Yenildim' mi?

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Yenildim' mi?

Mesajgönderen r0073r » 20 Eyl 2014 00:34

facebook
twitter
gplus

Sisteme yenildim işimden oldum. Devlet'e ait bir Hidro Elektrik Santralin'de, bir taşören şirket adı altında çalışmaktaydım. yolsuzluklarını gün yüzüne çıkardım ama ne göreyim. Devletin içinde bu yolsuzlukladan haberi olan o kadar insan varmışki, hepsi rantcı, hepsi, doğan görünümlü şahin. Hepsi'de biliyor ama kendileride bu işin içinde oldukları için sessiz kalıyorlar. Düşünsenize denetlemeye gelen ''Müfettiş'' bile Hastalandım bahanesiyle işini yarım bırakıp gidiyor. Ve ben kendinden başka hiç kimseye güvenmeyen ben. Herkesi kendim gibi gördüğümden dolayı bu hallere düştüm ve işimden oldum. Diğer çalışanlar yolsuzluklara ''Bende işten çıkacağım'' korkusuyla boyun eğmiş durumdalar. Bendemi Boyun eğmeliydim ne dersiniz? Bir ara bu işi medyaya sızdırayım dedim biliyorum nedekar etkili olduğunu ama nedense yapmadım. Bendemi korktum neden yapmadım bende bilmiyorum. Ama hukuki süreci başlattım. Mücadeleye devam.
r0073r

Re: Yenildim' mi?

Mesajgönderen Tmaca » 20 Eyl 2014 00:45

facebook
twitter
gplus

Sen en doğrusunu yapmışsın abi. Ne kadar kötü hissettiğini anlayabiliyorum. Haysiyet sahibi bir insanmışsınız. Umarım mahkemeden adalet çıkar. Ve en kısa zamanda kendinize bir iş bulabilirsiniz. Bireysel olarak yapabileceğim bir şey varsa yardımcı olmaya hazırım. Bu arada gol yemişsiniz ama yenilmediniz.
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 20 Eyl 2014 00:48

facebook
twitter
gplus

Sana ne doğru geliyorsa onun peşinden git.İnsanların ne söyledikleri boş , biz düşünebilen et parçaları sadece konuşuyoruz zaten.Kendi doğrularını korumaya bak.Bir faydası olmayacak ama takdir ederim seni.Benim ve insaların seni takdir etmesi veya ötelemesi bir anlam ifade etmiyor , önemli olan senin kendini takdir edip etmemen.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen batman12 » 20 Eyl 2014 11:21

facebook
twitter
gplus

Tam tersi keşke tüm ülke senin gibi kazananlardan olsa...sen doğru olanı yaptın .kim ne derse desin..insallah mahkemeden seni sevindirecek bir karar cikar.

is senin gibi namuslularin hakkı.

Bence adını vermeden medyaya sızdır...doğru basın kuruluşlarına yolla. İlgi çekerse zaten birileri müdahale etmek zorunda kalır o pisliklere
batman12

Mesajgönderen Sahra » 20 Eyl 2014 16:26

facebook
twitter
gplus

Baskalarinin haklarini koruyorsun ama sana haksizlik edildiginde niye susuyorsun? Hem kaybedecegini kaybetmissin, basina sizdir derim ben de.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Doctor » 20 Eyl 2014 16:35

facebook
twitter
gplus

Bu vakitten sonra korkusuz olunmalı.Kaybedilecek hiçbir şey yok.Vatanımı kimlerin,nasıl yönettiği,seçimlerde muhalefetinde,iktidarında sözünün eri olmadığı belli.Artık korkusuzluk yakışır.Kimse bir avuç hükumet ve düzen dalkavuğundan korkmasın.Samimiyim,kutuplaşma yaratma niyetimde yok.Kendi görüşüm.Kimse saldırıya gelmesin.Bunlar benim "HÜR" düşüncelerim.Yani şu hayata geçiremediklerim.Bence hiç korkma,düzene dönmeye çalışma.

RESIST
Resim
Kullanıcı avatarı
Doctor

Dön Yeni Dünya Düzeni