Ulus Devletler Adım Adım Yıkılır

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Ulus Devletler Adım Adım Yıkılır

Mesajgönderen arnoldburadanegezer » 23 Nis 2014 19:41

facebook
twitter
gplus

acirisli yazdı:
Nate RIVER yazdı:Bir de nüfuzun azalması gerekir. 7 milyar insan çok fazla.

yoksa sen de siyon...
şaka yapıyorum ama müdür o nasıl olacak fazlalıksınız deyip uzaya falan mı sürecez insanları :D

Salgın hastalıklar,savaslar,biyolojik savaş vs vs. he birde bununla ilgili bir yazı var ama ''komplo teorisi''imiş.

http://indigodergisi.com/2013/03/aids-bir-komplo-muydu-aids-uzerine-strecker-muhtirasi/

şöyle de bir önizlemesi olsun.
Strecker Muhtırası, 1988 yılında yapılmış 96 dakikalık bir video seminer olup belki de şu ana kadar görebileceğiniz en tartışmalı iddialardan birini ortaya atıyor. Prof. Dr. Robert B. Strecker, bu videoda AIDS hakkındaki saklanan gerçekleri açıklayarak, bu virüsün insan yapısı bir hastalık olduğunu, “Öngörülen, Talep edilen, Yaratılan ve insan nüfusuna medikal aşı programları yoluyla nasıl enjekte edilen” bir virüs olduğunu, dünya nüfusunu kontrol altına almak amacıyla bilinçli olarak nasıl yayıldığını açıklıyor.
arnoldburadanegezer

Mesajgönderen Semavi » 24 Nis 2014 10:39

facebook
twitter
gplus

Türk milleti millet kimliğinden uzaklaştırılıp mezhep kimliğine büründü dinci siyasetçiler sayesinde.
Bir kısım Türkler devletin şiddetine uğrarken diğer kısım Türkler sırf kendi mezheplerinden değil diye bu durumu alkışladı.

Şu övünüp durduğumuz tarihdeki bilmem kaç tane Türk devleti hep bu şekilde yıkılmıştır.
Önce Türklük bilinci yok edilir sonra o ülke yıkılır.
"Fakat, O Allah benim Rabbimdir ve ben Rabbime hiç kimseyi ortak koşmam." Kehf/38
Kullanıcı avatarı
Semavi

Mesajgönderen Nate RIVER » 24 Nis 2014 11:59

facebook
twitter
gplus

acirisli yazdı:
Nate RIVER yazdı:Bir de nüfuzun azalması gerekir. 7 milyar insan çok fazla.

yoksa sen de siyon...
şaka yapıyorum ama müdür o nasıl olacak fazlalıksınız deyip uzaya falan mı sürecez insanları :D

Abi ben herhangi bir zorlamaya karşıyım ama insanların bilinçlenmesi gerek bu konuda. Sürekli nüfus kontrolünün propagandasını yapmak lazım, topluma ve doğaya olan faydaları felan... Bunları yaparken illuminati'nin ekmeğine yağ mı sürüyoruz bilmiyorum ama sürekli nüfus artarsa da hayat kalitesini ve doğayı kötü yönde etkiler diye biliyorum.

Bu arada dünyada harbiden yaşamaması gereken topluluklar da var, bazı insanlar sürekli savaş felan çıkarma derdinde.. bunları toplayıp uzaya göndersek hiç fena olmaz. :D
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni