Türkiyedeki Masonik Cinayet

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Türkiyedeki Masonik Cinayet

Mesajgönderen yazyagmuru » 02 Haz 2014 04:06

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Uzun yazın için teşekkürler abi. Kolay kolay okumam bu uzunluktaki yazıları ama ilgi çekiciydi. Korktuğun gerçek oldu, bu yazınla birlikte mason olmaya karar verdim :P

mason olmak seni kurtarıyorsa ol tabii. :)
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen Sahra » 02 Haz 2014 11:14

facebook
twitter
gplus

yazyagmuru yazdı:
Sahra yazdı:Uzun yazın için teşekkürler abi. Kolay kolay okumam bu uzunluktaki yazıları ama ilgi çekiciydi. Korktuğun gerçek oldu, bu yazınla birlikte mason olmaya karar verdim :P

mason olmak seni kurtarıyorsa ol tabii. :)

tabii kurtarıyo. cehennemin anahtarını veriyorlar, kim verir ki başka ^^ :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen dervis55 » 05 Haz 2014 10:27

facebook
twitter
gplus

Avukati bunlari demis,sasirtti beni dogrusu Tv de oyle konusulmasi ama Reytingci Esra Ceyhan nedense o konu hakkinda hic dogru duzgun soru sormadi :|

https://www.youtube.com/watch?v=vTtGRtIf7CM
dervis55

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 05 Haz 2014 12:12

facebook
twitter
gplus

Daha yeni olmuş bir cinayet.nerdeyse aynı etkiyi yaratması gerken bir olay ama hiç bir kanal yayın akışında saniyelik bile yer vermiyor. neden ?
http://medyafaresi.com/haber/Beyoglunda-ikinci-Munevver-olayi_294230.html
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen muhibbi » 05 Haz 2014 12:24

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Daha yeni olmuş bir cinayet.nerdeyse aynı etkiyi yaratması gerken bir olay ama hiç bir kanal yayın akışında saniyelik bile yer vermiyor. neden ?
http://medyafaresi.com/haber/Beyoglunda-ikinci-Munevver-olayi_294230.html

çünkü Münevver'in Babasın da bir gariplik var. konunnun gündemde kalmasını baba sağladı, Baba normal bir Baba değil ve işin aslını bilen bir kişi, konu Aileye verilen sus parası da değil. bana göre.
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Lesdike » 05 Haz 2014 19:54

facebook
twitter
gplus

.
En son Lesdike tarafından 09 Eyl 2017 22:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
http://www.kasklikamikazepilotu.blogspot.com

bu kargalar kimin, kimin hesabını döksem, döksem yüzüne ?
Kullanıcı avatarı
Lesdike

Mesajgönderen kullanıcı adı » 05 Haz 2014 20:05

facebook
twitter
gplus

Lesdike yazdı:K
Neyse, bu tür cinayetlerin altında ne yatıyor diye kafa yoruyorsanız size Üzeyir Garih cinayetini araştırmanızı öneririm. Çok büyük bir olay dönüyor orada.

Aynen dediklerine katılıyorum olay şuan bir iç hesaplaşma gibi duruyor. Yalnız Üzeyir Garih cinayeti açık açık ayin cinayeti olduğu iddia edilmiş çok çok derin bir konu.
Rahmetli Üzeyir GARİH masondu. Ortağı İzak Alaton ise mason değildi diye biliniyor. Garih cinayeti sonrası ben uzun süre ortağı üzerinde durmuştum. Çünkü cinayetten sonra "kazananlar ve kaybedenler" diye ikiye ayrıldı Garih cemaati. Çok derin konu...
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen dervis55 » 05 Haz 2014 23:28

facebook
twitter
gplus

kullanıcı adı yazdı:
Lesdike yazdı:K
Neyse, bu tür cinayetlerin altında ne yatıyor diye kafa yoruyorsanız size Üzeyir Garih cinayetini araştırmanızı öneririm. Çok büyük bir olay dönüyor orada.

Aynen dediklerine katılıyorum olay şuan bir iç hesaplaşma gibi duruyor. Yalnız Üzeyir Garih cinayeti açık açık ayin cinayeti olduğu iddia edilmiş çok çok derin bir konu.
Rahmetli Üzeyir GARİH masondu. Ortağı İzak Alaton ise mason değildi diye biliniyor. Garih cinayeti sonrası ben uzun süre ortağı üzerinde durmuştum. Çünkü cinayetten sonra "kazananlar ve kaybedenler" diye ikiye ayrıldı Garih cemaati. Çok derin konu...

bu olayi duymadim acik anlatabilirmisiniz veya guzel bir link ? toplu sekilde bastan sonra yasananlari yazan
dervis55

Mesajgönderen kullanıcı adı » 05 Haz 2014 23:36

facebook
twitter
gplus

dervis55 yazdı:
bu olayi duymadim acik anlatabilirmisiniz veya guzel bir link ? toplu sekilde bastan sonra yasananlari yazan

İstersen Garih cinayetini netten araştırıp pek çok bilgiye ulaşabilirsin. Pek çok yerde ahsedildiğine eminim. Ben yazarsam bastan sona herşeye değinmek isterim ve bu da zaman ister. Ama çok iyi bir dergi konusu buldun ayak üstü, eyvallah :D
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 05 Haz 2014 23:42

facebook
twitter
gplus

kullanıcı adı yazdı:
dervis55 yazdı:

İstersen Garih cinayetini netten araştırıp pek çok bilgiye ulaşabilirsin. Pek çok yerde ahsedildiğine eminim. Ben yazarsam bastan sona herşeye değinmek isterim ve bu da zaman ister. Ama çok iyi bir dergi konusu buldun ayak üstü, eyvallah :D

Konu dağılsın istemem ama tam bir vekilsiz meclise yakışır bir konu olur.toplantıda dillendirilmeli :D
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni