Komünizm

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Komünizm

Mesajgönderen Kingofkings » 15 Ağu 2014 23:23

facebook
twitter
gplus

Müthiş bir yazı, sikkonun Illuminati hakındaki diğer yazıları kendisinin de dediği gibi başka forumlardan, sitelerden bulunabilir(emeğe saygıda kusur yok sikko hepsine 1000basar onların) ama bu komünist konspirasyonu(komünizmin gerçek anlamı) idrak etmek için baya daşaklı olmak lazım, helal olsun diyorum. Bu konu ilk George Orwellin 1984ünü okuyunca aklıma gelmişti, acaba bu Illuminatinin yeni dünya düzeninin komünizmle bir bağlantısı olabilir mi diye? bende bu konunun üstüne gitmiştim tarih sever birisi olarak bundan dolayı benimde eklemek istediklerim ve tavsiye edebileceğim kaynaklar var.

Kaynaklar muhteşem, kendim de bu konu hakında ilk Suttonun kitaplarına rastlamıştım tabi bu yeterli gelmedi olayın tarihsel alt yapısına daha da girdiğimizde karşımızda aslında Marxın hiç de masum olmadığını görüyoruz(Sutton bunu "The Federal Reserve Conspiracy" kitabında "Karl Marx and His Manifesto" bölümünde Marx'ın finanse edenler dahil anlatmıştı ama o kitabı kaynakta göremedim). Bu arada vikipedide bile Karl Marx'ın Rothschild ile akraba olduğunu bulabilirsinizhttp://en.wikipedia.org/wiki/Nathan_Mayer_Rothschild. Karl Marx ilk adı Moses Mordecai Levi Marx(Kabalist gelenekten geldiğini söylememe gerek yok sanırım 'Mordecai' Marduk'un hizmetkarı demek) 6 yaşında vaftiz edilmiz Karl Heindrich adı konulmuştur.

Devam edersek Marxın fikir babası gerçekten çok garip bir isim Moses Hess adlı haham kendisi modern sosyalizmin kurucusu olarak bilinir, siyonist hareketinde fikir babalarındandır, Hess ile 23 yaşında tanışıyor ve onun gastesinde yazmaya başlıyor Engels'le de burada tanışıyor. Komünist idealeri benimsemeye başlayınca Marxı ilk başta gizli bir örgüt olarak kurulan League of the Just(Bund der Gerechten), Haklılar Birliği idi türkçesi yanılmazsam, dahil ediyorlar sonra bir isim daha değiştiriyor en sonunda Enternasyonal Komünist parti olarak açığa çıkıyor. İlginç olan bu almanyada ortaya çıkan örgütün kökenine baktığımıza İlluminati ile bağlantısı çıkıyor(verdiğim kaynaklarda bunu uzun uzun bulabilirsiniz), kısaca şunu diyeyim 1Mayıs 1776 İlluminatinin resmi kuruluş tarihi, 1 Mayıs işçi bayramı tesadüf mü? işçinin emekçinin değil Kabalist bankerlerin bayramı ne yazıkki.

Kesin olan şey 1830da Wesphaupt öldüğünde Komünist partinin temeli atılmıştı ve tarihi olaylara baktığınızda da iki örgütünde (aslında aynı örgüt) amaçlarının aynı olduğunu göreceksiniz son 200 yıldaki devrimlerde en büyük pay bu gizli örgüte aittir, genel kabul devrimleri istemsiz(spontane) olduğunu öne sürer, ama sikko gibi işin derinine inerseniz hiçde öyle olmadığını göreceksiniz. Aslında daha söyleyecek çok şeyim var ama kısa keseceğim, Marxa dönersek kendisi gerçek planlarını gizlemek için entellektüel maske olarak Komünist Manifestoyu yazmıştır hakikatende kitleleri ve entellektüelleri kandırmakta başarılı olmuştur. Marx bıyığının altından tüm insanlığa gülüyor.

Son olarak George Orwellin "Bugünü kontrol eden geçmişi, geçmişi kontrol eden geleceği kontrol eder" sözü ile bitiriyorum.

Tavsiye Kaynaklar;

TO ELIMINATE THE OPIATE By Rabbi Marvin S. Antelman, Kendisi Yahudi olmasına rağmen bu Kabalist yahudilerin(Siyonistlerde bu guruba dahil) geleneksel yahudilere nasıl ihanet etiğini anlatıyor, konuya Adam Wesphaupt ve İlluminatiden başlayarak anlatıyor, kendisi Sabetay Sevi konusunda sayılı uzmanlardandır onada değiniyor, mutlaka okunmalı.

UNDER THE SIGN OF SCORPION by Juri Lina, Komünist konspirasyon ve bolşevik devrimi hakında bulduğum en kapsamlı araştırma, konunun derinine inmek isteyen mutlaka okumalı, ayrıca You Tube'da Kitabın belgeseli IN THE SHADOW OF HERMES adıyla var.

Konuya iyice hakim olanlar; http://mailstar.net/red-symphony.html bunu okusun.

Bunlarda yetmez ise http://henrymakow.com/archives.html Henry Makow, çok çok taşaklı abimiz, özellikle toplum üzerinde oynanan sosyal mühendislik oyunları, komünist konspirasyon, Illuminati konularında ilgiliyseniz(burda olduğunuz için muhtemelen) mutlaka ama mutlaka yutmanız lazım blogunu.

Tarihe meraklı olanlar;
http://www.tomatobubble.com/id424.html bunu okusun güzel emek var, zaman şeridi şeklinde güzel özetlenmiş.

Perfectibilists: The 18th Century Bavarian Order of the Illuminati, detaylı olarak öğrenmek isteyenler okusun.
''Dünyanın yarısını her zaman ve dünyanın hepsini bir zaman aldatmak mümkündür; fakat bütün dünyayı her zaman aldatmak mümkün değildir."
Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
Kingofkings

Mesajgönderen sarıcizmelimehmetaga » 16 Ağu 2014 00:36

facebook
twitter
gplus

Kingofkings yazdı:Müthiş bir yazı, sikkonun Illuminati hakındaki diğer yazıları kendisinin de dediği gibi başka forumlardan, sitelerden bulunabilir(emeğe saygıda kusur yok sikko hepsine 1000basar onların) ama bu komünist konspirasyonu(komünizmin gerçek anlamı) idrak etmek için baya daşaklı olmak lazım, helal olsun diyorum. Bu konu ilk George Orwellin 1984ünü okuyunca aklıma gelmişti, acaba bu Illuminatinin yeni dünya düzeninin komünizmle bir bağlantısı olabilir mi diye? bende bu konunun üstüne gitmiştim tarih sever birisi olarak bundan dolayı benimde eklemek istediklerim ve tavsiye edebileceğim kaynaklar var.

Kaynaklar muhteşem, kendim de bu konu hakında ilk Suttonun kitaplarına rastlamıştım tabi bu yeterli gelmedi olayın tarihsel alt yapısına daha da girdiğimizde karşımızda aslında Marxın hiç de masum olmadığını görüyoruz(Sutton bunu "The Federal Reserve Conspiracy" kitabında "Karl Marx and His Manifesto" bölümünde Marx'ın finanse edenler dahil anlatmıştı ama o kitabı kaynakta göremedim). Bu arada vikipedide bile Karl Marx'ın Rothschild ile akraba olduğunu bulabilirsinizhttp://en.wikipedia.org/wiki/Nathan_Mayer_Rothschild. Karl Marx ilk adı Moses Mordecai Levi Marx(Kabalist gelenekten geldiğini söylememe gerek yok sanırım 'Mordecai' Marduk'un hizmetkarı demek) 6 yaşında vaftiz edilmiz Karl Heindrich adı konulmuştur.

Devam edersek Marxın fikir babası gerçekten çok garip bir isim Moses Hess adlı haham kendisi modern sosyalizmin kurucusu olarak bilinir, siyonist hareketinde fikir babalarındandır, Hess ile 23 yaşında tanışıyor ve onun gastesinde yazmaya başlıyor Engels'le de burada tanışıyor. Komünist idealeri benimsemeye başlayınca Marxı ilk başta gizli bir örgüt olarak kurulan League of the Just(Bund der Gerechten), Haklılar Birliği idi türkçesi yanılmazsam, dahil ediyorlar sonra bir isim daha değiştiriyor en sonunda Enternasyonal Komünist parti olarak açığa çıkıyor. İlginç olan bu almanyada ortaya çıkan örgütün kökenine baktığımıza İlluminati ile bağlantısı çıkıyor(verdiğim kaynaklarda bunu uzun uzun bulabilirsiniz), kısaca şunu diyeyim 1Mayıs 1776 İlluminatinin resmi kuruluş tarihi, 1 Mayıs işçi bayramı tesadüf mü? işçinin emekçinin değil Kabalist bankerlerin bayramı ne yazıkki.

Kesin olan şey 1830da Wesphaupt öldüğünde Komünist partinin temeli atılmıştı ve tarihi olaylara baktığınızda da iki örgütünde (aslında aynı örgüt) amaçlarının aynı olduğunu göreceksiniz son 200 yıldaki devrimlerde en büyük pay bu gizli örgüte aittir, genel kabul devrimleri istemsiz(spontane) olduğunu öne sürer, ama sikko gibi işin derinine inerseniz hiçde öyle olmadığını göreceksiniz. Aslında daha söyleyecek çok şeyim var ama kısa keseceğim, Marxa dönersek kendisi gerçek planlarını gizlemek için entellektüel maske olarak Komünist Manifestoyu yazmıştır hakikatende kitleleri ve entellektüelleri kandırmakta başarılı olmuştur. Marx bıyığının altından tüm insanlığa gülüyor.

Son olarak George Orwellin "Bugünü kontrol eden geçmişi, geçmişi kontrol eden geleceği kontrol eder" sözü ile bitiriyorum.

Tavsiye Kaynaklar;

TO ELIMINATE THE OPIATE By Rabbi Marvin S. Antelman, Kendisi Yahudi olmasına rağmen bu Kabalist yahudilerin(Siyonistlerde bu guruba dahil) geleneksel yahudilere nasıl ihanet etiğini anlatıyor, konuya Adam Wesphaupt ve İlluminatiden başlayarak anlatıyor, kendisi Sabetay Sevi konusunda sayılı uzmanlardandır onada değiniyor, mutlaka okunmalı.

UNDER THE SIGN OF SCORPION by Juri Lina, Komünist konspirasyon ve bolşevik devrimi hakında bulduğum en kapsamlı araştırma, konunun derinine inmek isteyen mutlaka okumalı, ayrıca You Tube'da Kitabın belgeseli IN THE SHADOW OF HERMES adıyla var.

Konuya iyice hakim olanlar; http://mailstar.net/red-symphony.html bunu okusun.

Bunlarda yetmez ise http://henrymakow.com/archives.html Henry Makow, çok çok taşaklı abimiz, özellikle toplum üzerinde oynanan sosyal mühendislik oyunları, komünist konspirasyon, Illuminati konularında ilgiliyseniz(burda olduğunuz için muhtemelen) mutlaka ama mutlaka yutmanız lazım blogunu.

Tarihe meraklı olanlar;
http://www.tomatobubble.com/id424.html bunu okusun güzel emek var, zaman şeridi şeklinde güzel özetlenmiş.

Perfectibilists: The 18th Century Bavarian Order of the Illuminati, detaylı olarak öğrenmek isteyenler okusun.

Peki anlamadığım olay şu. Marx neden onlarca insanı bilgilendirdi. Bilinçli olarak bir hareketlenme sağladı. Yıllarca çalıştırılan işçi sınıfında bir ayaklanma, bilinç yarattı. Sizi sömürene karşı ayık olun dedi. Yani adam her şeyi planlamış, her şey sahte. O zaman neden insanları ayaklandırıyor ve belli bir bilinç yaratıyor. İnsanları sömürmek, işçi sınıfında bu bilincin varlığının yaratılmaması işine gelmez miydi. Yani bunlar düşünmeyen, itaatkar insan yapısı istemiyor mu? Bilmiyorum yani okuduğum onca kitabı, teorisi, kapitallere karşı olan savaşı anlamakta bir yerde tıkanıyorum.
sarıcizmelimehmetaga

Mesajgönderen sarıcizmelimehmetaga » 16 Ağu 2014 01:01

facebook
twitter
gplus

cowboyfromhell yazdı:
sarıcizmelimehmetaga yazdı:

Peki anlamadığım olay şu. Marx neden onlarca insanı bilgilendirdi. Bilinçli olarak bir hareketlenme sağladı. Yıllarca çalıştırılan işçi sınıfında bir ayaklanma, bilinç yarattı. Sizi sömürene karşı ayık olun dedi. Yani adam her şeyi planlamış, her şey sahte. O zaman neden insanları ayaklandırıyor ve belli bir bilinç yaratıyor. İnsanları sömürmek, işçi sınıfında bu bilincin varlığının yaratılmaması işine gelmez miydi. Yani bunlar düşünmeyen, itaatkar insan yapısı istemiyor mu? Bilmiyorum yani okuduğum onca kitabı, teorisi, kapitallere karşı olan savaşı anlamakta bir yerde tıkanıyorum.

Marx halkı falan savunmamıştır.Marx devleti resmen tanrı olarak göstermiş ve halkın devlete itaat etmesi gerektiğini söylemiştir.Tabi bunu kulağa güzel gelen bir şekilde söyleyince anlaşılmıyor.Adam Smith ile bu yüzden kapışıp duruyorlar resmen.Adam Smith bireyciliğe önem veren liberalizmi savunmuştur.Ama liberalizmede baktığında bireye değil paraya önem verdiğini görürsün.Liberalizm nasıl masum değilse Marxizm de masum değildir.

Şunu anlatmak istiyorum. Marx neden o zaman işverenine karşı, bu para kazanan devlere karşı kendini koru, hakkını ezdirme diye bir algı ortaya çıkarıyor. Bu adam belli kişilere çalışıyorsa o kişiler neden bir ayaklanma, insanlarda bir şeylere karşı gelme dürtüsü istesin. Bunu komünizimden farklı bir boyutta düşün.

Ya da şöyle açıklayayım .Florür maddesi beyindeki epifiz bezinin çalışmasını engeller. Ve şöyle bir söylenti vardır. Devlet bilerek ürünlere bu maddeyi yerleştirir ki insanlar bu ürünleri kullanıp beyinlerinin tamamının gelişmelerini engellesinler. Yani insanların beyinlerinin tamamını kullanmalarını istemezler. Bu adam florürü ürünlere yerleştirenlerdense neden insanlara bu üründe florür var ve size böyle etki yapar, dikkatli olun desin.
sarıcizmelimehmetaga

Mesajgönderen Kingofkings » 16 Ağu 2014 01:51

facebook
twitter
gplus

sarıcizmelimehmetaga yazdı:Şunu anlatmak istiyorum. Marx neden o zaman işverenine karşı, bu para kazanan devlere karşı kendini koru, hakkını ezdirme diye bir algı ortaya çıkarıyor. Bu adam belli kişilere çalışıyorsa o kişiler neden bir ayaklanma, insanlarda bir şeylere karşı gelme dürtüsü istesin. Bunu komünizimden farklı bir boyutta düşün.

Bu günü göz alarak düşün mesala arap baharı insanlar daha iyi hayat, özgürlük, adalet için sokaklara dökülmedi mi? ama aldıkları sonucu görüyoruz, peki haksız mıydılar? hiç değil dikdatörlük hiç bir şekilde kabul edilemez, sorun şu ki tüm devrimler "asıl" çıkış nedenleri yoksulluk veya demokrasi isteği olarak öne atılıyor aslında gücün el değiştirmesini sağlayan en önemli toplumsal olaylardır. Örneğin, Fransız devrimi(Robespiere), Bolşevik devrimi... ikisinde de dikdatörlüğün yerini başka bir dikdatörlük almıştır.
Marx'ın yaratmaya çalıştığı hareket o dönemde avrupada güç dengelerini değiştirmek üzerine kuruludur ama yaşadığı dönemde başarıya ulaşamamıştır, örneğin Paris komünü.

Hakkını ezdirmemek, eşitlik(zaten hatalı bir kavram, her insan eşit değildir ki herkesi aynı kefeye koyalım) vb gibi palavralar Fransız devriminde de çok duyulmuştur ama sonuçta asarımda keserimde diyem bir manyak başa geçmiştir.
Şu da önemli ki Marx'ın dediği her şey yalnış değil ki eğer öyle olsaydı kimse ciddiye almazdı, hatta sosyolojik tespitleri analizi muhteşemdir. Marx'ın burjuvaziye olan nefretine gelince, bu burjuvazi hiç bir şekilde Rothschild, Rockerfeller "elit" aileler değildir, Marx'ın dediği burjuvazi orta sınıftır, savaşı orta sınıfa karşıdır, orta sınıfın yok olması tabikide elitin işine gelecektir. Aile kurumunu kaldırmasına gelince yerine ne yapacağını söyleseymiş iyi olurmuş yoksa çocuklara o mütiş devlet mi bakacak. Marx'ın tek kelime bile Rothschildan bahsetmemesi tesadüf mü? hemde kendisi o dönemde İngilterede yaşıyor iken yoksa aile mensubu olduğu için kıyak mı geçmiş. Marx gayet iyi biliyorki asıl işleri para ile ilgili değil istedikleri totaliter dünya devleti.

Sorunu yanıtladım sanırım "insanlarda bir şeylere karşı gelme dürtüsü" demişsin güzel bir tanım aslında tamda yaptıkları bu(konuyu farklı bir tarafa çekiyorum sanırım), mesala başı açık ile türbanlıları, alevi ile sünnileri, müslüman ile yahudileri... insanlarda bir şeylere karşı gelme dürtüsü bu her şey olabilir toplumdaki her türlü ayrımcılık körüklenebilir dikkat edersen bu ayrımcılık hep zıt kutuplar ekseninde körüklenir bunun asıl amacı insanı belirli kalıplar içine sokmaktır, kutuplaşma düşünceyi kısıtlar tek eksende düşünmek ve toplumdaki hey ayrışma tabikide elitin işine gelir.
''Dünyanın yarısını her zaman ve dünyanın hepsini bir zaman aldatmak mümkündür; fakat bütün dünyayı her zaman aldatmak mümkün değildir."
Kullanıcı avatarı
Kingofkings

Mesajgönderen eskimo » 16 Ağu 2014 02:54

facebook
twitter
gplus

liberalizmin nesi kötü diye düşünüyorum..
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen bir adem » 16 Ağu 2014 16:40

facebook
twitter
gplus

serbest piyasa denilen şeyle sınırlı değil liberteryenlik. bireysel haklar konusunda en doğru tutum onlarınkine yakın gibi geliyor bana.
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen eskimo » 16 Ağu 2014 16:57

facebook
twitter
gplus

cowboyfromhell yazdı:
eskimo yazdı:liberalizmin nesi kötü diye düşünüyorum..

Liberalizm paraya tapar hocam.Liberaller bunu kabul etsin yada etmesin bu hep böyle olmuştur.Parası olan heryeri alır keyfine bakar parası olmayan yine mağdur.Şu an Tayyibin izlediği politika tam bir liberal politikadır.Heryeri özelleştir zengin daha zengin olsun fakir daha fakir.

kapitalizm değil mi bu bahsettiğin?

Terime bir göz atalım:

Liberalizm veya Özgürlükçülük, bireysel özgürlüğü temel alan politika geleneği ve düşünce akımıdır.

Liberalizm içerisinde: insan hakları, çoğulcu demokrasi, sivil haklar, inanç özgürlüğü, bireycilik, serbest ticaret, ifade özgürlüğü, basın özgürlüğü ve özel mülkiyet [1] gibi fikirleri barındırır. Ayrıca, ekonomik anlamda da değişim temelli bir ideolojidir.

http://tr.m.wikipedia.org/wiki/Liberalizm
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Yoksul Şövalye » 16 Ağu 2014 17:26

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:
cowboyfromhell yazdı:

Liberalizm paraya tapar hocam.Liberaller bunu kabul etsin yada etmesin bu hep böyle olmuştur.Parası olan heryeri alır keyfine bakar parası olmayan yine mağdur.Şu an Tayyibin izlediği politika tam bir liberal politikadır.Heryeri özelleştir zengin daha zengin olsun fakir daha fakir.

Terime bir göz atalım:

Liberalizm veya Özgürlükçülük, bireysel özgürlüğü temel alan politika geleneği ve düşünce akımıdır.

Liberalizm içerisinde: insan hakları, çoğulcu demokrasi, sivil haklar, inanç özgürlüğü, bireycilik, serbest ticaret, ifade özgürlüğü, basın özgürlüğü ve özel mülkiyet [1] gibi fikirleri barındırır. Ayrıca, ekonomik anlamda da değişim temelli bir ideolojidir.

İslami yönden bakalım:
''İslam dini, iktisadi alanda prensip itibarıyla liberalizmi kabul etmiştir. Yani İslamiyette kişilere serbestçe iktisadi faaliyetlerde bulunma hakkı verilmiştir. Kural olarak kar haddi yoktur. Aynen liberal sistemde olduğu gibi devlet, ekonominin işleyişi müdahale etmez. Fakat, liberalizmin temeli olan ''Bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler.'' prensibi İslamiyette mevcut değildir. Liberalizm, bu düşünceye dayandığı için sonunda kapitalizme dönüşerek insanların nefretini kazanmış ve iflas etmiştir. Halbuki, İslam dinin temelde liberalizmi kabul ettiği halde bazı müesseselerle kapitalizme kaymayı önlemiş ve zekat, beytülmal ve sadaka gibi müesseseleri ile fakirin hakkını korumuş, zenginin daha zengin fakirin ise daha fakir olmasını önlemiştir. Liberalizm de ise bu müesseselerin hiçbiri mevcut değildir.''
Kullanıcı avatarı
Yoksul Şövalye

Mesajgönderen sarıcizmelimehmetaga » 16 Ağu 2014 17:43

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:
cowboyfromhell yazdı:

Terime bir göz atalım:

Sen siyasi boyutundan iyi diyorsun ama bunun kocaman bir ekonomik boyutu da var.

Günümüzde olan sistemi düşün. Liberalizmi doruklarına kadar yaşıyoruz. Evet o kadar özgürlükçü, girişimci bir sistem ki Türkiye'de özelleştirilmeyen alan kalmadı. Liberalizmin demek Rekabet ve tüketim demek. Bütün iş yerlerinin rekabet ortamı oluşturduğu ve sadece tüketimin hedef alındığı bir ekonomik sistem. Tüketim ve rekabet demek büyük şirketler, büyük kazananlar ve sömürülenler demek. Kapitalizmden pek farkı yok belki birbirleriyle iyi anlaşan kuzen olabilirler.

Tabi iş izmlerde değil onu uygulayacak olan ülke ve yöneticilerde de bitiyor. En iyi sistemi kabul edip bunu bir diktatöre uygulattığında
alınan verimi düşünün.
sarıcizmelimehmetaga

Mesajgönderen Kingofkings » 16 Ağu 2014 18:19

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:kapitalizm değil mi bu bahsettiğin?

Terime bir göz atalım:

Liberaller gerçek komünistler için kullanışlı salaklardır(sosyalistler gibi), bireysel özgürlüğe, çoğulcu demokrasiye hizmet etiklerini sansalarda hizmet ettikleri şey hiçde liberal değildir. Şöyle düşünelim birey kolektif bir grubun parçasıdır ve gruba göre hareket etmez ise gruptan dışlanır, liberaller de bu durumda dolayı bireysel özgürlük adı altında gay hakları(500 en zengin şirketin desteklediği), feminizm(aile kurumunu yıkmak için kulanılan) hareketlere destek vermektedirler. Zion protokollerine bakarsak;

PROTOKOL 9
ü) Aslında bizim Masonik parolamızın ifâdeleri liberal kelimeler yâni "hürriyet, eşitlik, kardeşlik", biz krallığımızı kurduğumuz zaman bizim tarafımızdan artık bir parola teşkîl etmeyen ve sâdece bir idealizm ifâde eden sözler hâline yâni "hürriyet hakki, eşitlik vazifesi, kardeşlik ideali" sekline çevrilecektir. Böylece o sekle sokulacaktır ki boğayı boynuzlarından yakalamış olacağız.

Liberalizm de komünizm, sosyalizm gibi kendileri tarafından yaratılmıştır ve insan hakları, uluslararası barış adı altında küreselleşme gibi tek dünya devleti isteyen bu çeteye hizmet etmişlerdir. Eşitlik, ifade özgürlüğü gibi süslü kelimelerin palavra olduğunu zaten biliyorduk.

Komünizme geri dönersek batı eğitim sisteminin kapitalizmi övmesini beklersiniz ama durum tam tersi Amerikalıların %53ü sosyalizmi kapitalizme tercih etmektedirler. http://www.peoplesworld.org/communism-g ... americans/
Obama ile de zaten ABD'de federal devletin gücünün artırıldığının görüyoruz(çıkardığı sağlık yasası gibi), zamanında sovyetleri destekleyen bankerlerin şuan daha da güçlü olduğunu düşünürsek acaba Amerikayı zamanla sosyalist/komünist (sadece adı sosyalist) bir çizgiyemi getirmeyi planlıyorlar? Gelişmeler bunu gösteriyor, zaten ABDnin şu anki yönetimine bakarsak(Şirketeloji diyebiliriz buna) komünizmden pek bir farkı yok şirketler ve devletin sahibi aynı adamlar.
Komünizmin tanımını şöyle yapalım;

Komünizm insan düşüncesi dahil her şey üzerinde tekel sahibinin devlet olduğu, kültürel, ekonomik, politik devrimi amaçlayan ideolojidir. Çoğunluğun kanısı olan zenginlik, işçi hakları değil devlet gücü adı altında tüm zenginlik ve gücün kabalist bankerlerin eline geçmesini hedefler. Devletin gücünü artıran her ideoloji komünisttir. Sosyalizm, liberalizm, faşizm, neo-con, siyonizm, feminizm gibi ideolojiler komünizmin farklı yüzleridir çünkü hepsini finanse edip destekleyenyer aynı tekelci kabalist bankerlerdir.
Kullanıcı avatarı
Kingofkings

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni