imagine dragons - radioactive

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

imagine dragons - radioactive

Mesajgönderen biyazıpcıkcam » 03 Ağu 2014 21:17

facebook
twitter
gplus

beyler şarkıda işaret ya da benzeri başka şeyler varsa siz onları sonradan yazarsanız sevinirim ama ben şimdilik genel klibin temasından bahsedeceğim. printscreen felan bilmediğim için o sikkofield gibi analiz ayrıntılı öyle ağızı sulandıracak bir analiz olmayacak kusra bakymayın
öncelikle şarkının sözleri:
"Radioactive"
"Radyoaktif"
Woah, woah, woah
Woah, woah, woah
Woah, woah, woah
Woah
I'm waking up to ash and dust
Kül ve toz içinde uyanıyorum
I wipe my brow and I sweat my rust
Alnımı siliyorum ve pasımı atıyorum
I'm breathing in the chemicals
Kİmyasallarıiçime çekiyorum
I'm breaking in, shaping up, then checking out on the prison bus
Yola getiriyorum, geliştiriyorum, sonra hapishane otobüsünü kontrol ediyorum
This is it, the apocalypse
Bu o, vahiy
Whoa
I'm waking up, I feel it in my bones
Uyanıyorum, onu kemiklerimde hissediyorum
Enough to make my systems blow
Sistemlerimi patlamaya yetecek kadar
Welcome to the new age, to the new age
Welcome to the new age, to the new age
Yeni çağa hoşgeldiniz, yeni çağa
Whoa, whoa, whoa, whoa, whoa, whoa, whoa,
I'm radioactive, radioactive
Ben radyoaktifim, radyoaktif
Whoa, whoa, whoa, whoa, whoa, whoa, whoa,
I'm radioactive, radioactive
Ben radyoaktifim, radyoaktif
I raise my flags, don my clothes
Bayraklarımı kaldırıyorum, kıyafetlerimi giyiniyorum
It's a revolution, I suppose
We're painted red to fit right in
Doğru şekilde uymak için kırmızıya boyandık

(beyler öncelikle çok özür dilerek analiz tadında ya da keyifli resimlerle bir açıklama olamayacak sadece paylaşmam gerek diye düşündüm çünkü internette bu kliple ilgili bir şey bulamadım pek ondan dolayı paylaşma gereği duydum)
şimdi gelelim klibimize. klip başlarken siyahlı kadın! elinde kafes tutarak geliyor geniş bi alandan . klipte klübe olan yer aslında dünyayı sembol ediyor.

51.saniyede bir sessizlik ve ışığa bakma tabiki bize az çok fikir veriyor ne hakkında olduğuna.,
1.02 de elinde anahtar bulunduran beyaz takım giyen adam çıkıyor karşımıza( siyahlı kadın ve beyazlı adam olduğuna göre artık matrixle bağlantıyı kurmamda sakınca yoktur sanırım)
bi de beyazlı adam ve etrafındakilerin aslında elinde para olmasını da zeitgeistteki para saçan tanrı figürü aslında. (illuminatinin yapmaya çalıştığı imaj burda zaten elinde para bulunduran beyazlı erkek.)

bizim canavar oyuncakla diğer kücük olanları dövüşlerinde dikkati çeken olay parçalanan bütün oyuncakların sağlam olarak kutudan aşağıya atılışı ve oyuncakların atıldığı yerde bizim çocukları bulunuyor.anlaşılan bu parçalanan oyuncaklar aslında insan ve bizimkiler de altta o kaybeden tarafta.

2.10' geldiğimizde bizim pembe kücük sevimli ayıcık.hatta çıkan oyuncaklar arasında en sevimli olanı geliyor.başta korku çekiyor ama sonrasından ortalığı nasıl tarumar ediyo öyle.tabi ortalığın şaşkınlığı da dikkat edilmesi gerken bir öğe.

he klibin bitiminde beyazlı erkekden siyahlı kadının anahtarı koparması aslında ölüm sonrası hayatın şeytanın elinde olacağını göstermeye çalışıyor. işte kendilerini hidayet üzerinde sandıkları nokta böyle şeyler.

saçma yazımın sonuna gelirken şunu demek istiyorum. bu pembe ayılar illuminati peygamberleri( yani benim fikrim ahir zamandaki sahte deccaller)

All systems go, the sun hasn't died
Deep in my bones, straight from inside

ve This is it, the apocalypse

bu sözler çok dikkat edilmesi gereken sözler çünkü şarkıyı vahiy olarak belirtiyor. güneş de illuminati sembolü zaten,

kusra bakmayın saçma sapan bir yazı oldu.herhangi bir yorum yazarsanız sevinirim
biyazıpcıkcam

Re: imagine dragons - radioactive

Mesajgönderen eskimo » 03 Ağu 2014 22:00

facebook
twitter
gplus

şarkıyı beğendim ;)
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen sarıcizmelimehmetaga » 03 Ağu 2014 23:52

facebook
twitter
gplus

Cok severek dinledigim bir sarki. Ama izledigimde bende birseyler fark etmistim. Ancak bu illuminati temali mi yoksa daha cok gonderme mi yapiyor onu anlamadim.
sarıcizmelimehmetaga

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 04 Ağu 2014 00:52

facebook
twitter
gplus

Hocam yazının saçma olduğunu birden fazla kez belirtmişsin.İnsanlar saçma bulucak , vakit kaybı olucak diye ikilemde kalarak başlık açma.Kimse atom fiziğini incelemiyor burada.Kendi görüşlerini kattığın az veya çok okuyucuya bir perspektif katmışsın.İsteyen istediği başlığı açar eşşeğin şeyine su kaçırmadıkça ve vakit kaybı , saçma şeyler ele alınmadığı sürece.Yorum kısmına da gelirsek:Klip inceleme olayı çok meşakkatli bir iştir , çok bilgi ve donanım isteyen iştir.Bu bahsettiğim şey illü ünlüleri diyen açılan facebook sayfalarında ki klip analizlerini kapsamıyor elbette.Bu işe ilgin varsa sembolleri ve cinleri incelemeni tavsiye ederim.Cin ve ele geçirilme teması bulunan çok profesyonelce hazırlanmış klipler var.Yerli sanatçılarımızın bazılarında bile görebilirsin bunları.Bu kliplerin amaç ve çekilme sebebini kavradıktan sonra yavaş yavaş ağırdan kitlelere ulaşmaya başlayabilirsin.Ufak tefek amatör analizlerini buradan yap istersen iyi kötü yorum bırakalım bizlerde.Ama dediğim gibi ustaca klip çözümleme işi çok fazla bilgi ve donanım ister.Kısaca örnek vermek gerekirse bu iş sikkonun yazdığı rothschild hanedanlığı yazılarından bile zordur.Bunu da dip not olarak düşmek istedim.
Edit:Bunlar sadece tavsiyedir sonra da vinci beyin yıkıyor demesinler.Çıkıyor arada öyle zat-ı muhteremler ;)
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen biyazıpcıkcam » 04 Ağu 2014 11:25

facebook
twitter
gplus

aslında bu vidyoyu koymam önemliydi. yazdığım anlam genel olarak doğru ama araya resimleri koyamadım ya da düzenli yazamadım diye dedim okadar aslında. başka bir yazı yazcam ondan dolayı bunu koymam gerekti.
biyazıpcıkcam

Mesajgönderen bisuur » 10 Ağu 2014 15:44

facebook
twitter
gplus

o değil de, bu subliminal göndermeler ingilizce bilmeyen bir adama vurmaz sanırım. ve bu yüzdendir ki türk halkı uluslarası sistemde tam olarak yer almış değil.
bisuur

Mesajgönderen ayzek » 10 Ağu 2014 19:02

facebook
twitter
gplus

bisuur yazdı:o değil de, bu subliminal göndermeler ingilizce bilmeyen bir adama vurmaz sanırım. ve bu yüzdendir ki türk halkı uluslarası sistemde tam olarak yer almış değil.

Katılmıyorum. Subliminal dediğin budur; sadece Amerikalılar kendi çabalarıyla uzaya çıkabilir ve uzaya çıkmak için tüketim toplumu olmak şarttır:

Michael Sikkofield yazdı:Sutton'ın National Suicide kitabında yanlış hatırlamıyorsam 11. bölümde Sovyetler'in uzay programının nasıl geliştirildiği de anlatılıyor. Yine belgeleriyle tabi. Konuyu şöyle özetleyeyim sana, uzay yarışının olduğu dönemde ABD'deki insanların yarısının evinde telefon var, Sovyetler'de ise nüfusun sadece %3 buçuğu telefona sahip. Otomobil falan gibi diğer teknolojik aletlerle ilgili bir kıyas yaptığında da aynı şeyleri görüyorsun. Sovyetlerin ayranı çok içmeye tahteravanla çıkıyorlar uzaya amına koyim. Sovyetler'in insanlara güçlü gösterilmesi için verdiler uzay teknolojisini onlara.
Kullanıcı avatarı
ayzek

Dön Yeni Dünya Düzeni