ılımlı islam politikası rand raporu

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: ılımlı modernist müslümanlar ve michael abiniz bi baksın

Mesajgönderen kurtlarladans » 11 Kas 2014 04:22

facebook
twitter
gplus

...
En son kurtlarladans tarafından 01 Ara 2014 21:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kurtlarladans

Mesajgönderen Had » 11 Kas 2014 11:34

facebook
twitter
gplus

Konuşma tarzında bile meymenet yok. Sen önce bir müslümana yakışır şekilde konuşmasını, tartışmasını öğren her tarafından fitne fışkırıyor. Ayrıca istediğim yerde yazarım burası senin forumun değil ne demek git blogunda yaz. Eksik bilgilerle gelip burda herkese laf ediyorsun sonra gocunan da sen oluyorsun. Çünkü suçlusun biliyorsun. Yazılarını da siliyorsun suçlusun çünkü. Önce düzgün tartış adam gibi dediğime karşılık vermekle yetin. "Magazin dedi ya hülöööööö" tavrı ile biryere gelemezsin çocuk musun sen ya? Başbakanın önüne sunulan rapor ve Erbakan vs Benim dediklerim ile örtüşüyor. Gizli örgüt eğer deşifre oluyor ve faaliyetine devam ediyorsa o magazinden ibarettir. Graham Fuller in yazdığı kitap da bir Rand dır hiçfarkı yok fonksiyonel olarak değişik bir yönü yok. İlginç değil. Bu örgütlerin ne olduğunu bilmen için piramidi çözmen lazım. Erbakan her zaman bu örgütleri piramid adı altında anlattı. Graham fuller dediğin adam da zaten saydığım isimlerden birisi. Fuller ile ilgili özellikle o İlk verdiğim kitabı okumalısın. Sen büyük resim ortada olmasına rağmen beynini yıkayan liderler yüzünden yok sayıyorsun evet yaptığın onları korumak oluyor ister bilinçsiz ol ister bilinçli.

Bilgisiz daha kötüsü fikirsiz olanda sensin doğru dürüst ortada olmayan fikirlerini savunamayıp sadece yaptığın olay kişiselleştirmek. Sana acıyorum. Sikko senin gibbilerden tayyip akp ve Fethullah ile ilgili yazılarında bahsediyor,çok haklı. Fikir tartışmayıp magazin dememe karşı birşey diyemiyorsun. Var git yoluna..
En son Had tarafından 11 Kas 2014 12:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Hep birlikte Allah'ın ipine sımsıkı sarılınız sakın ayrılığa düşmeyiniz."
Al-i İmran 103
Had

Mesajgönderen kurtlarladans » 11 Kas 2014 11:53

facebook
twitter
gplus

...
En son kurtlarladans tarafından 01 Ara 2014 21:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kurtlarladans

Mesajgönderen muhibbi » 11 Kas 2014 11:55

facebook
twitter
gplus

Had yazdı:Konuşma tarzında bile meymenet yok. Sen önce bir müslümana yakışır şekilde konuşmasını, tartışmasını öğren her tarafından fitne fışkırıyor. Ayrıca istediğim yerde yazarım burası senin forumun değil ne demek git blogunda yaz. Eksik bilgilerle gelip burda herkese laf ediyorsun sonra gocunan da sen oluyorsun. Çünkü suçlusun biliyorsun. Yazılarını da siliyorsun suçlusun çünkü. Önce düzgün tartış adam gibi dediğime karşılık vermekle yetin. "Magazin dedi ya hülöööööö" tavrı ile biryere gelemezsin çocuk musun sen ya? Başbakanın önüne sunulan rapor ve Erbakan vs Benim dediklerim ile örtüşüyor. Bu örgütlerin ne olduğunu bilmen için piramidi çözmen lazım. Erbakan her zaman bu örgütleri piramid adı altında anlattı. Graham fuller dediğin adam da zaten saydığım isimlerden birisi. Fuller ile ilgili özellikle o kitabı okumalısın. Sen büyük resim ortada olmasına rağmen beynini yıkayan liderler yüzünden yok sayıyorsun evet yaptığın onları korumak oluyor ister bilinçsiz ol ister bilinçli.

Bilgisiz daha kötüsü fikirsiz olanda sensin doğru dürüst ortada olmayan fikirlerini savunamayıp sadece yaptığın olay kişiselleştirmek. Sana acıyorum. Sikko senin gibbilerden tayyip akp ve Fethullah ile ilgili yazılarında bahsediyor,çok haklı. Fikir tartışmayıp magazin dememe karşı birşey diyemiyorsun. Var git yoluna..

Had maaşallah sen mükemmele yakın konuşuyorsun, hayranım konuşmana (!)
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Had » 11 Kas 2014 12:12

facebook
twitter
gplus

Ben karşımdaki nasıl konuşuyorsa öyle konuşurum bazen...

Yoksa kişiselleştirme peşinde değilim. Ama o muhabbeti kişiselleştiriyor. Sıktı artık dediklerime yanıt ver dediğimde ya sen haklısın diyor ya da kaçıyor. Böyle olmaz. Burası sadece birbirine laf atma, bilgilerini sınama yeri değil hem bilgi alışverişi yeri hem de varolan bilgilerle fikir alışverişi yeri. Bir yakıştırma yapınca (magazin) karşılığı "konuşmaya utanıyorum" değildir. Konuşacaksın bir iddia,ortaya atıp tartışmaya açıyorsan.

Rand zaten varolduğuna inandığımız örgütün yaptığı olası stratejiyi yapıyor bunda ilginç birşey yok ilginç olan bunun.biz insanlara yansıması ben bunun altında birşey ararım.
Al-i İmran 103
Had

Mesajgönderen muhibbi » 11 Kas 2014 12:34

facebook
twitter
gplus

o halde söylediği söz üzerinden tertış ''magazin'' dediyse, kardeşim neden benimle bu üslupla konuşuyorsun de neden müslümanlığı karıştırıyorsun?
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Had » 11 Kas 2014 12:56

facebook
twitter
gplus

Niye karıştırınca dinden mi çıkıyorum veya çıkıyor? Kendine getirme umuduyla söyledim ama neyse birgün görür inşallah benimki temenni. Başkası da bana söylesin yanlışsam yanlışımdır ben burada en haklıyım demiyorum. Ama yanlış olduğumu benim kurtlara yaptığım gibi kendince kanıtlaması gerekir. Asla kişiselleştirip ona karşı laf etmem üslub bozmadıkça. Burada ego olmamalı. İşte o yüzden mevzuyu kişiselleştirdiğinde mevzunun dışına çıkmış oluyoruz. :D Bana git blogda yaz diyor bunlar hoş değil.

Ama orada onu söyleme sebebim çok açık: Bana göre Gerçek Müslüman gibi yaklaşmıyor olaya bu dine en çok zarar verenleri savunuyor ister istemez. Niyeti iyi olabilir farketmez gaflet diye birşey var bu dünyada. Kime göre neye göre diyip konuyu örtbas edersen sende onun gibi olursun çünkü o zaman hiçbirşeyi açık açık tartışamayız. Herkes fikrini söylesin fikre karşı fikir sunulsun. Öyle cahil bilgisiz vs. sokaktakiler de söyler bunu. Bana birşeyle gel canımı ye. Ama olayı kişiselleştirme, bana cahil vs. dediğinde tabiiki nefsim rahatsız da olur ama daha da önemlisi konu dışına çıkmış oluruz. Meclisdeki salaklardan farkımız kalmaz. Rand veya adı batası başka şirket bunları ele alırken gözünde büyütmezsen birisi ona magazin dediği zaman takılmazsın.

Neyse bu forumda sıkıyor zaten insanı hep aynı kişiler tartışıyor. Möö sende olaya kişisel yaklaşmalı tek mesajlar atmak yerine bir fikir söyle. kurtlar ve benim gibi üyeler dışında çok az insan konuşuyor. Genelde tek yorum yapıp izlemekle kalıyor çoğunluk.
Al-i İmran 103
Had

Mesajgönderen kurtlarladans » 11 Kas 2014 13:38

facebook
twitter
gplus

...
En son kurtlarladans tarafından 01 Ara 2014 21:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kurtlarladans

Mesajgönderen Had » 11 Kas 2014 13:46

facebook
twitter
gplus

Bak kardeş teorik olarak Rand dediğin örgüt piramidin içine giriyor :) Bu durumda kim itibarsız olmayı kim itibarlı olmayı hak ediyor? Aynı yollardan gidiyoruz aynı fitnenin yayıldığını düşünüyorz ama sen bunu Rand a atıyorsun ben Illuminatiye. İtibarsızlaşması gereken Rand çünkü dikkat dağıtmak için oırtaya atılmış gerçek anlamda zaten yapılanları raporlayan bir şirket. Randın ortada olmasının sebebi illluminatiyi ayrı randı ayrı görmeni sağlamak algıyı dağıtmak. Bir olan birşeyi çok görmek insanı gaflete sürükleyebilir. Rapor olsa ne olmasa ne? Fonksiyonu ne bu örgütün bana onu söyle? Erbakan buradan öğrendi herşeyi dersen piramidi es geçersin.

Çünkü ben diyorum ki Rand dediğin şirketimsilerin hepsi hatta Türkiyedekiler dahi masonların yani Illuminatinin kapsadığı piramidin içindedir. Sen buna karşı ne diyorsun şimdi? Öyle gel bana. Hala kullandığın kelimeler hoş deil ama neyse başka tartışan adam yok napalım.

Dİkkatleri dağıtmak için abartılı köpürtülü raporlar hazırlayan, ayrıştırma yapan şirket olduğu için magazincidir Rand. Bu da dibine kadar analizdir.

Illuminati bunu yapmıyor. Illuminati tüm bu hepsini yapıyor. :) Hem ortadfoğuyu ele geçirmeye çalışıyor, hem insanların ahlakını bozuyor, hem de kötülüğü yayıyor.
Al-i İmran 103
Had

Mesajgönderen kurtlarladans » 11 Kas 2014 14:02

facebook
twitter
gplus

...
En son kurtlarladans tarafından 01 Ara 2014 21:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kurtlarladans

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni