Filistin

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Filistin

Mesajgönderen Flaruz » 15 Tem 2014 15:34

facebook
twitter
gplus

acirisli yazdı:.Sorabilir miyim tek silahı taşlar sopalar olan ve onlarla dahi müsellah şerefsizlerin üzerine yürüyen sen miydin bu "ağlaklar" mıydı? Yerini yurdunu terketmeyip inatla bu teröristlerle mücadele eden sen miydin bu "ağlaklar" mıydı? Silahlı çatışmaya girmeye bile tenezzül etmeyip habire bomba yağdıran bu teröristlerin baskılarına, bir gün o bombalardan birinin altında -mutlaka- kendinin veya sevdiklerinin olacağını bildiği halde bunlara katlanan sen miydin bu "ağlaklar" mıydı? Kusura bakma Çin zulmediyorsa İsrail de ediyor birine susup öbürüne tepki göstermek riyadır, nankörlüktür.

Bu Teröristlerin akrabaları ile mücadele ettim.Askerliğimi 15 ayının 8 ayı dağ ve tepelerde geçti neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum..Benim belirtmek istediğim 'böle mücadele olmaz'... Seni orada ve çocuklarını öldüreceğini bile bile bir b.ka yaramaz el yapımı füzeleri atmak senin neyine ne be adam.? Koskoca tam teçhizatlı bir orduya böle basitçe seylerle saldırmak nedir.?

Simonov yazdı:Bu kısım zaten beni benden aldı. "Yapılacaklar liste"n çok iyiymiş. Tabii eksikler var ama olur o kadar.
Kardeşim sen tüm bunları yaparken (Türk birliğini kurmak bu kadar kolay mı? Değil, ama diyelim ki kurulmuş olsun.) Bütün küresel sermaye ve çeteler de ayağa kalkıp alkışlamaktan başka bir şey yapmayacaklar öyle değil mi? Batı ve İsrail hiçbir planını bozmaya kalkışmayacak, di mi? Eğer öyleyse ben de kalkıp ayakta alkışlayacağım da seni.

Bu yapılacaklar listesi değil zaten yapılması gereken 'kabaca' yazdığım düsüncelerdir..Ortak düsünce de diyebiliriz..Orada bir Türk devletinin kurulmasını kim istemez ki.? Sen kurtulus savasını verirken bu devletlerde hiç oturan olmadı zaten, bu olurken de kimse oturmayacak..Ben biz kuralım herkes izlesin mi dedim.?

acirisli yazdı:Neden mi bu kadar öfkeliyiz? Yahu İsrail'e öfkeli olmamamız için bir tane sebep söyler misin? Sadece 1 tane istiyorum. Bugüne kadar bir kez olsun "insanlık" gösterdiler mi? Ayrıca İsrail'e öfke duymak için müslüman olmaya gerek yok. Teröriste öfke duyulur.

Bunuda yanlıs anlamıssınız..Ben eğer sorun insan ölümleri ve bebekleri ölümleri ise ''60 milyon'' katledilmis,soykırımına uğramıs bir halkı katleden çine daha çok öfke duymak gerekir... Yahudilerin yaptığını onlar daha beterini yapıyor.israil bunların yanında ne ki.?
Kullanıcı avatarı
Flaruz

Mesajgönderen bir adem » 15 Tem 2014 15:43

facebook
twitter
gplus

kardeşim bi zulme ses çıkarana karşı "şurada neredeydiniz" tavrı zulümlerin hiçbirini engellemiyor, en azından daha yumuşak bi söylem gerekiyor bunun da farkında olmak lazım. bunları yapa yapa kutuplaşmanın dibine vurduk.
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen Simonov » 15 Tem 2014 15:48

facebook
twitter
gplus

Adam haklı. Fılıstın bunu hak etti. Sevısmeselerdı o bebekler dunyaya gelmeyecek, bombalar üzerlerine yagmayacaktı. Doğru söylüyorsun fılıstın kasındı. Fılıstın kendı ettı kendı buldu. Israıl milletvekillı haklı, fılıstınlı kadınların öldürülmesi gerek. Bır daha terörıst doguramasınlar. Doğru, haklısın. Zulüm ancak 60 mılyon ınsan öldürülmüşse zulumdur. Gözümü açtın, teşekkürler
Resim
Kullanıcı avatarı
Simonov

Mesajgönderen bir adem » 15 Tem 2014 15:49

facebook
twitter
gplus

filistin meselesinde islamcı camianın yıllar boyu yaptıkları da ayrı bir tartışma konusu olacaktır, fakat önce israilin gayri meşruluğunda bi anlaşmak lazım
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen Simonov » 15 Tem 2014 15:59

facebook
twitter
gplus

Fılıstın sorunu yok ortada. İsraıl sorunu var. Tüm orta doğu ıcın.
Resim
Kullanıcı avatarı
Simonov

Mesajgönderen hardman01 » 18 Tem 2014 19:42

facebook
twitter
gplus

Hamas'ı bahane ediyor ya israil, hamasın israil'in ekmeğine yağ sürdüğünü düşünüyorum. Çünkü israil'in amacı hamas'ın saldırılarına cevap vermek değil, filistinde yerleşim yeri kurmak. Bunun için hamasın da israil'in ekmeğine yağ sürdüğünü düşünüyorum.
hardman01

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni