Akp'nin Kafa Karıştırıcı Duruşu

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Akp'nin Kafa Karıştırıcı Duruşu

Mesajgönderen sarıcizmelimehmetaga » 12 Ağu 2013 18:39

facebook
twitter
gplus

Kesinlikle ikinci şık diyorum. Herkes bunun farkında ama kimse bir şey yapamıyor asıl sorun burada bence.
Konuya gelince Akp'nin kafa karışıklığının sebebi cemaat-akp savaşı olmasıdır. Şuan parti içinde çok büyük sıkıntılar var. Gülen'i ve Tayyip'i destekleyenler ikiye ayrılmış durumda, bunun da farkındayız. Bunun en yeni örneği http://www.odatv.com/n.php?n=akpye-oy-vermeyiz-1208131200
http://www.aydinlikgazete.com/yazarlar/mehmet-ali-gueller/24016-cemaatin-partilesmesi-partinin-cemaatlesmesi.html
Asıl soru aralarındaki sorunun sebebi ne olabilir? Çünkü bakınca ikisi de ortak bir amaç için çalışıyor.
sarıcizmelimehmetaga

Re: Akp'nin Kafa Karıştırıcı Duruşu

Mesajgönderen havass » 24 Ağu 2013 05:05

facebook
twitter
gplus

akp iktidara geldiği ilk zamandan beri bunu yapıyor çünkü stratejileri bu.

akp' nin amacı müslüman' lığı silmek değil akp' nin asıl amaçlarından biri ırkçı emperyalistlerin doğrultusunda ilerleyerek ılımlaştırılmış islam görüşünü millete aşılamak.

bunu da başardı tabi ki. emperyalistler bu ülkede islam' ı tamamen kaldırmaya çalıştı ama başaramadılar ve onlarda bunu bir ideoloji haline getirerek, halka yanlış göstererek köreltmeye karar verdiler. ama akp' lilere sorsan islamcı' yız derler. islamcılığı millet onların yüzünden yanlış öğreniyor.

akp başa geçtiğinden beri bu ülkede din düşmanlarının sayısı eminim daha çok artmıştır. bunu hep merhum necmettin erbakan' da dile getirmiştir.

hep demiştir konuşmalarında " akp' nin tuzağına düşmeyin, onlar seçimler gelince derler şunu yaptık bunu yaptık, biz erbakan hocamızın yolundan ilerliyoruz" diye.

zaten merhum erbakan' ın eminim gözü açık gitmiştir öğrencileri yüzünden. recep tayyip erdoğan sonuçta onun yanında yetişti ara sıra bu damarı kabarıp bu anlamda açıklamalar yapıyor olabilir ama sonuçta ne demişler " ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz".

bu ülkede hakikaten islam' ı benimsemiş, anti emperyalist, siyonizm karşıtı tek bir lider vardı oda merhum necmettin erbakan' dı.

bu ülkede büyük bir muhafazakar kesim, müslüman kesim akp' ye güvenmiştir ve güvenmeye de devam ediyor.

yalnız şöyle bir durumda var. muhafazakar olup, müslüman olup akp' den memnun olmayan, her şeyin farkında olan bir kesimde var ama onlarda zorunluluktan akp' ye oy veriyor. neden mi? çünkü solcu ve din düşmanı bir zihniyetin başa geçmesinden korkuyorlar.

ben hiçbir partiyi yada siyasi ideolojiyi desteklemiyorum ben sadece müslüman' ım ve şunu söyleyebilirim ki başbakan recep tayyip erdoğan gitse bile bu ülkenin durumu farklı olmayacak. sahne gene aynı sahne sadece ışıkların renkleri değişecek ve dekorasyonda ufak tefek değişiklikler olacak.

çok uç bir örnek vereceğim belki size komik gelebilir ama durum bana kalırsa şudur ki bir futbol takımı düşünün ve bu takımın forvet hattını düşünelim.

bu mevcut kadroda oynayabilecek en iyi oyuncuyu oynatıyor teknik direktör ama mevcutta en iyi olmasına rağmen genelde aslında kötü bir forvet.

o takım gerçekten iyi bir forvet alıncaya kadar, bu imkanı sağlayıncaya kadar o forvete mahkum maalesef. bilmem anlatabildim mi?

şimdi diyebilirsiniz peki o gelecek olan iyi forvet kim olmalı? işte bunun cevabını şuan veremeyiz çünkü piyasada iyi forvet görünmüyor.
"Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık ise ölüme götürür."
Yavuz Sultan Selim Han

Resim
Kullanıcı avatarı
havass

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni