Ülker'den Rockefeller okuluna 24 milyon dolarlık hibe

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Ülker'den Rockefeller okuluna 24 milyon dolarlık hibe

Mesajgönderen Mecruh » 30 Eyl 2014 14:50

facebook
twitter
gplus

http://www.thecrimson.com/article/2014/ ... ates-HSPH/

Çocuklarımızdan toplanan 25 kuruşlar, 50 kurmuşlar biriktirilip siyonist Rockefeller'in okulu Harvard'a verilmiş. Tabii bağış ve yardım adı altında! Lanet olsun böyle endüstriyel sisteme!

Kapitalizmin dini olmaz çünkü kendisi bir dindir.
حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
Kullanıcı avatarı
Mecruh

Ülker'den 24 milyon dolarlık bağış

Mesajgönderen eskimo » 30 Eyl 2014 20:01

facebook
twitter
gplus

Ülker'den 24 milyon dolarlık bağış

Yıldız Holding, Harvard’a 24 milyon dolarlık bağış yaptı. Üniversite bünyesinde kurulan Sabri Ülker Merkezi, bilim adamlarına destek olacak

http://www.haber7.com/egitim/haber/1206 ... rlik-bagis

Yorum:

Açıkçası dünyanın neresine olursa olsun bilim araştırmalarına özellikle tıp alanındaki araştırmalara destek olmak çok doğru bir davranış. Ancak isterdim ki bu bağışa göreceli olarak ihtiyacı olmayan Harvard yerine değil de belki de onunla birlikte daha da fazla bağış Türkiye'de bir üniversiteye de yardımda bulunsalardı. Hazır Türkiye ilaç üretimine de soyunmuşken gelecek nesillerimize fırsat doğabilirdi.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Re: Ülker'den 24 milyon dolarlık bağış

Mesajgönderen lmia » 30 Eyl 2014 20:23

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:Açıkçası dünyanın neresine olursa olsun bilim araştırmalarına özellikle tıp alanındaki araştırmalara destek olmak çok doğru bir davranış. Ancak isterdim ki bu bağışa göreceli olarak ihtiyacı olmayan Harvard yerine değil de belki de onunla birlikte daha da fazla bağış Türkiye'de bir üniversiteye de yardımda bulunsalardı. Hazır Türkiye ilaç üretimine de soyunmuşken gelecek nesillerimize fırsat doğabilirdi.

Evet katılıyorum. Harvard hakkında söylenenler (Rockefeller) doğru olmasa bile, destek olmak için Türkiye'deki bir üniversiyi seçebilirdi. 24 milyon dolar büyük bir rakam. Sempati toplamak için olsa, o rakamı başka bir ülkedeki üniversiteye bağışlamazlar heralde. Gerçekten bilimi düşünerek böyle bir bağış yapıldığına inanamıyorum ama :D Belki öyledir ama bir çıkar olmadan böyle bir şeyin yapılabileceğine istesem de inanamıyorum.
hıı akpli olduğumdan avatarımda subliminal veriyorum
Kullanıcı avatarı
lmia

Re: Ülker'den Rockefeller okuluna 24 milyon dolarlık hibe

Mesajgönderen yarfo » 30 Eyl 2014 21:03

facebook
twitter
gplus

Ulan bir insan neden böyle bir şey yapar. Şimdi Haber 7 'diye bir acaba mı diyorum ama gerçekse haram olsun lan şimdiye kadar aldığım çikilatalar.
Resim
Kullanıcı avatarı
yarfo

Mesajgönderen muhibbi » 01 Eki 2014 11:37

facebook
twitter
gplus

yeni öğrendiğim bir bilgiyi sizlerle paylaşmak isterim Çin arkeolojik çalışmalarından tutun, doğu tarihinin araştırmalarına değin finansa eden güç Rockefeller ailesiymiş. mitolojiden soğudum bu bilgiyi öğrenince, her şey Rockefeller ailesinin uydurması bile olabilir. İ.Ö. ait tarih bir yalandan ibaret olabilir :|
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen hardman01 » 04 Eki 2014 11:28

facebook
twitter
gplus

Kendi ülkende okullar dururken elin üniversitesine yardım et amk. Zaten milli sandığımız şeylerin çoğuda milli değil amk.
hardman01

Mesajgönderen Adm » 04 Eki 2014 14:14

facebook
twitter
gplus

Böyle bir yardımı ülkesine yapmalıydı ama şunu sormadan edemeyeceğim ülkemizde böyle bir tesiste bilim yapacak adam varmı.
Bkz: Yardımın yapıldığı laboratuvarda yetkili kişi muhtemelen vatandaşımız.
Kullanıcı avatarı
Adm

Mesajgönderen canq » 04 Eki 2014 15:03

facebook
twitter
gplus

Rockfeller ailesi bilim sayesinde nasıl buralara geldiklerini çok iyi biliyor, bu yüzden sanıyorum bu yatırımlar. Eskimo'ye katılıyorum.
canq

Mesajgönderen tyler durden » 04 Eki 2014 21:12

facebook
twitter
gplus

adamların zaten türkiyede halihazırda üniversitesi var. eğitime katkıyı yapıyor aslında. kendi okuluna yapsa kara para aklama dedikodularıyla uğraşması dert, odtüye yapsa dert , cemaat ünisine yapsa dert. tabii bende isterdim onun türkiyede kullanılmasını ama bunun uluslararası reklam boyutu da var.
kara alev seni kurtarmaz udun alevii!
Kullanıcı avatarı
tyler durden

Dön Yeni Dünya Düzeni