İslam'ın Kaçırılması Tamamlandı...

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

İslam'ın Kaçırılması Tamamlandı...

Mesajgönderen Biskiel » 23 May 2014 23:29

facebook
twitter
gplus

Kullanıcı avatarı
Biskiel

Re: İslam'ın Kaçırılması Tamamlandı...

Mesajgönderen bir adem » 23 May 2014 23:33

facebook
twitter
gplus

ardından bunu da dinleyin
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen bir adem » 23 May 2014 23:36

facebook
twitter
gplus

şunu da söylemeden geçemyeceğim;
müslümanlar silahsızlaştırılıp ellerinden maddiyat ve maneviyatları alındı, sonrasında ortaya çıkan muhalif silahlı grupların ise yaptığı aşırı davranışlar gösterilip müslümanlara silah ve direnme kötü bir şey olarak gösteriliyor. elbette dinin ve cihadın esası silah değildir fakat ihtiyaç olduğunda da(ki şu an islam coğrafyasının pek çoğunda var) silahtan kaçmak lanetli bir davranış.

bir adem

Mesajgönderen Biskiel » 23 May 2014 23:52

facebook
twitter
gplus

Her harfi doğru bir konuşma, bugün içinde bulunduğum bir yerde şöyle bir şey geçti, hanımlarına kermes yaptırtmışlar ve bunların gelirini bir vakfa ordan da cami inşaatına bağışlayacaklarmış... O vakıftan cami yaptıracağına git garibanların elinden tut ve onları yaşama geri kazandır... Ne zaman böyle şeylere denk gelsem derinden üzülüyorum ve bir o kadar da utanıyorum, üstüne çaresizlikte cabası. Susturulduk, bastırıldık, çaresiz bırakıldık. Gücü olanlarda bu tarz tipler işte. Anca kafa kes orayı burayı bombala...
Kullanıcı avatarı
Biskiel

Mesajgönderen bir adem » 23 May 2014 23:56

facebook
twitter
gplus

Biskiel yazdı:Her harfi doğru bir konuşma, bugün içinde bulunduğum bir yerde şöyle bir şey geçti, hanımlarına kermes yaptırtmışlar ve bunların gelirini bir vakfa ordan da cami inşaatına bağışlayacaklarmış... O vakıftan cami yaptıracağına git garibanların elinden tut ve onları yaşama geri kazandır... Ne zaman böyle şeylere denk gelsem derinden üzülüyorum ve bir o kadar da utanıyorum, üstüne çaresizlikte cabası. Susturulduk, bastırıldık, çaresiz bırakıldık. Gücü olanlarda bu tarz tipler işte. Anca kafa kes orayı burayı bombala...

konuşma filmden abi, vaaz metni de ihsan eliaçık ın kitabından

bir adem

Dön Yeni Dünya Düzeni