişi ile karısını birbirinden ayıracakları sihri öğreniyorlardı. Hâlbuki onlar, Allah’ın izni olmadıkça o sihirle hiç kimseye zarar veremezlerdi. (Onlar böyle yaparak) kendilerine zarar veren, fayda getirmeyen şeyleri öğreniyorlardı. Andolsun, onu satın alanın ahirette bir nasibi olmadığını biliyorlardı. Kendilerini karşılığında sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi!" Bakara - 102

"Kendilerini karşılığında sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi!"

kardes zaten sanıyomusunki suankı sanatcıların 1 tanesi bile kendi yazıyo
hepsi yazılıp veriliyo
yazılırken ifritlerden yardım alındıgı dogrudu
jay-z nin roportajı var bununla ilgili
okadar uyusturucu alkol hangisi yazar bunlar kukla sadece kukla
biraz sesi iyi olsun biraz güzel veya yakısıklı tamamdır.
sarkılar düzenli gelir sisteme göre babalar kimi isterse onlar yeni klip veya album cıkarır
hepsi piramidin üstüne baglı
Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim îman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma, nasıl böyle bir îmânı boğar,
“Medeniyyet!” dediğin tek dişi kalmış canavar?
vekilsizmeclisolmaz

Mesajgönderen Sahra » 04 Mar 2014 11:16

facebook
twitter
gplus

vekilsizmeclisolmaz yazdı:
Sahra yazdı:Bu karının sembollü şarkıları çok iyi oluyor. E.T. de bu da çok güzel :twisted: Klipler de çok ilgi çekici oluyor :mrblue: Gerçi bu kadının tüm klipleri ilgi çekici. Bence kadının bu yanını kullanıyorlar :twisted:

karımı kadınmı

karı :D
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Bazarov » 08 Mar 2014 21:59

facebook
twitter
gplus

Arkadaşlar bana bir tane ülke gösterir misiniz , müslüman-hristiyan-yahudi-taşa tapsın farketmez.Diğer ülkelerden bir alanda , sadece bir alanda üstün olsun.İsrail i göstermeyin ama.Ya da amerikayı.Dinlerden korkmalarını gerektirecek ne olabilir ?
Biz ona ülkeye lider ol dedik o gitti dünya lideri oldu. :) (: <333

bekare eksi dörtace : delta
üstler doğal katsayılar reel
Kullanıcı avatarı
Bazarov

Mesajgönderen Lacroix » 09 Mar 2014 15:43

facebook
twitter
gplus

Kaç kişi bu dediklerinin farkında peki justin bieberın 1 milyar izlenirken bu kliplerlerde 16-17 yaşlarında insanlar dans ederken sistemin yanlış işlediğini fark eden herkes toplum tarafından dışlanıp yok edilmiyor mu ? kaç kişi bunları okuyor,okusa bile kaç kişi inanıyor , inansa bile kaç kişiyi inandırabiliyor. insanlardan bir bok olmucak her gün daha da farkına varıyorum.
avcı ve toplayıcı kalsaydık, evlerimiz çimentodan değil kerpiçten olsaydı da bu anasını siktiğimin yarışına girmek zorunda kalmasaydık. /msikkofield/
Kullanıcı avatarı
Lacroix

Mesajgönderen Rudolf Dayı » 25 Mar 2014 17:22

facebook
twitter
gplus

Hacılar ben artık bu tur şeylerden sıkılmaya başladım.Bizim artık pratiğe geçmemiz lazım,klipti bilmemneydi bunlar artık işin basit kısmı.

Asıl iş ergenekonda ..
Resim
Kullanıcı avatarı
Rudolf Dayı

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni