Mason Kitapları

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Mason Kitapları

Mesajgönderen derebeyi17_44 » 15 May 2014 23:57

facebook
twitter
gplus

Okunabilecek en iyi mason kitapları hangileri arkadaşlar, abiler? Hangi kitapları tavsiye edersiniz? (Bu konuyla ilgili sadece Sikko'nun blogundaki tüm yazıları okudum ve The Arrivals belgeseli izledim. Başka da bilgim yok,)
derebeyi17_44

Re: Mason Kitapları

Mesajgönderen bir adem » 15 May 2014 23:59

facebook
twitter
gplus

ne ekmek dönüyordur be şu teori kitaplarında...
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen Nate RIVER » 16 May 2014 00:23

facebook
twitter
gplus

biradam yazdı:ne ekmek dönüyordur be şu teori kitaplarında...

Mantıklı.

Her bulduğunuz kitabı almayın bence, biraz ön araştırma sağlıklı olur gibime geliyor. Sikko da kitabı yazdıktan sonra blogu boşlamaya başladı, insan şüphelenmeden edemiyor. Not: İşi var, yoğun. Anladım.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen At sineği » 16 May 2014 00:39

facebook
twitter
gplus

Turgut gürsanın dünyanın gizli tarihi kitabını aldım ama pek de araştırma yapmadım açıkcası. mısır ve yahudi gizemler, babil kardeşliği, kabbala,altın şafak cemiyeti vs. bölüm bölüm anlatmış. daha okumadığım için yorum yapamayacağım ama iyiye benziyor.
Soğan doğrarken kokudan rahatsız olup öldü.
At sineği

Mesajgönderen dervis55 » 16 May 2014 01:10

facebook
twitter
gplus

1987 yillarinda harun yahya cikardigi kitabi oku derim Yahudilik ve Masonluk isimli..

biliyorum adnan oktari duyunca sasirdin ama bu adama ne olduysa sonra oldu..

resim:http://www.kitapkutusu.com/kitap_foto/I008320008.jpg

Masonluğun iç yüzünü ortaya çıkaran ünlü klasik.
Yahudilik ve Masonluk 1986 yılında yayınlandıktan sonra büyük bir ilgi uyandırdı ve şimdiye dek 100 bine yakın baskı yaptı. Çünkü kitap, hakkında çok konuşulan ama çok az şey bilinen mason örgütünün gerçek kimliğini gözler önüne seriyor ve bunu da sadece masonların kendi kaynaklarına dayanarak yapıyordu. Türkiye'deki pek çok insan, örgütü bu kitap sayesinde tanıdı.
Eğer bu klasiği hala okumamışsanız, geç kalmışsınız demektir. Daha fazla geç kalmayın.

Masonların kendi kaynaklarından örgütün felsefesi ve amaçları. Masonluğun törenleri, sembolleri, prensipleri ve masonik kavramlar. Masonluk ve Yahudilik arasındaki ilişkinin delilleri. Masonların dine bakışı. Masonluğun alt kuruluşları: Lions, Rotary ve diğerleri. Masonluk ve ideolojiler. Masonlar ve medya.
En son dervis55 tarafından 16 May 2014 01:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
dervis55

Mesajgönderen Nate RIVER » 16 May 2014 01:14

facebook
twitter
gplus

dervis55 yazdı:1987 yillarinda harun yahya cikardigi kitabi oku derim Yahudilik ve Masonluk isimli..

biliyorum adnan oktari duyunca sasirdin ama bu adama ne olduysa sonra oldu..

O adam normalde böyle değildi, akıl hastanesine girip çıktıktan sonra mehdi felan olduğunu iddia etmeye başlamış sanırım. Eskiden güzel güzel kitaplar felan yazıyormuş galiba, hatta evrimle ilgili kitapları felan baya öneriliyor galiba (eski kitapları). Bu adamın eski kitaplarını sakın yabana atmayın derim, hiç okumadım ama bu adama akıl hastanesinde bir şeyler yapıldığından adım gibi eminim diyebilirim. Zihnini kontrol altına felan aldıklarını düşünüyorum.
En son Nate RIVER tarafından 16 May 2014 01:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen dervis55 » 16 May 2014 01:15

facebook
twitter
gplus

burda akil hastaneyi anlatiyor https://www.youtube.com/watch?v=hhi5g7D7gxc neler cektigini allah bilir
dervis55

Mesajgönderen Nate RIVER » 16 May 2014 01:26

facebook
twitter
gplus

dervis55 yazdı:burda akil hastaneyi anlatiyor https://www.youtube.com/watch?v=hhi5g7D7gxc neler cektigini allah bilir

Bakın bu adamın akıl hastanesinde doktorlarla bile görüşmesi engellenmiş. Ayrıca adamın yemeğine kokain felan atıyorlarmış. Gerçi bunları kendisi söylüyor ama ben böyle şeylerin olabileceğini tahmin ediyorum, hatta büyük bir ihtimal bile veriyorum.

Bu adam normalken, ''yahudilik ve masonluk'' felan diye kitaplar yazmış, yani birilerini korkutmuş ki adamı akıl hastanesine kapatmışlar. Ondan sonra içeri doktorlarla bile görüştürmemişler bu ne demek biliyor musunuz, adama istediğin ilacı verebilsin, istediğin her şeyi yapabilirsin demek. Adamın kafayı toz ettikten sonra da zaten kendileri istedikleri gibi yönlendirebiliyorlar, şu anki durum bu.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Hürkuş » 16 May 2014 02:04

facebook
twitter
gplus

Yanında ki kadınlarda oldukça garip. Onlarda da birşey var ama çözemedim
Resim

Spoiler: göster
Resim
Hürkuş

Mesajgönderen Nate RIVER » 16 May 2014 02:10

facebook
twitter
gplus

fatih yazdı:Yanında ki kadınlarda oldukça garip. Onlarda da birşey var ama çözemedim

Abi o gösteriş merakı veya şehvet, etrafına güzel görünüşlü insanlar toplama merakı, bunun üzerinde biraz düşünün sizde de ortaya çıktığını göreceksiniz, psikolojik bir şey. Her insanda vardır bu hayal, etrafınızda güzel insanların felan olmasını istersiniz, güzel kızlar felan... Adamı alttan alttan ateşe sürüklüyorlar ve bunu ''mehdi'' maskesi altında yapıyorlar. Adam farkında değil olayların, o adamı bir uyandırsak neler neler söyler var ya kalıbımı basarım, ortalığı ayağa kaldırır. O şu anda kendisine sembolik bir cennet kurduğunu felan zannediyor tahminimce (etrafındakiler de huri işte anladınız mı), bunun tahlili psikologlara kalmış artık ben kesin bir çıkarım yapamam ama kendi çapımda gözlemlediğim bu.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Sonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni