Banu Avar

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Banu Avar

Mesajgönderen bir adem » 03 Tem 2014 22:47

facebook
twitter
gplus

oo sikko ugrqmis foruma, haci abi sik ugra su foruma
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen yeşilışık » 21 Tem 2014 23:42

facebook
twitter
gplus

Banu Avar'ın AB,İsrail,Avrupa'nın ve Küresel güçlerin Türkiye üzerindeki emelleri hakkındaki tespitleri doğrudur fakat eğer aynı emelleri Çin ve Rusya uygulasaydı övgüyle bahsederdi.Ukrayna olayları hakkında yazısında Yanukoviç'i resmen melek ilan etmişti.Yanukoviç tamamiyle Rus kuklası bir liderdi ve askeri,ekonomik olarak Ukrayna'yı daha kötüye sürüklemişti.Kısacası bizimkinin Ukrayna versiyonuydu.Bu yüzden Banu Avar'ı tamamiyle melek yapmak yanlıştır.
yeşilışık

Mesajgönderen marvin » 22 Tem 2014 19:04

facebook
twitter
gplus

yeşilışık yazdı:Banu Avar'ın AB,İsrail,Avrupa'nın ve Küresel güçlerin Türkiye üzerindeki emelleri hakkındaki tespitleri doğrudur fakat eğer aynı emelleri Çin ve Rusya uygulasaydı övgüyle bahsederdi.Ukrayna olayları hakkında yazısında Yanukoviç'i resmen melek ilan etmişti.Yanukoviç tamamiyle Rus kuklası bir liderdi ve askeri,ekonomik olarak Ukrayna'yı daha kötüye sürüklemişti.Kısacası bizimkinin Ukrayna versiyonuydu.Bu yüzden Banu Avar'ı tamamiyle melek yapmak yanlıştır.

"Aynı emelleri Çin ve Rusya uygulasaydı övgüyle bahsederdi" diyorsun. Nerden anladın bunu? Kadının amacı ABD'ye karşı olmak değil küresel güçlerin amaçlarına engel olmaktır. Şu anda onların emellerini işleve sokan ülke ABD olduğu için ABD'ye karşıdır. Devletin adı Rusya ya da Çin olsaydı tavrı bence yine aynı olurdu. Kadının Kanal 99'da 5 6 bölümlük bir belgeseli yayınlandı diye Rusçu yapmak nedir? Bence şu anda Rusya çok gerekli bir ülke. Belki de Rusya olmasaydı Yeni Dünya Düzeni operasyonu çok daha hızlanacaktı. Rusya'nın ne ayak olduğu hakkında pek bir bilgim yok ama Banu Avar ile hiçbir bağlantıları olduğunu düşünmüyorum.
"Herkes benim düşünceme katılırsa yanılmış olmaktan korkarım."

- Oscar Wilde-
Kullanıcı avatarı
marvin

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 13 Ağu 2014 16:18

facebook
twitter
gplus

İster duyun ister duymayın ister kulaklarınızı kapayın, Türkiye’de felâketin ayak sesleri artık çok yakın ve oldukça gürültülü.. İçten ve dıştan saldırı gelebileceği en üst noktaya erişti ve bundan sonra beklenmedik bir hızla çıkacak yokuşu!
1. Güneydoğu Batının SİLAHLANDIRDIĞI terör çeteleri ayakta. TSK savunmada, PKK saldırıda. Güneydoğu ve İstanbul’un ortasında askeri ve sivil araçlar yakılmakta, vatandaş hayati tehlike ile burun buruna yaşamakta. Diyarbakır, Bingöl, Muş, Siirt karayolları PKK askeri kolu HPG denetiminde. Mevsim, PKK’nın temel geliri olan uyuşturucunun ana maddesi hint kenevirinin hasat mevsimi. Ayaklanma yol kesme ve insan kaçırma da dikkati başka yöne çekmekte.. Bölge silah ve uyuşturucu, su, doğalgaz ve petrol baronlarının işgalinde!
2. Barzani ile AKP gizli anlaşmasıyla KAÇAK PETROL SATIŞINA girişen Türkiye, şimdi Paris’deki Uluslararası Ticaret mahkemesinde! Ali Kerküklü yazıyor: ‘Ceyhan’dan United Leadership tankerine yüklenen 1 milyon varil kaçak Irak petrolüne alıcı bulunamıyor. Barzani yönetiminin tek yanlı pazarladığı petrolü satın alan Türkiye ve BOTAŞ, Uluslararası Ticaret Mahkemesi’nde ‘petrol kaçakçısı’ olarak yargı önüne çıkmak zorunda!’ Gemi kimsenin almadığı kıymetli yüküyle 22 mayıstan beri Akdeniz’de sallanıyor! Küresel petrol baronları birbiriyle gırtlaklaşırken, açıkgözlük yapan, ‘hedef ülke’nin taşeronlarını sunturlu cezalar bekliyor! Keşke ceza sadece onlara gelse. Bilet tüm Türk milletine kesiliyor.
3. Suriye’yi mahvetme sevdasıyla batıya kaldırılan parmak yakında gözümüze girmek üzere! Avukat Cemil Can yazıyor: ‘Suriye sınırını kontrolünde bulunduran ve MİT'le yakın temas içerisinde olduğu bilinen Suriye Devrimciler Cephesi (SDC), iki hafta içerisinde, mazot kaçakcılarına karşı operasyon yapan TSK birliklerine, araca monteli doçka uçaksavarlarla saldırdı. MİT kanalı ile Suriye içerisine taşınan doçka uçaksavarlarının hedefi sonunda TSK birlikleri oldu!’
Kilis’deki hastahaneye muayeneye gelen Mehmetçik, Suriyeli kaçakçılar ve yakınları tarafından darp ediliyor, hastahanede kıstırılıp yaralanıyor.. 9 haziranda 4 mehmetçik daha ağır şekilde Kilis hastahanesinde Suriye’den geçen kaçakçılar tarafından yaralandı.
Yakında Türkiye’nin her kentine yerleştirilmiş ‘mülteci’ gruplar içine sızan teröristlerle millet karşı karşıya kalacak!
4. Kıbrıs’da Rum Yönetimi ABD ile elele Akdeniz'deki 6 trilyon feet hacminde doğalgaz rezervine el koyuyor.. ABD başkan yardımcısı Biden Kıbrıs’a kadar bunun için geliyor.. Ve Ankara kendi milletini kurşunlayarak, Kıbrıs Rumları ve Amerikan’ın çıkarları için kıvırıyor..
Türkiye’yi yönetenler, işlek bir otoyolda ayakta durmaya çalışan bir sarhoş mu desek ya da rus ruleti oynayan bir ayyaş mı , ya da kasabın bıçağını yalayan mal mı?!
Onlar deliğe süpürülme zamanlarının geldiğini çoktandır biliyor.. Kürdistanı kurma emrini ifa ederse de delik onları bekliyor, edemezlerse de.
AKP ve bastonları, şimdilik vakit kazanma derdinde.. Ama bu süreç beklenenden daha çabuk bitecek.
Batıdan doğuya vatan, millet, bayrak savunmaya geçmiş! Tarih bu gibi AN’ların çok kısa yaşandığına ve toplu HAREKÂT anına geçiş olduğuna şahittir! Bekaa sorunu sistemin seçtiği bir cumhurbaşkanının gidereceği bir durum değildir! Tüm milletin azim ve kararlılığı gereklidir.
Gün o gündür, aklımızı başımıza toplama ve bir arada durma/bir aradalığı sağlama/oluşturma vaktidir.

10 Haziran 2014
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen Had » 16 Ağu 2014 00:49

facebook
twitter
gplus

Ben her zaman hazırım arkadaşlar. Hepimiz hazır olursak çoğalır ve güç oluruz. Tek yapmamız gereken bir araya gelip birşeyler konuşmak en azından haftada bir. Sikko da olsun aramızda. Ne yapacaz demeyin herşey adım adım...
"Hep birlikte Allah'ın ipine sımsıkı sarılınız sakın ayrılığa düşmeyiniz."
Al-i İmran 103
Had

Mesajgönderen eskimo » 16 Ağu 2014 02:57

facebook
twitter
gplus

sikkoyu boşver sen hazır mısın? halk hazır mı? halk değil.. malesef..
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Skywalker » 16 Ağu 2014 03:10

facebook
twitter
gplus

Forum kurulalı 14 ay oldu, hep adım adım bir şeyler yapıyoruz ama ortada kimse yok niyeyse :D
Skywalker

Mesajgönderen YaşarUsta » 16 Ağu 2014 03:15

facebook
twitter
gplus

Skywalker yazdı:Forum kurulalı 14 ay oldu, hep adım adım bir şeyler yapıyoruz ama ortada kimse yok niyeyse :D

+Sonsuz. :|
Bilimin ayrı, felsefenin ayrı, dinin ayrı hakikatleri olamaz; fakat yanlış bilim, yanlış felsefe ve yanlış din anlayışları olabilir.

Dünyaya en önemli borçlarımızdan birisi, İslam ile müslümanların farkını anlatmaktır.

Caner Taslaman
Kullanıcı avatarı
YaşarUsta

Mesajgönderen Had » 18 Ağu 2014 00:36

facebook
twitter
gplus

eskimo ben herzaman hazırım bu haftasonu birşeyler ayarlayabiliriz. Zaten sikkonun yerinde olsam çoktan beraberimdekileri toplamıştım. O biraz ağırdan alıyor ya da bir planı yok bilmiyorum. Beyler bir plan yapalım. 3 kişi bile buluşsa devamı gelir.
"Hep birlikte Allah'ın ipine sımsıkı sarılınız sakın ayrılığa düşmeyiniz."
Al-i İmran 103
Had

Mesajgönderen eskimo » 18 Ağu 2014 03:06

facebook
twitter
gplus

yeni buluşma değil akılcı bir plan, program çizmek şart. malesef yüksek direnç var, zaman gelince hazır olacak ancak bu halk, herşeyi son ana bırakmaya alışkanız sanırım doyum noktası bekleniyor.
Kullanıcı avatarı
eskimo

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni