Sagopa Kajmer ve İllimunati

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Sagopa Kajmer ve İllimunati

Mesajgönderen D'Jango » 18 Tem 2013 02:37

facebook
twitter
gplus

Yowzah Anakata yazdı:http://www.haberturk.com/gundem/haber/861303-unlu-rapci-gozaltina-alindi
Hahaha :lol:
Ne oldu adamınıza? :lol: Bu da size ders olsun her Allah, Kitap diyeni kendinizden zannetmeyin.

Biz adamın illimunati ile alaksını konuşuyoruz esrarla bunun ne alakası var adam istediğini içip yiyebilir. Ben de içkinin günah olduğunu biliyorum ama içiyorum ve illimunatiyle de bi alakam yok. Konunun başlığıyla senin verdiğin örnek uymuyo hacı kusura bakma da :)
İmamın dediğine yap yaptığını yapma velhasıl
Siyah saç ak defterle geldin
Ak saç siyah defterle gidiyorsun
Kullanıcı avatarı
D'Jango

Mesajgönderen MEK95 » 18 Tem 2013 12:47

facebook
twitter
gplus

İlluminatisini falan bilemem de samimiyetsiz ve çıkarcı olduğu tarafsız bakan herkes için aşikar. Ben uyuşturucunun yasal olmasını savunan biriyim, asla uyuşturucu kullandığı için eleştirmem. Ama söyledikleri birbirini tutmadığı zaman eleştiririm. Özellikle söylemleri arasındaki bu çarpıklığın çıkar sağlamak amaçlı olduğunu hissedersem.
Resim
Kullanıcı avatarı
MEK95

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 18 Tem 2013 12:59

facebook
twitter
gplus

8ball yazdı:
Yowzah Anakata yazdı:http://www.haberturk.com/gundem/haber/861303-unlu-rapci-gozaltina-alindi
Hahaha :lol:
Ne oldu adamınıza? :lol: Bu da size ders olsun her Allah, Kitap diyeni kendinizden zannetmeyin.

Haberin linkini vermişsin ama okumadan verip birde alay etmişsin.
Bak adam ne yazmış sonunda;
Sagopa Kajmer, şunları yazdı: "Gümrük ,ithali yasak eşya getirdiğim için beni şu an misafir ediyor birlikte iftar yapıyoruz. Birçok et yiyen çiçek, birçok biber türü tropikal bitki tohumu netten sipariş ettim,başıma bela oldu.gümrük yasasını okumadan sipariş etmeyin. Siz hakkımda çıkan kötü yazılara aldırış etmeyin. Rahat olun."

"Evet tohumları getirttim." diyecek değil heralde?
Ayrıca kargo şubesinden kaçtığını okudum, neden kaçıyorsun be arkadaşım.
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen 8ball » 18 Tem 2013 13:20

facebook
twitter
gplus

Bence her yazılana hemen inanmayalım.
8ball

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni