Atv dizisinde SEX yazısı

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Atv dizisinde SEX yazısı

Mesajgönderen Yoksul Şövalye » 11 Tem 2014 02:39

facebook
twitter
gplus

bir adem yazdı:
Yoksul Şövalye yazdı:Beni zerre etkileyemedi, biz ne subliminaller gördük gülüm. :twisted:

Beni asıl düşündüren o yazıyla türbanlı kardeşimizin aynı kadrajda görüntülenmesinin tesadüf olup olmadığı. mesela rte 'en az 3 çocuk' istediiği için böyle bir şey yaptırmış olabilir. :lol:

türbanlı fantezisi geliştirmek midir nedir ki :) subliminal in etkisi noktasında çok şüphem var, olmaz lan öyle şey diyorum da bu kadar niye kullanıyor bu adamlar o da şüphe veriyor

yani bülent hanımın bile bir zamanlar tesettüre girdiğini hatırlayınca pek bi yanlış gelmiyo açıkçası, ülkede kapanan kapanana :D
neyse şaka bi yana subliminal konusunda benim de şühelerim var sikkonun bi yazısı vardı ,bilindışıyla fln alakalı onu okuyacağım boş bi zamanımda
Kullanıcı avatarı
Yoksul Şövalye

Mesajgönderen bir adem » 11 Tem 2014 02:49

facebook
twitter
gplus

sinan canan hoca var sinir bilimci, bu konuları bana sevdirdi onun ask.fm inden bi soralım güzel noktalara değinebilir.
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen marvin » 12 Tem 2014 13:23

facebook
twitter
gplus

Subliminal mesaj artık bilimsel olarak kabul edilen bir şey. Bu adamlar da salak değil boşuna uğraşmıyorlar heralde.
"Herkes benim düşünceme katılırsa yanılmış olmaktan korkarım."

- Oscar Wilde-
Kullanıcı avatarı
marvin

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni