Subliminal Mesaj

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Subliminal Mesaj

Mesajgönderen bir adem » 10 Ağu 2014 15:19

facebook
twitter
gplus

tornacı veysel yazdı:Tayyip'e oy verecekler Ekmel'e yorar, Ekmel'e oy verecekler Tayyip'e yorar. :lol: Çok akıllıca bir doodle.

"yine komplolardan selo başkan yırttı" :P
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen yazyagmuru » 10 Ağu 2014 17:13

facebook
twitter
gplus

nasıl bir kafa bu anlamadım. açıkça 3. sıradaki kutuya tik konmuş, bu da çatı aday oluyor.
herneyse ben de çok ciddi bulmuyorum, insanların tercihleri bu kadar kolay belirlenemez.

karınca hikayesi gibi google da safını belli etmiş.
ibrahim peygamberi ateşe atacaklar. bir de ne görsünler karınca ağzıyla su taşıyor, ateşi söndürmek için." o su bu ateşe ne yapar?" diye sormuşlar karıncaya. "birşey yapmaz elbette ama safımı belli ediyorum" demiş karınca.
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen bir adem » 10 Ağu 2014 17:15

facebook
twitter
gplus

yazyagmuru yazdı:

nasıl bir kafa bu anlamadım. açıkça 3. sıradaki kutuya tik konmuş, bu da çatı aday oluyor.
herneyse ben de çok ciddi bulmuyorum, insanların tercihleri bu kadar kolay belirlenemez.

ibrahim peygamberi ateşe atacaklar. bir de ne görsünler karınca ağzıyla su taşıyor, ateşi söndürmek için." o su bu ateşe ne yapar?" diye sormuşlar karıncaya. "birşey yapmaz elbette ama safımı belli ediyorum" demiş karınca.

abi yapma 2 tarafa da çekilebilecek bişey, taraflık bişey yok :D
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen Sahra » 10 Ağu 2014 17:51

facebook
twitter
gplus

yazyagmuru yazdı:

Eheh aynı zamanda oy pusulası yana yatırılarak kutuya atılmış. (Çünkü fotoğrafların alt alta değil yanyana olması gerekiyor ve kağıdın üst tarafında yer alması gerekiyor.)

Düzeltirsen ilk sıradaki kişiye (Erdoğan) oy verildiğini görürsün. Yani iki uca da çekilebilecek bir şey. CHP'nin şikayetini komik buldum. Senin pusulada çatı adaya oy verilmiş demeni de komik buldum. :D

Aha bu da düzeltilmiş hali:

aaa.png
aaa.png (5.79 KiB) 2635 kere görüntülendi
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni