BİR YERDEN BAŞLAMAK

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: BİR YERDEN BAŞLAMAK

Mesajgönderen eskimo » 24 May 2014 23:43

facebook
twitter
gplus

bu sokaklardaki üç beş tip kendini bilmez piyonlardır neticesinde. onların ele başları kim? ne oldu da bu tipler ortalarda? bunları anlamak zor değil sanırım? ülke kaosta değil mi? beğenirsin beğenmezsin ama durum bu. peki ülkeyi kaosa kim soktu? kim bu kaosa kürekle odun atıyor? bunu görmek için çok zeki olmaya gerek yok, ama görmemek için ya saf olmak gerekir yada art niyetli, başka seçenek yok artık malesef...
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Nate RIVER » 25 May 2014 00:58

facebook
twitter
gplus

.
En son Nate RIVER tarafından 25 May 2014 22:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Tmaca » 25 May 2014 09:24

facebook
twitter
gplus

Ben ne komünist ne solcu ne de anarşistim. Ama ülkeyi kaosa sürükleyen rte ve cemaat. Dışarıdan alevi sunni birbirine sokmak için bir hamle geldi . hadi ben burda dış güçlerin parmağını anlarım da madeni dış güçler mi yıktı ? ne yani protesto yapan insanlar bazı durumlarda yanlışa sapsalarda direnen ve malesef az da olsa yanlışları eleştirme yoluna giren bir kitle. Bence devrimcilerimiz solcularımız (hatalarıyla beraber) olmasaydılar bu ülke çok daha kötü durumdaydı. Muhalefet parti denen şey yalan iktidarı sadece onlar sıkıştırıyor bence. Ben 1-2 sene öncesine kadar çok angut bulurdum bu herifleri ama şu an biraz daha anlayabiliyorum.

Karşımızda 1984'ün Büyük Biraderi gibi bir adam var resmen. Cılkı çıkmaya başladı işin mantıklı her insan tayyibin işin bokunu çıkaracak konuşmalara girdiğini ve insanların ölmesini ne kadar doğal karşıladığını anlayabilir.

Elbette işin kötü tarafı tek kötü tayyip değil o noktada katılıyorum sana..
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni