illuminati diye birşey yok kanıtlı

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

illuminati diye birşey yok kanıtlı

Mesajgönderen kurtlarladans » 22 Tem 2014 23:13

facebook
twitter
gplus

...
En son kurtlarladans tarafından 28 Tem 2014 23:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kurtlarladans

Re: illuminati diye birşey yok kanıtlı

Mesajgönderen dervis55 » 23 Tem 2014 14:04

facebook
twitter
gplus

Adnan oktar cok farkli seyler anlatmisti hatta isimleri bile vermisti kitabinda (yahudilik ve masonluk)
kisa zaman sonra tutuklandi ve timarneye sokuldu.

bunlar da mi rastlanti,simdi artik ne olduysa oldu adnana benim icin onemi yok,
gecende israilin kiliuna dokunturmayiz dedi,adama bir haller oldu ama oyle sallama olamaz eski yazdigi bilgiler..

bilen arkadaslar vardir daha sonra cok kisi bu konu hakkinda yazdi..

ben inaniyorum inanacagimda,kurtlar vadisi 1 bolumu izlemememis biri olarak.
dervis55

Mesajgönderen kurtlarladans » 24 Tem 2014 00:14

facebook
twitter
gplus

dervis55 yazdı:Adnan oktar cok farkli seyler anlatmisti hatta isimleri bile vermisti kitabinda (yahudilik ve masonluk)
kisa zaman sonra tutuklandi ve timarneye sokuldu.

bunlar da mi rastlanti,simdi artik ne olduysa oldu adnana benim icin onemi yok,
gecende israilin kiliuna dokunturmayiz dedi,adama bir haller oldu ama oyle sallama olamaz eski yazdigi bilgiler..

bilen arkadaslar vardir daha sonra cok kisi bu konu hakkinda yazdi..

ben inaniyorum inanacagimda,kurtlar vadisi 1 bolumu izlemememis biri olarak.

inanmakta özgürsün elbette benim anlatmak istediğim bu mevzulara dolaylı olarak yönlendirildiğimiz illuminati bir kördüğüm gerçekte var olmadığı için çözülemez
kurtlarladans

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 24 Tem 2014 04:50

facebook
twitter
gplus

Zeytin yağlı dolma tarikatı mı dersiniz , illimünati mi dersiniz bilemem kardeşim ama insanları ve kitleleri uyutan belli bir insan topluluğu var.Bu insan topluluğunun hizmet ettiği bir amaç var.Amerikan'ın tüm devlet başkanlarının kan bağı olmasından tut.Bir çok şey arka planda dönen oyunun ne kadar tehlikeli ve derin olduğunu gözler önüne koyuyor.İllimunati dediğin oluşum hebele hübele üçgen,rihananın götünde haç var höö gibi basit ve yüzeysel konular değil.İllimünati'yi de herkes kurtlar vadisinden öğrenmiyor.Ya da illüminati'ye inan herkesi liseli gece yatmadan iki posta 31 çekip sıkıcı hayatından dolayı kendisini komplo teorilerine inandıran zannetmeyin.Hayatını , yıllarını , her şeyini bu davaya vermiş insanlar var bu konular için.Yazılarını yorumlama tekniğinden ziyade belgelerle zenginleştirirsen başlığın daha çok ilgi görücektir.Takipteyim.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen kurtlarladans » 24 Tem 2014 06:41

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Zeytin yağlı dolma tarikatı mı dersiniz , illimünati mi dersiniz bilemem kardeşim ama insanları ve kitleleri uyutan belli bir insan topluluğu var.Bu insan topluluğunun hizmet ettiği bir amaç var.Amerikan'ın tüm devlet başkanlarının kan bağı olmasından tut.Bir çok şey arka planda dönen oyunun ne kadar tehlikeli ve derin olduğunu gözler önüne koyuyor.İllimunati dediğin oluşum hebele hübele üçgen,rihananın götünde haç var höö gibi basit ve yüzeysel konular değil.İllimünati'yi de herkes kurtlar vadisinden öğrenmiyor.Ya da illüminati'ye inan herkesi liseli gece yatmadan iki posta 31 çekip sıkıcı hayatından dolayı kendisini komplo teorilerine inandıran zannetmeyin.Hayatını , yıllarını , her şeyini bu davaya vermiş insanlar var bu konular için.Yazılarını yorumlama tekniğinden ziyade belgelerle zenginleştirirsen başlığın daha çok ilgi görücektir.Takipteyim.

ciddi anlamda bu işle ilgilenenler olabilir fakat ya bu illuminati dalgası bir tuzaksa ya amerika veya avrupadaki bazi thing tank türkçesiyle düşünce kuruluşu tarafından etkili bir şekilde yönetilen algı projesiyse illuminatiyle uğraşmaktan insanlar düşünemiyor bile bir ton kaynak var hepsi aynı şeylerden bahsediyor ortada bir sonuç yok sürekli semboller efsaneler klipler havada uçuşuyor mevzu uzadıkça uzuyor bu işlere hayatını adayanlar bu gizlenmiş sembolleri deşifre etmeye çalışmaktan başka bir şey yapmıyorlar ve bilmedende olsa var olmayan ama birileri tarafından varmış gibi gösterilen bir dümeni binlerce takipçilerine aktararak aslında sisteme hizmet ediyorlarsa

bence bu sistem sadece bir korku sistemi insanlar korkuyla yönetiliyor ve bu illuminati zirvalığıda sadece korku pompalıyor baksana anlatilanlara göre her köşeyi bu adamlar tutmuş güya zihin kontrolü yapıyorlar bununla ilgilide bir başlık yazıcam zaten neyse bütün bunlar basit bi psikolojik savaş taktiği kendini düşmanına yani aptal halka öyle bir gösterki hepsi korksun ne kadar güçlü olduğun neleri kontrol ettiğin dillerden dillere yayılsın olay bu ve diğer bütün devletlerde bu projeyi destekliyor amerika dediğiniz ülkeyi sadec yahudiler yönetmiyor ingilizlerden çinlilere almanlardan türklere bir çok ülke güçü ve stratejik kozu nispetinde yönetiyor tek dünya devletini yalnızca yahudilermi istiyor sanıyorsunuz en az türklerde bu devletin kurulmasını ve ona hükmetmeyi istiyor

neyse uzattım k.bakma resim fln ekleyemiyorum konu gerektirmiyo belki ilgili görsel vs varsa yönlendiririm yeni dünya düzeni diye birşey yok diye bi yazım var orda bu konuların asıl sebebini anlattım okumanı tavsiye ederim
kurtlarladans

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 24 Tem 2014 07:16

facebook
twitter
gplus

Resime biraz geriden baktığın zaman ned'i gibi örgütlerin insan psikolojisine nasıl oynadığını fark ediyorsun zaten.Gıda üzerinde oynanan oyunlar sadece para ve belli bir çıkar için olmadığını bu insanların belli bir davaya baş koyduğunu anlıyorsun.Satanizmlik dediğin oluşum aleister crowley gibilerden ibaret değil.Crowley'nin satanizme ve altın şafak cemiyetine verdiği ayar küçümsenmeyecek ayarlar ancak bu ayarın bile belli bir kontrol tarafından verildiğini anlamak çok zor değil.Yeni dünya düzeni dediğin oluşum son bir kaç yılda piyasada olan şeyler değil.Ulus devletler üzerinde oynanan oyun belli bir çıkara hizmet ettiğini anlamak çok zor değil.İllimünati'yi kafanızda bunlar yılda bir toplanıp keçinin kanını mideye gömüyor gibi düşünme.He masonlar hakkında bildiğimiz çoğu şeyin bende yanlış olduğunu düşünüyorum.Sanalda bu tür konularda çok yalan yanlış bilgiler var.Klipler , kitaplar bu işin başlangıç noktasıdır ve o noktadan devam ederse insan işin içinden çıkmaz zaten.Medya ve popüler kültür adı altında insan beynine yapılan saldırılar kadar tehlikelidir asıl resme bakmayıp sürekli her gördüğü üçgene atlamak.Ancak bir çırpıda da illimunati yok yeaaa demekte andavallıktır.(Söz meclisten dışarı)6.5 Milyara ve daha öncesine ayar veren bir topluluk varmı yok mu bu önce bu soruyu sormalıyız.Devamın da alt başlıklarına geçilir zaten.Tarikatın hangi görüşe sahip olduğu sonraki mevzular.Yoksa bir kaç tane para babası tarafından planlanan parasına para katmak isteyen kişilerin oyununa mı dahiliz.Ya da böyle bir şey yok amk mı.Burada üç seçenek var bunlardan hangisi onu belirlemeliyiz öncelikle.Sabahın yedisi sakin kafayla tüm yazılarını tekrar gözden geçiricem.Akü deşarj oldu benim de.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen kurtlarladans » 24 Tem 2014 09:36

facebook
twitter
gplus

da vinci aynı şeyden bahsediyoruz tamam birileri birşeyler çeviriyor ama bu illuminati diye bildiğimiz mevzu değil demek istediğim bu diğer yazılarımı okursan bahsettiğim şeyi biraz daha kavrayacaksın
kurtlarladans

Mesajgönderen Flaruz » 26 Tem 2014 20:22

facebook
twitter
gplus

Kanıtı bu mu simdi. :?: Böle basit birsey yazarak milletle dalga geçmeyelim.Zaten illuminati bunların hepsine verilen addır..Ve son olarak Devlet diye birsey yoktur..Sirketler vardır..

Ekonomi güçtür..Bunu en iyi gazze'de doğu Türkistan'da görüyoruz..
Kullanıcı avatarı
Flaruz

Mesajgönderen kurtlarladans » 26 Tem 2014 20:57

facebook
twitter
gplus

Flaruz yazdı:Kanıtı bu mu simdi. :?: Böle basit birsey yazarak milletle dalga geçmeyelim.Zaten illuminati bunların hepsine verilen addır..Ve son olarak Devlet diye birsey yoktur..Sirketler vardır..

Ekonomi güçtür..Bunu en iyi gazze'de doğu Türkistan'da görüyoruz..

sadece fikirimi beyan ettim dalga gecmedim evet temelde devletlerde şirketler gibi çalışır bu yazıyı anlamak için diğer yazılarımı okumani tavsiye ederim anlatmak istediğim illuminatiyle ilgilenmek yel değirmenleriyle savaşan dön kişotçuluğa benzer
kurtlarladans

Dön Yeni Dünya Düzeni