BİR YERDEN BAŞLAMAK

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

BİR YERDEN BAŞLAMAK

Mesajgönderen Tmaca » 24 May 2014 04:23

facebook
twitter
gplus

Beyler Suriye'deki 203.000 ölü sayısını duyunca bir de üstüne Soma patlak verdi artık sabır taştı. Vicdan susmaz oldu. Bir yerden başlamak şart oldu.

Elbette etrafımızdakilere hep birşeyler anlattık hepimiz insanlarla konuştuk. Çoğu arkadaşımızı uzak kaldığı yollara sokmaya çalıştık.

Açıkçası benim sistem karşıtı sandığım , ezilenin yanında sandığım , bana hak veren , çoğu zaman doğru noktalara değinen pek çok arkadaşım daha başlamadan tıkanır oldu. Ben bu adamları kulüplerde partilerde , malesef hiç de samimi olmayan sol ideolojilerde(TGB-DEVLİS gibi) , hatta mcdonaldslarda burgerkinglerde görür oldum. Yaptıklarının yanlış olduğunu bilen bu adamlar daha çok mutluluk vaad eden daha sahte süslü ve karı kız dolu bir hayattan alamaz oldular kendilerini.

Her neyse onlarca kişi yanımdaydı şimdi 1-2 siyle beraberiz. Sadece onlar vicdanını dinliyor.

Ve sonuç olarak son olaylarla sabrımın taşması vicdanımın susmaması sebebiyle gayet basit ve illehal biçimde spreyimi edindim ve bu gece ilk duvarlarımı boyadım.

'ZULME GÖZ YUMMA!'
'203.000 SURİYELİ CESET!' şeklinde 2 farklı yere takıldım gecenin 3 ünde feci aksiyon :D

En azından bir yerlerden başladım .. Herkes bir yerden başlasın lan :D
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Re: BİR YERDEN BAŞLAMAK

Mesajgönderen yazyagmuru » 24 May 2014 07:15

facebook
twitter
gplus

ayaklarında adidas ayakkabı, popolarında levi strauss kot, fast food yer, coca cala'yı pepsiye tercih ederler.
devleti yıkacaklarmış arkadaşlar. sormak gerek kimin için yıkacaklar acaba?

amaç kominizmi getirmekse dünyada kendi kendini yalanlayan pratiklerle dolu çok az ideoloji vardır.
parlamenter demokrasiyi kaldıracak, monarşiyi, proleterya düktatörlüğünü kuracaklar adına da özgürlük diyecekler.

belki marx'ın,lenin'in,stalinin, komintern üyelerinin 2si hariç tamamının, komünist parti genel sekreterinin, troçki'nin, rus çarını öldürenlerin hepsinin( lenin çar ailesine bir önce başarısız suikast girişimi sonucu asılan yahudi ailenin 2.ve hayatta kalan son oğludur),nazım hikmet'in, sebahattin ali'nin,rasuh nuri ileri'nin, mihri-sevim belli'nin ve diğer önemli söz sahibi sol aksyoner ve ideologların yahudiler olduğunu anlarlar da, aslında adına sosyalizm denen ideolojinin 'tek yahudi dünya devleti' denemelerinden biri olduğunun farkına varırlar.
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 24 May 2014 12:23

facebook
twitter
gplus

Tmaca , başlıkta da belirtiğin gibi bir yerden başlamak lazım dostum ama başlangıç noktamız sokaklar olmamalı.Elde sprey duvarlara yazılar yazmak emin ol hiç bir getirisi olmuyor. bu ülke kurulduğu günden beri , hadi kurulduğu günü geçtim seksen döneminden beri sürekli ama sürekli birileri birşeyler için yürüyor sonuç ? sıfıra sıfır elde var sıfır.Yıllardır birileri birşeyler için duvarları boyuyor , yeri geliyor yakıyor , yıkıyor sonuç gene sıfır ve her zamanda sıfır olucak üstadım.bizim ülkemiz kaostan beslenen bir ülke.türk halkı yıllardır kaoslarla boğuşuyor.senin kendi hükümetin zaten kaos yaratıyor bundan daha ötesi var mı ?.Bir norveç'te duvara kırmızı spreyle birşeyler yazsan etki eder.lan bu adam bunu neden yazma gereği duydu diye bir irkilir çünkü onlar plaza erkeği , robot gibi yaşamışlar sabah iş akşam ev vs vs vs adamın ülkesinde , coğrafyasında hiç bir dönem olay olmamış ki abi. sürekli herşey dört dörtlük devam etmiş ama bizim türk halkı duvarda spreyle yazılmış birşey görünce midesi bulanıyor , yüzünü ekşitiyor ondan dolayı yıllardır bu dev-lis'ler,tgb'ler durdukları yerden bir adım ileriye gidemiyor.Bir yerden başlamak gerekiyorsa bu işin başlangıç noktası bilinç kazandırmak.Bilinci artık internet sitesinden mi kazandırırsın yoksa bir dernek çatısı altından mı harakete geçersin bilemiyorum ama emin ol o spreyle başladığın noktadan çok daha iyi yol kat edersin.O yüzden her seferinde örgütlenme üzere açılmış başlıklarda aktif oluyorum.Kalbim acıyor abi artık insanların boşlukta yaşaması , hiç uğruna yaşaması beni bitiriyor.herkes dava adamı olsun demiyorum ama bu kadarda üç maymun olunmaz ki ya.yemin ederim bir kişiyi bile uyandırsam ben bu hayatta kazanmış şekilde öbür tarafa göçüp giderim bir kişi.belki o uyandırdığım kişi cumhurbaşkanı olur yeri yerinden oynatır.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen Nate RIVER » 24 May 2014 14:10

facebook
twitter
gplus

Yazyağmuru ne dediğini anlamadım, adam başlıkta komünizm felan demiş mi ne alaka şimdi? Bu kadar da ön yargı olmaz ki abarttınız artık, çocuk gibi davranıp durmayın.

Tmaca yazdı:Ve sonuç olarak son olaylarla sabrımın taşması vicdanımın susmaması sebebiyle gayet basit ve illehal biçimde spreyimi edindim ve bu gece ilk duvarlarımı boyadım.

'ZULME GÖZ YUMMA!'
'203.000 SURİYELİ CESET!' şeklinde 2 farklı yere takıldım gecenin 3 ünde feci aksiyon

En azından bir yerlerden başladım .. Herkes bir yerden başlasın lan

Orta okulda duvarlara arkadaşlarla ''ülkücü gençlik, türk'' felan yazardık biz de, anılarımı hatırlattın sabah sabah. :) Burada olsan sabaha kadar grafity atardık be. :D Bir ara sprey koleksiyonu yapıyım ben de aklıma düşürdün bak. :D
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen yazyagmuru » 24 May 2014 20:14

facebook
twitter
gplus

bakalım tarifimize uyuyor mu?
2f37c9be9.jpg
2f37c9be9.jpg (87.74 KiB) 5382 kere görüntülendi
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen Hürkuş » 24 May 2014 20:45

facebook
twitter
gplus

Koç un fabrika açışına katılan Erdoğan'a sessiz kalmak anlamına gelmemeli diye düşünüyorum
Resim

Spoiler: göster
Resim
Hürkuş

Mesajgönderen Nate RIVER » 24 May 2014 20:53

facebook
twitter
gplus

.
En son Nate RIVER tarafından 25 May 2014 22:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 24 May 2014 21:09

facebook
twitter
gplus

Asıl bunlar geçiştirilmemeli.alt tabakada aracılık yapan kitleleri sen ortadan kaldırırsan bu insanlar bu kadar güçlenemez.bu resimde ki çocuk yaptığını eğlence sanıyor ve kendini "devrimci " , "vicdan" sahibi olarak nitelendiriyor.bunun yanlış olduğunu anlatmazsan sonsuza kadarda öyle sanıcak.sokakları arenaya çeviricek insanlarlar bulamazlarsa , sokaklara kimseleri dökemezler. başımızda ki wall street'in , ingilteri'nin , japonya'nın en büyük baronları anansının karnında bütün dünya coğrafyasında hüküm sürmeye başlamadı. herşeyi sistemlice tasarladırlar ve tasarladıkları,yazdıkları seneryoyu şimdi uyguluyorlar ve gayette başarılı bir şekilde yol kat ediyorlar.13'ler meclisi, 33'ler meclisi, 300'ler kulübü zihniyeti sayesinde bu seviyedeler.sistemli bir şekilde her yere ve her kesime sızdıkları için.Demem o ki bunlar daha portakalda vitamin değil daha büyük sorunlar var dememek lazım büyük sorunların en büyük sebebi bunlar çünkü çivi olmadan bina olmaz binanın çivisi ise böyle tipler.İbrahim abinin yanlış anlaşıldığını düşünüyorum ben.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen Tmaca » 24 May 2014 22:25

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Tmaca , başlıkta da belirtiğin gibi bir yerden başlamak lazım dostum ama başlangıç noktamız sokaklar olmamalı.Elde sprey duvarlara yazılar yazmak emin ol hiç bir getirisi olmuyor. bu ülke kurulduğu günden beri , hadi kurulduğu günü geçtim seksen döneminden beri sürekli ama sürekli birileri birşeyler için yürüyor sonuç ? sıfıra sıfır elde var sıfır.Yıllardır birileri birşeyler için duvarları boyuyor , yeri geliyor yakıyor , yıkıyor sonuç gene sıfır ve her zamanda sıfır olucak üstadım.bizim ülkemiz kaostan beslenen bir ülke.türk halkı yıllardır kaoslarla boğuşuyor.senin kendi hükümetin zaten kaos yaratıyor bundan daha ötesi var mı ?.Bir norveç'te duvara kırmızı spreyle birşeyler yazsan etki eder.lan bu adam bunu neden yazma gereği duydu diye bir irkilir çünkü onlar plaza erkeği , robot gibi yaşamışlar sabah iş akşam ev vs vs vs adamın ülkesinde , coğrafyasında hiç bir dönem olay olmamış ki abi. sürekli herşey dört dörtlük devam etmiş ama bizim türk halkı duvarda spreyle yazılmış birşey görünce midesi bulanıyor , yüzünü ekşitiyor ondan dolayı yıllardır bu dev-lis'ler,tgb'ler durdukları yerden bir adım ileriye gidemiyor.Bir yerden başlamak gerekiyorsa bu işin başlangıç noktası bilinç kazandırmak.Bilinci artık internet sitesinden mi kazandırırsın yoksa bir dernek çatısı altından mı harakete geçersin bilemiyorum ama emin ol o spreyle başladığın noktadan çok daha iyi yol kat edersin.O yüzden her seferinde örgütlenme üzere açılmış başlıklarda aktif oluyorum.Kalbim acıyor abi artık insanların boşlukta yaşaması , hiç uğruna yaşaması beni bitiriyor.herkes dava adamı olsun demiyorum ama bu kadarda üç maymun olunmaz ki ya.yemin ederim bir kişiyi bile uyandırsam ben bu hayatta kazanmış şekilde öbür tarafa göçüp giderim bir kişi.belki o uyandırdığım kişi cumhurbaşkanı olur yeri yerinden oynatır.

Aslında şöyle leo ne yazdığın önemli biraz. O noktada katılıyorum sana halkın çoktan sindirdiği ve hiç siklemediği belli başlı sözler kavramlar var. 'tek yol devrim' gibi 'faşizm-kapitalizm-emperyalizm' gibi bu terimlerle insanlara hiçbişey anlatamassın damage yansıtan zırh item gibi bu kelimeler sözler.

Ama insanlar suriyede 203.000 kişinin öldüğünü bilmiyorsa eğer duvar yazılarından tiksinse ve önemsemese de 203bin ceset onun vicdanını yoklayabilir hele ki oradan sürekli geçiyorsa vicdanı ona dikte etmeye bile başlayabilir. Doğru kelimeler halkın kelimelerini anlaşılır samimi gerçekleri seçersek başlangıçtır bence.
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Mesajgönderen Tmaca » 24 May 2014 22:34

facebook
twitter
gplus

Nate RIVER yazdı:
yazyagmuru yazdı:bakalım tarifimize uyuyor mu?

1 tane resim ile bütün insanları kıyaslıyorsan beyninde sorun var demektir. Neyse seninle muhattap olmama gerek yok artık alaksın kusura bakma.

Cidden yaz yağmuru tam anlayamadım bir fotoğrafla tüm ideolojiyi çökertmeye mi çalıştın ? eylem protesto yürüyüş kötü şeyler değildir insanlar haksızlık adaletsizlik görmese bunu yapmaz zaten. Bunun kötü örnekleriyle durumu kötü gösterirsen ' fil gördünrengi pembe demekki bütün filler pembe' olayına döner iş. Senin yaptığın mantıkla müslümanlara yaklaşsak hepsini terörist de ilan edebiliriz.
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Sonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni