insan neden uyuşturucu kullanır?

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: insan neden uyuşturucu kullanır?

Mesajgönderen uçk » 17 Eki 2014 18:12

facebook
twitter
gplus

20 yaş altı gençlerin 20 yaş üstülerden daha çok uyuşturucu kullandığını bellirtelim . Yaşamı görmüşmü ki uzaklaşmak istesin ?
Kullanıcı avatarı
uçk

Mesajgönderen sarıcizmelimehmetaga » 17 Eki 2014 18:19

facebook
twitter
gplus

Yasami gormek icin 30 40 yasinda olmak gerekmiyor. Oyle seyler yasayabiliyorsunki 'bir gunde yaslandim' dedirtecek cinsten olabiliyor. Hayati gormek yasla ilgili degil bence. Senin dedigin daha cok tecrube. Savas sirasindaki bir cocugu dusun. Emin ol 30 yasindaki adamdan daha cok sey gormus ve yasamis oluyor.
sarıcizmelimehmetaga

Mesajgönderen uçk » 17 Eki 2014 18:24

facebook
twitter
gplus

Peki dediğiniz gibi olsun fakat hiç saygı duymam , acımamda bu tür insanlara , zira bende gördüm . Hedefsiz başı boş insanlar daha meğilli oluyor , onlarada möö çok güzel açıklamalar yaptı herşey ailede bitiyor .
Kullanıcı avatarı
uçk

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 17 Eki 2014 18:34

facebook
twitter
gplus

Her şey ailede mi bitiyor yapmayın arkadaşlar.İşin içine girince durumun aileyle alakası olmadığı anlaşılacaktır.İnsanın kendisiyle alakalı bir durum tamamen.Uyuşturucunun yaşattığı his benzersiz bir histir.Dünyada olabilecek tüm dertleri unutturur ama bir süre sonra dozu yetmediği için işkence haline gelir.Olay dertlede alakalı değil tamamen.Her insanın kendine ait bakış açısı var ne de olsa.Sabaha kadar üzerinde tartışılacak bir konu.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen muhibbi » 17 Eki 2014 18:37

facebook
twitter
gplus

Ben18 yas altı gençler için aileyi suçlarım 18 üzeri için durum tabiki kişilik ile alakalı
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen uçk » 17 Eki 2014 18:41

facebook
twitter
gplus

Obakış açısını küçük yaşlarda aile şekillendirsin bi zahmet . Sisteme boyun eğmemiş bir ailede , bütün aile fertlerinin ayrı değil bir olmuş yapıda olması , geniş bir aile olması , çocuğa hedefler vermiş , bilgilendirmiş olması olayı çözer .
Kullanıcı avatarı
uçk

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 17 Eki 2014 18:48

facebook
twitter
gplus

Aile nereye kadar şekillendirebilir arkadaşlar.Siz bir çocuğa iyi ve kötüyü bir yere kadar aşılarsınız.Gerisi tamamen kullanacak kişinin iradesiyle , hayata karşı duruşuyla alakalı bir durum.Ne yapacak oğlan uyuşturucu kullanacak diye eve mi kitlicekler.Babası alıp oğlum yapma etme diyince çocuk yolundan mı dönücek.Siz isterseniz sıfır altı yaş arasında aşılamaya başlayın gün gelir ufacık bir şeyden etkilenir ve seçimini yapar.Kullanana saygınız olur veya olmaz bilemem ama uyuşturucu bir seçimdir ve bu seçimin tüm sonuçlarının sorumlusu kullanan bireydir.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen uçk » 17 Eki 2014 18:51

facebook
twitter
gplus

Abi işte sen öyle büyümemişsin . Aaa kanki hadi atalım hap yaşayalım kafayı havasındasın istediğin kadar yalanlayabilirsin . O noktaya gelene kadar o çocuk büyümüş çocuk sahibi olmuş oluyor merak etme . Yahudilerde niye böyle olaylara rastlamıyoruz
Kullanıcı avatarı
uçk

Re: Ynt: insan neden uyuşturucu kullanır?

Mesajgönderen Sahra » 17 Eki 2014 18:54

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Her şey ailede mi bitiyor yapmayın arkadaşlar.İşin içine girince durumun aileyle alakası olmadığı anlaşılacaktır.İnsanın kendisiyle alakalı bir durum tamamen.Uyuşturucunun yaşattığı his benzersiz bir histir.Dünyada olabilecek tüm dertleri unutturur ama bir süre sonra dozu yetmediği için işkence haline gelir.Olay dertlede alakalı değil tamamen.Her insanın kendine ait bakış açısı var ne de olsa.Sabaha kadar üzerinde tartışılacak bir konu.

Gecici bir cozum oldugu, ve sonunun boktan oldugu cok belli. Yagmurdan kacarken doluya tutulmaktir bu bile isteye. Kusura bakma ama ben uyusturucu kullanmayi salaklik olarak goruyorum.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen kurtlarladans » 17 Eki 2014 19:04

facebook
twitter
gplus

uyuşturucu kullanmanın aileyle kişilerle doğrudan bir ilgisi yok bu işin bir pazarı var kayıt dışı ekonominin bel kemiğidir uyuşturucu pazarında sahibi bizzat devlettir
kurtlarladans

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni