...

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

...

Mesajgönderen Skywalker » 10 Eyl 2014 14:03

facebook
twitter
gplus

.
En son Skywalker tarafından 12 Eki 2014 16:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Skywalker

Re: Portekizli Din Adamı Dinsey'i Anlattı

Mesajgönderen Sahra » 11 Eyl 2014 09:58

facebook
twitter
gplus

Dinsey nedir diyorum ben de dünden beri :D İzledim. Adam haklı da ben hala subliminallerin iyi eğitilmiş bireylerde çok etkili olduğuna inanmıyorum. Mesela hipnozun da kişi istemedikçe ona bir şeyleri yaptıramayacağı söylenir. O yüzden çocuklar bilinçli yetiştirilirse etkili olmayacaktır subliminaller.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Skywalker » 11 Eyl 2014 14:16

facebook
twitter
gplus

Günümüzde bilinçli yetiştirilen çocuk yok maalesef. 8 yaşındaki çocuk "ama benim arkadaşlarım da kullanıyor" diye ağlayıp-zırlayıp ailesinden kendisine bir Facebook hesabı açmasını istiyor ve ailesi de açıyor. İşinde-gücünde olan anne-baba, çocuğun maruz kaldığı görüntü kirliliğinin farkında olmayabiliyor. İnternet çok tehlikeli bir ortam. Yani demek istediğim o ki, anne-babaların çoğunluğu bilinçsiz iken yapabilecekleri en iyi oyunu uyguluyorlar.
Skywalker

Mesajgönderen ninja » 11 Eyl 2014 16:19

facebook
twitter
gplus

Çocuk filtresi denen bir olay var. Otomobile bindirilen çocuk için çocuk koltuğu kullanılır. Otomobil de tehlikelidir ama ne yaparsın çocuk da biner.
Kullanıcı avatarı
ninja

Dön Yeni Dünya Düzeni