Demet Evgar'dan olay tweetler

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Demet Evgar'dan olay tweetler

Mesajgönderen yazyagmuru » 02 Kas 2014 14:54

facebook
twitter
gplus

eski tweet'lerine baktım.
o kafa yapısındaki birinin, tartıştığımız tweet'leri atması mümkün görünmüyor. muhtemel hacklenmiştir hesabı.
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen Hürkuş » 02 Kas 2014 15:06

facebook
twitter
gplus

Çok hayal kuruyorsunuz beyler twitter hesapları belli ki hacklenmiş. Ülkede bir uyanış söz konusu olsun istiyorsunuz. Yazmış olma ihtimali çok çok çok küçük bir ihtimal
Resim

Spoiler: göster
Resim
Hürkuş

Mesajgönderen bergman » 02 Kas 2014 15:14

facebook
twitter
gplus

Medyanın bazı anti kişilikleri var: Aylin Aslım, Gonca Vuslateri gibi. Karakterlerini bize ''anti'' olarak gösteriyorlar. Fakat nedir bu doyumsuzluk? Ev, araba, gelecek garanti altında ama hala üç kuruşluk adamların altında, onların karakterleri altında para kazanıyorsunuz? Bunu aklım almıyor. Yani bu para bu kadar mı tatlı bir şey? Lanet olsun.

(bkz: okan bayülgen)
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Mesajgönderen yarfo » 02 Kas 2014 16:41

facebook
twitter
gplus

Soruyorum size

Sanat için sanat mı?

Halk için sanat mı?

:twisted:
Resim
Kullanıcı avatarı
yarfo

Mesajgönderen yazyagmuru » 02 Kas 2014 16:47

facebook
twitter
gplus

demet bu konuda elitist, yani sanatın sanat için olacağını savunuyor.
dolayısı ile "elitist aydınlanmışları" hedef alan tweetleri attığını düşünmemiz saflık olur.

sanat eğer sanat içinse, halkın önünde icra etmesinler sanatlarını. 'ahmak yığınlar' olmadan ortaya ne koyabilecekler doğrusu merak ediyorum.

halktan kopuksa eğer, sanat zaten sanat olmaz.
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen marvin » 02 Kas 2014 17:52

facebook
twitter
gplus

benim de kafam karıştı bu konuda.

ayrıca bu yetenek sizsinize gelirsek bir zamanlar bazı arkadaşların paylaştığı black mirror dizisinin 2. bölümüyle çok orantılı bence. yani resmen o bölüm bu tür programlar için yapılmış. izlenmesi de tavsiye edilir.
"Herkes benim düşünceme katılırsa yanılmış olmaktan korkarım."

- Oscar Wilde-
Kullanıcı avatarı
marvin

Mesajgönderen Tmaca » 03 Kas 2014 13:51

facebook
twitter
gplus

Sanat bir şey için olmak zorunda değildir. Bu ayrım gerçekten çok saçma liseden öğretilmiş gereksiz bilgiler bunlar. Sanatçılar da zaten böyle bir kıyaslama yapmazlar. Genelde bu tarz sorulara gülünür .

Ben hack olayının kurmaca olduğunu düşünüyorum. Daha önce gördüğüm kadarıyla gayet aydın bir insan evvelki görüşleriyle uyuşuyor.

yazyagmuru yazdı:demet bu konuda elitist, yani sanatın sanat için olacağını savunuyor.
dolayısı ile "elitist aydınlanmışları" hedef alan tweetleri attığını düşünmemiz saflık olur.

sanat eğer sanat içinse, halkın önünde icra etmesinler sanatlarını. 'ahmak yığınlar' olmadan ortaya ne koyabilecekler doğrusu merak ediyorum.

halktan kopuksa eğer, sanat zaten sanat olmaz.

sonuna kadar katılmıyorum. Zaten sanatın bişey için olması gibi bir sınırlama yok diye belirttim görüşümü . Ahmak yığınlar başkadır halk başkadır ayrımı yapalım. Sanat halktan kopuk ya da halkla bir diye sınıflandırılmaz. Bir önceki bahsettiğim hatanın etkisi biraz durum .

Buradaki ahmak yığınlara hitap etme meselesiyle sanat için sanat halka sanat arasında bağlantı kurmak ayrıca bir önyargı , Demet'in görüşü değil senin demet üzerine fikrin olmuş abi.
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Mesajgönderen Adm » 03 Kas 2014 17:30

facebook
twitter
gplus

Her hangi bir eylemin daima bir ereği (Rudolfa özenmek :) ) vardır. Bundan ötürü
şüphesiz sanatında bir amacı vardır. Sanatçı için bu amaç halkı uyurmak, eğitmek, yönlendirmek olabileceği gibi sadece îlgi görmek, sevilmek de olabilir. Veyahut kişi sadece sanat yapmış olmak için sanat yapar. Bu amaçların tamamı tek bir bünyede vuku bulabileceği gibi hiç biride bulunmayabilir.
Kullanıcı avatarı
Adm

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni