"yeni dünya düzeni"

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: "yeni dünya düzeni"

Mesajgönderen yarfo » 10 Eki 2014 16:35

facebook
twitter
gplus

JFK suikasti ?
Resim
Kullanıcı avatarı
yarfo

Re: Ynt: "yeni dünya düzeni"

Mesajgönderen Gordon Freeman » 10 Eki 2014 17:54

facebook
twitter
gplus

Yeni Dünya Düzeni asırlık bir emeldir ve kesinlikle komplo teorisi değil, gerçektir. İlahi dinlerden uzaklaştırılmış, kendini özgür sanan insanlar türemiştir ve türemeye devam edecektir.
Kullanıcı avatarı
Gordon Freeman

Re: JFK

Mesajgönderen Gordon Freeman » 10 Eki 2014 17:58

facebook
twitter
gplus

ABD'deki tezgahı insanlara duyurmaya çalıştıktan sonra öldürülen harbi siyasetçi, büyük başgan.
Kullanıcı avatarı
Gordon Freeman

Re: Ynt:

Mesajgönderen kurtlarladans » 10 Eki 2014 18:31

facebook
twitter
gplus

...
En son kurtlarladans tarafından 22 Eki 2014 13:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kurtlarladans

Mesajgönderen Doctor » 10 Eki 2014 18:58

facebook
twitter
gplus

E tamam.Sen buna Birleşmiş Milletler de veya İlluminati de,Amerika de.Ne fark eder?Adını farklı koysak da çoğu düşünceleri aynı bunların.Kapitalizm, Komünizm mantığı olduktan sonra adını ne koyarsak koyalım amaç ve icraat aynı.
Kullanıcı avatarı
Doctor

İlluminati

Mesajgönderen Gordon Freeman » 10 Eki 2014 19:11

facebook
twitter
gplus

kurtlarladans yazdı:gerçektir fakat illuminati diye sunulan kısım komplodur

Ben İlluminati isminin kökenini araştırmadım ama komplo değil bana göre.
Doctor yazdı:E tamam.Sen buna Birleşmiş Milletler de veya İlluminati de,Amerika de.Ne fark eder?Adını farklı koysak da çoğu düşünceleri aynı bunların.Kapitalizm, Komünizm mantığı olduktan sonra adını ne koyarsak koyalım amaç ve icraat aynı.

Evet sonuçta verdiğimiz isimler değişse de icraatlar aynıdır.
Kullanıcı avatarı
Gordon Freeman

Re: JFK

Mesajgönderen yarfo » 10 Eki 2014 19:51

facebook
twitter
gplus

Gordon Freeman yazdı:ABD'deki tezgahı insanlara duyurmaya çalıştıktan sonra öldürülen harbi siyasetçi, büyük başgan.

Biliyorum onu ya demeye çalıştığım illuminatinin olduğunun en büyük kanıtı JFK'nın söyledikleri ve sonucunda öldürülmesidir. Yani illuminati olmasaydı sadece devletlerin uzun vadeli planları olsaydı 11 eylül gibi JFK gibi ritüeller olmazdı diye düşünüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
yarfo

Re: Ynt:

Mesajgönderen yarfo » 10 Eki 2014 20:07

facebook
twitter
gplus

kurtlarladans yazdı:@yarfo jfk tek başına değilde dönemiyle birlikte ele alınmalıdır yeni dünya düzenine karşı ayrı bir ittifak kurmaya çalışıyordu adnan menderes olayıda bağlantılı küresel ittifaka karşı çıkan hükümetler herzaman oldu

Anladığım kadarıyla senin teorin illuminatinin occult kısmını tamamen reddediyor ve bunu sadece uzun vadeli güç savaşı olarak görüyor ? Şimdi ne yalan söyleyeyim senin teorinle dünyada yaşananları okumak daha genel geçer ve pratik. Tıpkı klasik fiziğin evreni okumakta quantum fiziğinden daha pratik olduğu gibi. İki teoride de boşluklar var bana göre ikisinin de biraz doğru biraz yanlış olduğunu tahmin ediyorum. Yani occult var ve kendini olduğundan daha güçlü gösteriyor bunun yanında devletlerin çıkarları var ve dünyayı yöneten kişilerin büyük çoğunluğu globalleşmeyi destekliyor. Şu an dünyayı okumak için pratikte occultu ihmal edebiliriz :D

Bir de başka bir arkadaşın şöyle bir teorisi vardı freemasonlar var bir de illuminati bunlar savaş halindeler. İkisi de tek dünya devleti istiyor fakat yöneten kesimin kendileri olmalarını istiyor. Bunun da çoğu yeri delik deşik tabii.
Resim
Kullanıcı avatarı
yarfo

Mesajgönderen kurtlarladans » 10 Eki 2014 22:00

facebook
twitter
gplus

...
En son kurtlarladans tarafından 22 Eki 2014 13:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kurtlarladans

Mesajgönderen Doctor » 10 Eki 2014 22:05

facebook
twitter
gplus

Kapitalizm çılgınlığı var dünyada.Bu çılgınlık ve ezicilik ise beraberinde siyonizmi getiriyor."Çoğu"nun altını çizerim birde.
Kullanıcı avatarı
Doctor

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni