Türkiyedeki Masonik Cinayet

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Türkiyedeki Masonik Cinayet

Mesajgönderen kullanıcı adı » 29 May 2014 14:41

facebook
twitter
gplus

Münevver Karabulut cinayeti masonik bir ayindir desem, aslında olay Cem Garipoğlu'nun amcası mason Hayyam Garipoğlu ile ilgili desem?
Bu konuda ne düşünüldüğünü merak ediyorum?
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Re: Türkiyedeki Masonik Cinayet

Mesajgönderen kullanıcı adı » 29 May 2014 16:06

facebook
twitter
gplus

Tam bir şey yazacaktım, möö silmiş? :roll: Utandı galiba :|
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen muhibbi » 29 May 2014 16:13

facebook
twitter
gplus

kullanıcı adı yazdı:Tam bir şey yazacaktım, möö silmiş? :roll: Utandı galiba :|

Lütfen ne yacak isen yaz, çünkü yazima ilave yapma gereği hissettim. o sebepten sildim
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 29 May 2014 16:25

facebook
twitter
gplus

Otopsi raporuna burdan ulaşılabilir.Okumanızı tavsiye ederim.
http://www.medyafaresi.com/haber/26005/guncel-munevver-karabulutun-tuyler-urperten-raporu-peki-dehset-raporda-neler-var.html
Cinayeti yapanların birden fazla kişi olduklarını ve aileden olma ihtimalinin yüksek olduğu soyleniyor aynı zamanda.
Konuyu takip ediyorum.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen arnoldburadanegezer » 29 May 2014 17:21

facebook
twitter
gplus

neden üstü kapatılmadı yada tv ler durmadan haberini yaptı bu cinayetin diye sorarım ama olabilir de açıkcası merak ettim şimdi
arnoldburadanegezer

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 29 May 2014 17:39

facebook
twitter
gplus

Aslında bana garip gelmiştir neden bu kadar üzerinde duruldu diye.
Olabilir
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen Nate RIVER » 29 May 2014 18:00

facebook
twitter
gplus

Üzerinde çok durulması benim de ilgimi çekti şimdi, sürekli haberini yapıyorlardı bir ara. Yanlız böyle bir masonik cinayet olduysa, yukarıda bir arkadaşın da yazdığı gibi, üzerinin örtülmeye çalışılması gerekmiyor muydu? Burada bir tutarsızlık var bence.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen muhibbi » 29 May 2014 18:02

facebook
twitter
gplus

kullanıcı adı yazdı:Münevver Karabulut cinayeti masonik bir ayindir desem, aslında olay Cem Garipoğlu'nun amcası mason Hayyam Garipoğlu ile ilgili desem?
Bu konuda ne düşünüldüğünü merak ediyorum?

Mason yapılanması Münevver cinayeti ile ne kadar güçlü bir yapılanma olduklarını kanitlamak istedi diye düşünüyorum, beni bu düşünceye Münevver in babasının kamu oyundaki hali ve duruşu sevk etti. Şöyle ki günümüzde onlarca cinayet işleniyor bu cinayetleri işleyen kişiler arasında nüfuslu kişilerde bulunuyor, yalnız Münevver in cinayeti ile ilgilenen kamu oyu diger cinayetler ile pek ilgilenmiyor, neden? Münevver cinayetinin hem gündemde olması isteniyor, hemde ispatlanamayan başka gerçekler olduğu şüphesi kaniksatilmaya çalışılıyor. Tamam kabul edelim. Bilmediklerimiz, varlığını ispatlamayadımız güçler var, bu bakış acısını bize kim empoze etti? Bana göre Münevver in babası,insanlara bu olay basit bir cinayet değil, bilmediginiz gerçekler var diyerek insanların suphelenmesini sağladı. Kamu oyunu yönlendirme işini kendi halinde bir baba yapamaz.o zaman benim aklıma şöyle bir fikir geliyor. Münevveri öldürdüğü iddia edilen mason yapilanmayla mucadele eden babayı destekleyen farklı bir yapılanma var. Yada baba da bu işin içinde idi ama öldürülen insan kendi evladı oluca cinayeti isleyenlerin cezasını çekmeleri için bu yapılamaya baş kaldırdı.
Bana göre mason yapılanması Münevver cinayeti ile gövde gösterisi yaptı.
Doğruyu söylemek gerekirse onlarca teorim var bu cinayet ile ilgili.
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 29 May 2014 18:03

facebook
twitter
gplus

Bi kesimin örtmeye çalıştığı belli zaten.
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen kullanıcı adı » 29 May 2014 19:03

facebook
twitter
gplus

17 yaşında bir kız çocuğu kaçırılıyor. Kafası vücudundan ayrılıyor. Gövdesini de koparmak istiyorlar ama yarısına kadar kesip bırakıyorlar. Vücunda farklı farklı yerlerde, değişik bıçak darbeleri var. Kıza tecavüz edilmemiş, hala bakire. Ama iç çamaşırında sperm lekesi var. Üstelik farklı kişilere ait. Tecavüz etmemişler, eğlenmişler.
Cinayeti işleyen ise bir Türk İş adamının yeğeni. Kızın ailesi polisi televizyon programlarını ayağa kaldırmış. Olayın bu kadar üzerinde durulmasının en önemli sebebi: katilin en başından beri bilinip 6 ay boyunca bulunamaması. Katil baştan bulunsa bence o zaman ki kadar üzerinde durulmazdı. Ama böylesine bir olay üstelik aile televizyona çıktıktan sonra, çok fazla ilgi çekti ve herkes katilin bulunmasını istedi. Bu hem vicdani olarak, hem de reyting olarak "en iyi haber" statüsüne giriyordu. Bu yüzden vatandaşından habercisine herkes ilgilendi. 6 ay boyunca bilinen birisinin bulunamaması ve olayın medyaya yansımış olması, polise de baskı yaptı.
Böylesine uzun süreçli bir olayın üzerinde durulması, aslında normal. Ama 21. yy için değil. Artık bebekleri bile parçalayıp öldürüyorlar, haberlerde 1 bilemedin 2 hafta kalıyor. Yüzlerce insan ihmalkarsızlıktan ölebilir, komşu ülkemiz savaşa girebilir ve bizim de izin vermemiz nedeniyle 1,5 milyon masum insan ölebilir... Ruh hastası bir ülke, çocuk kadın demeden fosfor bombası gibi hastalıklı silahlarla, insanları vurabilir. Gibi gibi gibi. Artık alıştık böyle şeylere. O yüzden bu dönemde böyle bir haberin bu kadar gündemde kalması, beni de biraz düşündürdü.

Şimdi olayla ilgili neler olmuş neler bitmiş sırayla bir gidelim:
Kızın kafası koparılıyor, ne olduğu başta anlaşılamayan değişik bıçaklarla sonrasında vücuduna izler yapılıyor. Boynuna özenle masonik ters V işareti çiziliyor. İlk otopside bir şey çıkmıyor ama Münevverin ailesi işi televizyona hatta Cumhurbaşkanlığına taşıdığında, otopsi aydınlanıyor. Otopsi görevlisinin başka cesedin örneğini Karabulut'un cesedine bulaştırarak çelişkilere yol açtığı ortaya çıkıyor. Tekrarlanan otopside, kızın iç çamaşırında, sütyeninde ve takma tırnaklarında olan DNA'ala bakarak, Cem Garipoğlu haricinde aynı aileden 2si erkek 1i kadın DNA'sına rastlanıyor. Bu arada Münevver Karabulut'un iç çamaşırında sperm var ve bu sperm aynı ailede olan kişilere ait. Ancak kıza tecavüz edilmemiş hatta kız bakire.
Hemen burada, İspanya'da, işlenen bakire cinayetlerinin artmasında sapkın yahudi tarikatlarının sorumlu tutuması ve yahudilerin ispanyadan kovulmasını da hatırlatalım.
Sonuç olarak Cem Garipoğlu polisin uğraşlarına ve yapılan bunca habere rağmen 6 ay saklanabilmeyi başardı. Nasıl? Nerede? Bilmiyoruz. Ama İsrail'de saklandığına dair haber var: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21078508.asp

Ayrıca Münevverin annesi ve babası ilginç şeyler söylüyor:
“Adli Tıp’la ilgili Sayın Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun. En sonunda el attı. El attı rapor rapor çıktı. Şükürler olsun. Rahmetli kızım takma tırnak kullanırdı. Tırnaklarında bir bayana ait doku izlerinin çıkması gayet normaldir. Ben olayın ilk günüden bugüne kadar bu cinayeti Cem Garipoğlu’nun tek başına işlediğine asla ve asla inanmadım. İnanmak da istemiyorum. Cem Garipoğlu, kızımı o eve tek başına götürmedi. Kızım o eve getirildi. O evde ayin yapıldı. Garipoğlu ailesi ayin yaptı. Garipoğlu ailesindeki insanlar zaten insan değiller. Bu bayana ait olan dokular annesine veyahut babasının beraber yaşadığı Gülşen diye bir bayana ait olabilir. Artık yavaş yavaş çember daralıyor. İnanıyorum ki bu katilleri devlet en kısa zamanda çıkartacaktır”

Annesi de bu tarz şeyler söylüyor. Zaten haber sayfalarından okuyabilirsiniz bunları. Ancak ailesinin tüm bu çabası, tüm bu bağarışı bir zamandan sonra bitiyor. Hangi zamandan sonra? Tazminat.
http://www.cnnturk.com/haber/turkiye/mu ... nata-onama
Bu da önemli bir noktadır.

Kızı farklı bıçaklarla öldürüyorlar. Kafasını kopartıyorlar. Masonik sembol çiziyorlar. Kızın üstünde aileye ait DNAlar bulunuyor. Hala DNA'ların kime ait olduğu sorusu havada kalıyor. Otopsi görevlisi yaptığı şaşırtma nedeniyle hapis cezası alıyor. Kız hala bakire. Garipoğlu 6 ay saklanabiliyor. israil de olduğu iddia ediliyor. Garipoğlu'nun babası ise serbest.
Bu kadar tesadüf, pek olası değil.

Bazen "bu adamlar bu kadar güçlüyse, haklarında hiçbir şey bilmezdik, neden bu kadar şeyi bilmemizi sağlıyorlar" diye düşünüyorum. Büyük ihtimalle neler yaptıklarını ve yapabileceklerini herkes bilsin, herkes onlardan korksun diye. Bu, bildiğin güç gösterisi. Zaten 3 ihtimal var: ya bu adamlar kendi istekleriyle insanlara güçlerini göstermek ve korkutmak için bu bilgileri veriyor, ya Allah bir şekilde onların oyunlarını hep dışarıya sızdırıyor, ya da tüm bunlar komplo teorisi, kafalarda kuruluyor.
Bu olay da bu tarz bir şey olabilir. O kısmını henüz bilmiyoruz. Ancak olayın başından sonuna kadar, medyada yankı uyandırmasından tut ailenin tazminat sonrası sessizliğine, cinayetin işlenişine, otopsiye, garipoğlunun saklanması kısmına hatta babasının dışarıda olmasına kadar, düşündürücü çok nokta var.
En son kullanıcı adı tarafından 21 Şub 2016 00:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Sonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni