Kapitalist sistemden çıkış mümkün mü? çözüm önerisi

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Kapitalist sistemden çıkış mümkün mü? çözüm önerisi

Mesajgönderen sonkiucdort » 02 Kas 2014 10:49

facebook
twitter
gplus

ya kurt var ya :x :evil: :x :evil: neden siliyorsun okuyacaktım bunları. okumak için girmiştim başlığa hatta.
amaaan
Kullanıcı avatarı
sonkiucdort

Mesajgönderen kurtlarladans » 02 Kas 2014 12:51

facebook
twitter
gplus

sonkiucdort yazdı:ya kurt var ya :x :evil: :x :evil: neden siliyorsun okuyacaktım bunları. okumak için girmiştim başlığa hatta.
amaaan

k.bakma daha iyisini yazmak için sildim :)
kurtlarladans

Mesajgönderen Doctor » 02 Kas 2014 16:51

facebook
twitter
gplus

Buldum gençler,bu düzenden çıkışı buldum!Gençler bakın şimdi,T.C Kimlik Numaramızdan bizim her haltımıza ulaşıyorlar değil mi?T.C'miz nerde?Kimliğimizde!Gerek nüfus sayımı,gerek sabıka mı deyin ne derseniz deyin sistem bizi kaydetmiş.Doğduğumuz anda bile gelip parmak izimizi alıyorlar.Tabii ki artıları var,artının olduğu yerde ekside olur tabii.Eksi diye bir şey olmasa artı olur muydu? ;) Evet,eksileri de var.Bizi takip ediyorlar."We are watching you :twisted: " cümlesi üzerine düşünün.Bizi nasıl izleyecek bu ucubeler?Bize verdikleri numaralarla tabii.Şimdi siz bu kimliği yakıp atsanız,sevdiklerinizi bıraksanız siz yoksunuz.Ölü gibisiniz.Kimliksiz hakkınızda ne işlem yapılabilir ne de siz işlem yapabilirsiniz.Zaten bu sistemin işleminden,hakkından,hukukundan ne
olacak?Sizi eziyor zaten.Biz mahkemeyi sokakta kuracağız!Kimliksiz tanınamayız,görülemeyiz.

BİZ,"SIFIR"IZ!

Askere gideyim,dönüşte yakacağım zaten kimliği.Ama önce vatanıma vereceğim hizmeti vereyim,sonrasında zaten vatanım,çocuklar,sevdiklerim için savaşacağım.Onlar haberi olmayacak belki.Belki bazen aç,susuz olacağım ama onlar bu mücadeleyi hak ediyor.Değeri hak ediyor.Ne duruyoruz?
Kullanıcı avatarı
Doctor

Mesajgönderen lavves » 02 Kas 2014 16:56

facebook
twitter
gplus

-
En son lavves tarafından 01 Ara 2014 19:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
lavves

Mesajgönderen Doctor » 02 Kas 2014 16:58

facebook
twitter
gplus

Bu dediğini açar mısın?Veya buna çözümün nedir?
Kullanıcı avatarı
Doctor

Mesajgönderen lavves » 02 Kas 2014 17:02

facebook
twitter
gplus

-
En son lavves tarafından 01 Ara 2014 19:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
lavves

Mesajgönderen Doctor » 02 Kas 2014 17:35

facebook
twitter
gplus

Onu görüntünle değiştirebilirsin.Mesela beni çevrem sarı saçlı olarak biliyorsa siyah bir peruk alayım,ela gözüm varsa yeşil lens takayım vesaire.Kendi yaşam tarzını yapması tek kişi için zor ama birçok kişi için kolay.Mesela ben dikiş nakış işinden anlıyorsam terzi olayım.Sen bağdan bahçeden anlıyorsan çiftçi ol gibi yeteneklere ve ilgiye göre görev dağılımı yapılabilir.Senin yapamadığını o,onun yapamadığını sen yaparsın.
Kullanıcı avatarı
Doctor

Mesajgönderen kurtlarladans » 02 Kas 2014 18:18

facebook
twitter
gplus

hehe doctor bhsettiğin mevzuyu yaptım kimliği yırtıp attım ama öyle olmuyo bu işler oyuncakçının hikayesinde detaylıca anlatıcam dur :)
kurtlarladans

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni