Banu Avar'la Dünya Düzeni

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Banu Avar'la Dünya Düzeni

Mesajgönderen Nate RIVER » 14 Eyl 2015 12:54

facebook
twitter
gplus

Birisine cevap vermeye çalışayım.

Think Tank yazdı:3) 11 Eylül'ü ABD'nin kendi kendine yapması için hiçbir sebep yok. Bu saldırı ile ABD ilk defa kendi topraklarında saldırıya uğrayarak psikolojik bir darbe yemiştir. Borsa hisseleri çökmüştür, bundan cesaret alan başka cihatçı gruplar ABD'ye karşı harekete geçmiştir. Milyonlarca dolar zarar edilmiştir vs...


11 Eylül'ü zaten abd yapmadı, dünyanın en zengin insanları ortaklaşa planladılar, hepsi abd'de bile bulunmuyor.

Bu saldırı ile abd bir çok yara almıştır, zaten amaç da buydu. Abd halkına kasıtlı olarak zarar verip bunun sorumlusu olarak da müslüman teröristleri suçladılar. Bu sayede ortadoğu'ya girmek için gerekli bahaneyi üretmiş oldular. - ''Ortadoğu'ya neden girmek istesinler ki?'' diye soracak olursan da; siyonistlerin asıl hedefi Kudüs'ü ele geçirmektir. Bunun dışında ortadoğu'da çok büyük petrol kaynakları felan var, bu sayede oraları da ele geçirmiş oldular. Ayrıca müslümanlarla savaşmaya devam edilirse amerika ve avrupa halkı müslümanları sürekli bir tehdit olarak algılar ve bu sayede bu bölgelerdeki otoriteler korku politikası ile ülkeleri yönetmeye devam ederler. Asıl amacın yanında böyle yan çıkarları da var, liste uzatılabilir şimdilik bunlar geldi aklıma. Ayrıca bu örgüt dünya çapındaki savaşlarda alttan alttan iki gruba da silah - cephane yardımı yapıp çok büyük miktarlarda para kazanıyorlar.

Think Tank yazdı:4) Bir etnik grup bağımsızlık istediği zaman illa da birilerinin maşası mı olmuş oluyor yani?


Buraya ben de katılıyorum.

Bu bağımsızlık hareketleri halk tarafından başlatılmış olsa bile eninde sonunda siyonistler bundan bir çıkar sağlamayı başarıyor çünkü insanları çok kolay bir şekilde manüpile edebiliyorlar. Bu noktada insanların akıl ve mantık ile hareket etmesi gerekir, yoksa maşa olmaya devam ederler.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER
 
Mesajlar: 3631
Kayıt: 18 Tem 2013 20:26

Re: Banu Avar'la Dünya Düzeni

Mesajgönderen Think Tank » 14 Eyl 2015 14:20

facebook
twitter
gplus

Zaten bu saldırı Müslüman teröristlerin, yani El Kaide'nin işi. El Kaide örgütünün yönetici kadrosunu terlikli sıradan Araplar olarak algılamak çok büyük hata. Zaten bu algı yüzünden 11 Eylül hakkında bir çok komplo teorisi var. Kimi ABD kendi kendini vurdu diyor kimi ise ABD göz yumdu. Gerçekte uçak değil füze çarptığını iddia eden bile var. Bunlara kanıt olarak sundukları ise o binaların uçaklarla o şekilde yok edilemeyeceği inancı ki bu tamamen safsata. Mesela ikiz kuleler yerine Empire State gibi tuğla bir binaya çarpsalardı binanın içinde öylece kalırlardı zaten bu sebeple ikiz kuleleri seçtiler.

Müslümanların pek çoğu zaten batı için tehdit oluşturuyor. Eğer ABD bu radikal örgütlere bir miktar destek vermeseydi bu adamlar belki de verdikleri tahribatın 10 katını Batıda vermiş olacaklardı. ABD sınırlı destek vererek kendi içindeki cihatçıları ayıklıyor. "Benim ülkemde bomba patlatacağına git Ortadoğu'da patlat kardeşim" diyor bir nevi. Bunun dışında Müslüman mülteciler de Batı medeniyeti için büyük bir tehdit. Batı bence bunların hiçbirini ülkelerine sokmamalı ben böyle düşünüyorum.

Evet bu komplo teorilerinin hiçbirine inanmıyorum. Düz adamım; hatta ABD'nin Irak'a demokrasi getirmek amacıyla müdahalede bulunduğuna inanıyorum.
Think Tank
 
Mesajlar: 59
Kayıt: 29 Ağu 2015 22:52

Re: Banu Avar'la Dünya Düzeni

Mesajgönderen Nate RIVER » 14 Eyl 2015 15:41

facebook
twitter
gplus

Think Tank yazdı:Zaten bu saldırı Müslüman teröristlerin, yani El Kaide'nin işi. El Kaide örgütünün yönetici kadrosunu terlikli sıradan Araplar olarak algılamak çok büyük hata.


Öyle algılayan yok zaten. Amerika şiddet yanlısı dincileri kullanıyor bu saldırıları gerçekleştirebilmek için, aksini iddia etmiyorum. Siyonistler ortadoğuya zarar verebilmek için el kaide gibi saçma örgütleri kullanıyor, bu gibi gruplar da aptal olduğu için oltaya geliyor. Siyonistler cahil insanlardan faydalanıyor yani işin özeti bu.

Think Tank yazdı:Gerçekte uçak değil füze çarptığını iddia eden bile var. Bunlara kanıt olarak sundukları ise o binaların uçaklarla o şekilde yok edilemeyeceği inancı ki bu tamamen safsata.


Bence 11 eylül saldırılarını tam olarak araştırmamışsın. Ben bir video veriyim istersen bak, ama iş sandığın gibi değil.

Spoiler: göster


Think Tank yazdı:Müslümanların pek çoğu zaten batı için tehdit oluşturuyor.


Müslümanların pek çoğu komple bütün dünya için tehdit oluşturuyor. Genel olarak dünyadaki bütün şiddet yanlısı insanlar direk gezegen için tehdittir, müslümanlara özel bir durum değil yani.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER
 
Mesajlar: 3631
Kayıt: 18 Tem 2013 20:26

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni
cron