beklemek beklemek beklemek

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

beklemek beklemek beklemek

Mesajgönderen Tmaca » 12 May 2014 22:56

facebook
twitter
gplus

Atarlı konuşacam kimse alınmasın. Sorunların yalanların zulmün farkında olan forumdaki bütün insanlar için soruyorum :

Bugüne hiçbir katkı sağlayamayan biz nasıl yarın kendimizden fayda bekliyoruz ?
Bana biri söylesin bugünki zulümün beklediğimiz yarından ne farkı var ?
Bütün o arap ülkelerinde çocukların beyni kurşunla dolarkn hiç mi vicdanın sızlamıyor?
Biri beklemek için mantıklı bir sebep söylesin .
Hobi mi lan fantazi mi bu ? Zevk mi alıyorsunuz ? Elini sıcak sudan soğuna sokmadan internetin başında oturarak ne kadar şeyi değiştirmeyi umuyoruz ? elbette bu devam edecek ama bununla mı kalacak ? şu an ben bnnu yazarken ölen tek bir insanın , eziyet edilen tek bir hayvanın , ırkından ötürü aşağılanan tek bir insanın , tek bir aç çocuğun aldatılan sömürülen tek bir fakirin , tek bir fakir hasta insanın hesabını nasıl vereceğiz vicdanımıza ? ben beklemiyorum lan. Diskolarda içip zıplayıp sturbucksta huzurla kahvesini içen saatlerce şov programları izleyip tuhaflıklarla gülüp saçmalayan paradan kadından saç şeklinden üstünden başından cinsellikten sözüm ona aşktan rahattan başka birbok düşünemeyen bencil * çocuklarına daha fazla katlanmayacam . Suriyede insanlar katledilirken dünyada onca insan sömürülürken bu * çocuklarının rezilliklerine göz yummayacam. zihnimde direnmeyecem.

Beklemek istemeyenler yazsın buluşma yeri zamanı ayarlayalım. Etraflıca konuşalım ve elle tutulur işlere koyulalım. Bundan önce bazı şehirlerde bir kaç buluşma oldu devam ediyorlar mı bilmiyorum. Nelere karar verdiler bilmiyorum. O buluşmalar devam ediyorsa gidenler bilgi versin ona göre yol haritası çizelim.
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Re: beklemek beklemek beklemek

Mesajgönderen Nate RIVER » 13 May 2014 00:55

facebook
twitter
gplus

Ben 1-2 yıl sonra antikapitalist müslümanlara katılmayı düşünüyorum. Her ne kadar fikirsel olarak ayrıldığım bir yığın nokta olsa da adamların eylemlerine katılacağım zaten, fikirleriyle pek işim yok. Herhangi bir doğa veya yardım derneğine de katılabilirim. Kendi loncamı kurana kadar böyle takılmayı planlıyorum. :D
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Hürkuş » 13 May 2014 01:01

facebook
twitter
gplus

Antikapitalist müslümanlara pek sıcak bakamıyorum nedense
Resim

Spoiler: göster
Resim
Hürkuş

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 13 May 2014 01:02

facebook
twitter
gplus

Forumda çoğu kişi duruma ayık ve zeki çok insan var cidden samimi ergen işi olmayan akla mantığa yatkın her adıma hareketlenmeye çok içtenlikle destek vermek isterim.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen Nate RIVER » 13 May 2014 01:05

facebook
twitter
gplus

Bize Allah yolunda savaşmaktan çekinmeyen adamlar lazım. Yeri geldiği zaman kanlı bıçaklı kavgaya girecek baya. Ben de hayatımda hiç kavga etmedim ama öğretirsiniz işte. :D

fatih yazdı:Antikapitalist müslümanlara pek sıcak bakamıyorum nedense

Neden?
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen bir adem » 13 May 2014 01:23

facebook
twitter
gplus

Nate RIVER yazdı:Bize Allah yolunda savaşmaktan çekinmeyen adamlar lazım. Yeri geldiği zaman kanlı bıçaklı kavgaya girecek baya. Ben de hayatımda hiç kavga etmedim ama öğretirsiniz işte. :D

Neden?

nate seninle afgan cihadina katilalim ne dersin, 3-5 ay içinde geri döneriz aldığımız biirikimle türkiyede yeni cephe açarız?
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen Nate RIVER » 13 May 2014 02:34

facebook
twitter
gplus

biradam yazdı:
Nate RIVER yazdı:Bize Allah yolunda savaşmaktan çekinmeyen adamlar lazım. Yeri geldiği zaman kanlı bıçaklı kavgaya girecek baya. Ben de hayatımda hiç kavga etmedim ama öğretirsiniz işte. :D

Neden?

nate seninle afgan cihadina katilalim ne dersin, 3-5 ay içinde geri döneriz aldığımız biirikimle türkiyede yeni cephe açarız?

Dalga geçiyorsan hoş değil abi. :roll:
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen osmanalp2001 » 13 May 2014 07:36

facebook
twitter
gplus

Bende fikrimi belirtmek istedim. Son derece haklısınız dünyada her dakika suçsuz insanlar, çocuklar ölmekte ama kendi ülkemizde bile çok fazla açlıktan, soğuktan, mikroptan ölen çocuklar var. Ve devletin el uzattığı sürekli olan hiç yardım projesi yok. Bence en başta kendi etrafımızdan başlamalıyız yardıma ve bazı yanlışlıkları düzeltmeye . Zaten büyük bir proje olmak büyük yardımlar yapmak için önce etrafımızdan başlanmalı yardıma. Mesela benim ülkemde doğuda sadece hava muhalefetinden ötürü çocuk ölüyor ve babası çuvalla taşıyor ufacık bedeni ve bu gibi haber olmayan nicesi. Devletin umurunda mı? Herkes üzülüyor ve unutuyor. Yeteri kadar beslenemeyen ve ölen çok bebek var ülkemde.
Yazımın başında da belirtiğim gibi size kesinlikle hak veriyorum ama ülkemde de çok yardım bekleyen var onlar için sosyal projeler üretip omuz omuza vererek yardımda bulunmak ben de çok isterim.
osmanalp2001

Mesajgönderen yazyagmuru » 13 May 2014 09:22

facebook
twitter
gplus

Allah'a teslimiyet, ilim, inisiyatif, adalet ve sabır.
bunları başarırsanız Allah'ın yrdımı size ulaşır, zerre şüpheniz olmasın.
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen Tmaca » 13 May 2014 11:29

facebook
twitter
gplus

yazyagmuru yazdı:Allah'a teslimiyet, ilim, inisiyatif, adalet ve sabır.
bunları başarırsanız Allah'ın yrdımı size ulaşır, zerre şüpheniz olmasın.

Allah zulme göz yummamayı da söyler yalnız kuranda.
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Sonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni