Beyoğlunda parçalanmış kadın cesedi! 2. Münevver vakası mı?

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Beyoğlunda parçalanmış kadın cesedi! 2. Münevver vakası mı?

Mesajgönderen kullanıcı adı » 05 Haz 2014 18:36

facebook
twitter
gplus

http://www.milliyet.com.tr/beyoglu-nda- ... m-1892855/

http://www.mynet.com/haber/yasam/beyogl ... -1282761-1

Yeni bir olay daha. Bu da mı bir münevver vakası yoksa sadece ruh hastası bir psikopatın işi mi acaba...
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Re: Beyoğlunda parçalanmış kadın cesedi! 2. Münevver vakası

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 05 Haz 2014 18:48

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Daha yeni olmuş bir cinayet.nerdeyse aynı etkiyi yaratması gerken bir olay ama hiç bir kanal yayın akışında saniyelik bile yer vermiyor. neden ?
http://medyafaresi.com/haber/Beyoglunda-ikinci-Munevver-olayi_294230.html

Bu sabah benim de dikkatimi çekti.Türkiyedeki Masonik Cinayet başlığına atmıştım bu mesajı.Beyoğlunda gerçekleştirilen cinayet kimin işidir,psikopatça yapılmış bir şey mi yoksa başka mevzular mı var altında bilmiyorum ama bu haber münevver karabulut cinayetine olan şüphemi daha da güçlendirdi.hemen hemen aynı cinayet ama nerdeyse televizyon kanalları yer bile vermedi.Münevver karabulutun babası Süreyya Karabulut medya konusunda çok büyük bir rol oynadı herhalde.adam birşeylerin farkındaydı diye tahmin ediyorum.
En son Leonardo da vinci tarafından 05 Haz 2014 18:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen kullanıcı adı » 05 Haz 2014 18:59

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:
Leonardo da vinci yazdı:Daha yeni olmuş bir cinayet.nerdeyse aynı etkiyi yaratması gerken bir olay ama hiç bir kanal yayın akışında saniyelik bile yer vermiyor. neden ?
http://medyafaresi.com/haber/Beyoglunda-ikinci-Munevver-olayi_294230.html

Bu sabah benim de dikkatimi çekti.Türkiyedeki Masonik Cinayet başlığına atmıştım bu mesajı.Beyoğlunda gerçekleştirilen cinayet kimin işidir,psikopatça yapılmış bir şey mi yoksa başka mevzular mı var altında bilmiyorum ama bu haber münevver karabulut cinayetine olan şüphemi daha da güçlendirdi.hemen hemen aynı cinayet ama nerdeyse televizyon kanalları yer bile vermedi.Münevver karabulutun babası Süreyya Karabulut medya konusunda çok büyük bir rol oynadı herhalde.adam birşeylerin farkındaydı diye tahmin ediyorum.

Münevver olayının masonik olduğu çok net ama olayın içyüzünü bilmek çok zor... Yavaş yavaş bu olayın da kokusu çıkar merak etme. Olay daha yeni. Henüz herşeyin başı.
Münevverin babası medyayı gerçekten iyi kullandı.

acirisli yazdı:- Kadın 1.50 boylarında
- Yine maalesef boğazı kesilmiş.

Bir de çok ilginç bir detay var, mobese kamerasının 5 metre ötesine bırakılmış. Farkedilmek mi isteniyor anlamadım.

20-25 yaşları arasındaymış... Evet o benim de ilgimi çekti. Biraz olay aydınlansın bakalım o zaman daha iyi anlayacağız
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 06 Haz 2014 18:35

facebook
twitter
gplus

Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen dervis55 » 06 Haz 2014 20:21

facebook
twitter
gplus

Münevver olayının masonik olduğu çok net ama olayın içyüzünü bilmek çok zor... Yavaş yavaş bu olayın da kokusu çıkar merak etme. Olay daha yeni. Henüz herşeyin başı.
Münevverin babası medyayı gerçekten iyi kullandı.

Kulanmasi iyi mi kötü mü anlaminda?
dervis55

Mesajgönderen kullanıcı adı » 06 Haz 2014 23:35

facebook
twitter
gplus

Suriyeli olması gözümdeki masonik cinayet itibarını bitirdi. Ama olay cidden çok rahatsız edici. Ulan nasıl bir miden var kadını parçalıyorsun. Hadi parçaladın, git göm git bir yere at niye şehrin ortasına bırakıyorsun. Cesedi saklamak için parçalamamışlar resmen sadistlik için parçalamışlar. Cesedi saklamak isteyen yolun ortasına mı bırakır...

dervis55 yazdı:Kulanmasi iyi mi kötü mü anlaminda?

İyiden kötüden ziyade, sesini epey duyurdu. Televizyona çıktı, medyadan kaçmak yerine her gazeteciyle her muhabirle röportaj yaptı adam. E olay da büyük olunca her yerde yayınlanıp gündem oldu. Düşünsene otopsi sonuçlarının doğru olmadığını düşündüğü için Cumhurbaşkanına kadar ulaşıp tekrar otopsi yaptırıp teknisyenin hilesini ortaya çıkarttı. Adam her türlü olayın üstüne gitti yani
En son kullanıcı adı tarafından 06 Haz 2014 23:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 06 Haz 2014 23:42

facebook
twitter
gplus

Aynı tepkiyi bende verdim lan 10 yaşında ki çocuk bile yolun ortasına bırakıp gitmez diye.Taşıdığı çantadan kanlar damlamaya başlamış dikkat çekicek diye panik yapmış yolun ortasına bırakmış,etrafta mobese ve dükkanların güvenlik kameralarının farkında değilmiş.Oldukça amatörce işlenmiş bir cinayet.tutuklanan R.A.M zaten 17 yaşında , öldürülen 24 yaşında ki kadının erkek kardeşi.
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen kullanıcı adı » 06 Haz 2014 23:45

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Aynı tepkiyi bende verdim lan 10 yaşında ki çocuk bile yolun ortasına bırakıp gitmez diye.Taşıdığı çantadan kanlar damlamaya başlamış dikkat çekicek diye panik yapmış yolun ortasına bırakmış,etrafta mobese ve dükkanların güvenlik kameralarının farkında değilmiş.Oldukça amatörce işlenmiş bir cinayet.tutuklanan R.A.M zaten 17 yaşında , öldürülen 24 yaşında ki kadının erkek kardeşi.

Yok ya panik manik olayına benzemiyor. Hadi panik yaptı bavulu oraya bıraktı. Panikten kadının gövdesini de mi bavula koymayı unuttu ?
Gerçi parçaları dağıtmaya çıkmışsa bak olabilir.
Dur bakalım kardeşi mi değil mi kesinleşsin, niye yaptığını bide öğrenelim.
İnsan ablasına nasıl böyle kıyar...
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 06 Haz 2014 23:55

facebook
twitter
gplus

kullanıcı adı yazdı:
Leonardo da vinci yazdı:Aynı tepkiyi bende verdim lan 10 yaşında ki çocuk bile yolun ortasına bırakıp gitmez diye.Taşıdığı çantadan kanlar damlamaya başlamış dikkat çekicek diye panik yapmış yolun ortasına bırakmış,etrafta mobese ve dükkanların güvenlik kameralarının farkında değilmiş.Oldukça amatörce işlenmiş bir cinayet.tutuklanan R.A.M zaten 17 yaşında , öldürülen 24 yaşında ki kadının erkek kardeşi.

Yok ya panik manik olayına benzemiyor. Hadi panik yaptı bavulu oraya bıraktı. Panikten kadının gövdesini de mi bavula koymayı unuttu ?
Gerçi parçaları dağıtmaya çıkmışsa bak olabilir.
Dur bakalım kardeşi mi değil mi kesinleşsin, niye yaptığını bide öğrenelim.
İnsan ablasına nasıl böyle kıyar...

Kardeşi olduğu kesinleşti zaten ama görüntülerde babasıyla birlikte taşıyor valizi.Kadının öldürülme sebebi kadının savaş nedeniyle ülkesine dönmeyi reddetmesi üzerine kardeşi tarafından öldürülmüş.baba neden ceza almadı o zaman yardım ediyor onunda belli bir ceza alması gerekmiyor mu ?.
http://www.habervaktim.com/video-galeri/beyoglunda-cantali-cinayetin-goruntuleri-4609.htm
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Dön Yeni Dünya Düzeni