Banu Avar

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Banu Avar

Mesajgönderen haydegenc » 21 Haz 2014 17:28

facebook
twitter
gplus

Arkadaşlar kafama takılan bir şey var. Banu Avar NWO hakkında çok fazla konuşuyor. Hatta "Dünya Düzeni" diye bir programda yapmış 13-14 bölümlük bir şey (daha izlemedim ama içeriği heralde NWO ile ilgilidir). Neden bu kadar cesur dicem ama insanın inandığı bir şeyler uğruna cesur olması normal bir şey olabilir. Fakat, neden hakkında konuşulan insanlar ve ya yapılar bununla ilgili bir şey yapmıyor. Sikko'nun bu tür şeylerle ilgili bazı düşünceleri var. Duymuşsunuzdur: "99 doğru 1 yalancı" ve ya "kontrollü ifşa adamları" gibi... Banu Avar verdiği mesajlar ile kontrollü ifşa adamı olduğuna pek fazla inanmıyorum ama belki de istemeyerek "o insanların" yararına bir şey yapıyor olabilir mi? Ve ya bu adamlar Banu Avar'ı susturup dikkat çekmekten mi korkuyorlar ya da onlar için bu çok mu önemsiz bir konu? Bu konularda ve forumda yeniyim, belli olmuştur. Ama cevaplarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
haydegenc

Re: Banu Avar

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 21 Haz 2014 22:02

facebook
twitter
gplus

Banu avarı yeterince , kendi istedikleri olçulerde susturdular zaten.Hiç bir tv kanalına çıkamıyor.,iş bulamıyor.araştırma ekibi ve kendisi tek tabanca elinden geldiğince mücadele ediyor.sosyal medya ve internetin gucunu kullanarak birşey yapma peşinde.gerekirse,vakti vuku bulursa uzun bir yazı bırakırım buralara.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen haydegenc » 21 Haz 2014 23:57

facebook
twitter
gplus

Aynen bunca şeyi ta ne zaman anlatmış. Malesef, çok TV izlemiş olmama rağmen bir yerde bile gördüğümü hatırlamıyorum. Uzun bir yazıyı da tabiki beklerim.
Kullanıcı avatarı
haydegenc

Mesajgönderen Lesdike » 22 Haz 2014 01:41

facebook
twitter
gplus

.
En son Lesdike tarafından 09 Eyl 2017 23:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
http://www.kasklikamikazepilotu.blogspot.com

bu kargalar kimin, kimin hesabını döksem, döksem yüzüne ?
Kullanıcı avatarı
Lesdike

Mesajgönderen haydegenc » 22 Haz 2014 10:45

facebook
twitter
gplus

Çıktığı kanallara baktım: Meltem TV, logosunda "a" olan bir kanal, kanal 99 falan. Gerçekten üstteki arkadaşın yorumu çok mantıklı geldi. Çin, Rus vs. ajanı denmesi de yalandır büyük ihtimal. Hani gerçekten Rusya'nın bunları yayma çabası olsa bence bunu yapması çok da zor değil.
Kullanıcı avatarı
haydegenc

Mesajgönderen dervis55 » 26 Haz 2014 06:07

facebook
twitter
gplus

Bazi belgeseleri izledim,hic inandirici gelmedi bana..pekte yanki uyandirmadi zaten..

Yeni dunya duzeniyle ilgili videolari begendim,gercekci buldum..

ama pek cok öne atilmadigi icin boyle yok olup gider kisa zamanda ..
dervis55

Mesajgönderen marvin » 28 Haz 2014 14:42

facebook
twitter
gplus

Çok sevdiğim gazeteci,yazar ve akil insan. Vatanını milletini çok seven, korkusuz, kemalist kişi. Asla Çin ile Rusya ile bir bağlantısı olduğuna inanmıyorum. Kadına hiçbir yerde iş verilmiyor Kanal 99'da 7 bölüm belgesel çektiği için ajan ilan edilmemeli bence.

Bir de vatan için, millet için, Tam Bağımsız Türkiye için bazı aydınlarla, şehit aileleri ve yörük türkmen dernekleri ile birlikte oluşturduğu Milli İrade Birliği var.

Gerekli bilgi burada. Siz de imza atabilirsiniz.http://yeniimza.milliirade.org/

Birliğin sitesi : http://milliiradebirligi.org
"Herkes benim düşünceme katılırsa yanılmış olmaktan korkarım."

- Oscar Wilde-
Kullanıcı avatarı
marvin

Mesajgönderen Rastafaray » 30 Haz 2014 01:08

facebook
twitter
gplus

Banu Avar birileri tarafından konuşturuluyor olsa, değişik değişik kanallarda değilde baba kanallarda çıkardı. Bana kendi çabalarıyla insanlara birşeyler anlatmaya çalışıyor gibi geliyor, çok fazla ekranlarda göremezsiniz zaten.
Kullanıcı avatarı
Rastafaray

Mesajgönderen Michael Sikkofield » 03 Tem 2014 21:43

facebook
twitter
gplus

herkesin arkasında bir bit yeniği aramaya lüzum yok abi. banu avar kendi imkanlarıyla inandığı davaya baş koymuş birisi, yaşıtları torun severken kadın o üniversite senin, bu okul benim gençlere bir şeyler öğretmek için koşturup duruyor. inanılmaz takdir ediyorum bu yönünü, hatta imreniyorum. çok da değerli araştırmaları var.

türkan saylan'ı bile dışarıdan maddi yardım alıyor diye pek sevmez, bu konularda çok katı çizgileri vardır. kitaplarını ve belgesellerini olabildiğince takip edip kendisinden faydalanmaya çalışın derim.
"Zorluğun yanında bir kolaylık muhakkak vardır" - İnşirah 6
Kullanıcı avatarı
Michael Sikkofield

Mesajgönderen uçk » 03 Tem 2014 22:32

facebook
twitter
gplus

sikko reyiz haklı banu avarla ortak çalışmalarınızı bekliyoruz reyiz
Kullanıcı avatarı
uçk

Sonraki