Gog Magog Savaşı

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Gog Magog Savaşı

Mesajgönderen huzurdoğada » 02 Nis 2015 17:57

facebook
twitter
gplus

inci sözlükte az önce meyer lansky nick li yazarın ortaya attığı iddia gerçekten de gözardı edilicek cinsten değil.ülkelerin şu anki durumları ve politikları düşünüldüğünde hiçde mantıksız gelmedi bana.açıklama şu şekilde:
"Dünyayı yöneten Siyonist Yahudiler, hak olarak inandıkları muharref tevrattan yola çıkarak, bu sene (2015), muhtemelen 1 Mayısta, Gog Magog savaşını çıkaracaktır!

Muharref tevratın kehanetleri olduğu gibi realiteye geçirilmektedir. Kehanetleri gerçekleştiren onların tanrısı değildir. Yahudiler kendi elleriyle kehanetleri gerçeğe dönüştürüp tanrı yapıyormuş gibi yansıtıyorlar. Tevratı bir senaryo kitabı gibi görüp onun kehanetlerini harfi harfine realiteye-gerçeğe dönüştürüyorlar!!

Bu bağlamda, tevrat kehanetlerine göre bu sene"Gog Magog" savaşı çıkarılacaktır!

Gog Magog ülkeleri ittifak kurup israile girecektir!

Kaynaklara göre bu ülkeler 4 Nisan ile 23 Eylül arası israile girecek! Gog Magog savaşı-kehaneti bu süreç içerisinde meydana gelecek!

Bütün işaretler Mayıs ayını göstermektedir! Gog Magog ordusunun "1Mayıs 2015" 'de israile girmesi muhtemeldir!!!

Gog Magog ordusu israile girdiği GÜN isviçredeki CERN LHC ile 11+ şiddetinde suni bir mega deprem meydana getirilecektir!

Bu deprem dağları parçalayacak ve bütün duvarları çökertecek!!!

Havada, Karada ve denizde ne kadar canlı varsa sarsılacak/ titreyecek/ çarpılacak!!!

Gündemi takip edin ve Gog Magog ordusunun israile girdiğini duyduğunuzda depreme hazır olun ve kapalı mekanlardan uzak durun!!!

Gog Magog ordusu türlü doğal afet ve felaketlerde yok edilecektir! Rusyanın üzerine ateş yağacaktır!

israil bu savaşı kazanmak için herşeyi yapacak ve kazanırsa Arz-ı Mevuda sahi olacaktır!

Gog Magog savaşında finansal sistemde çökecektir! Bu yüzden parası olanlar onu şimdiden altına dönüştürsün!

Nasıl hazırlık yapacağız:
1.Gündemi takip edecek ve bu ülkelerin israile girdiğini duyduğumuzda kapalı mekanlardan uzak duracağız.

2.Paramız varsa altına çevireceğiz ve deprem gününde yanımızda bulunduracağız.

3.Gıda stoku yapacağız ve depremde yıkılmayacak yerlerde muhafaza edeceğiz.

4.En önemlisi herkesi, bütün insanları bu facia gelmeden uyaracağız! "

ne düşündüğünüzü bilmem ama gerçekten tüyler ürpertici bir iddia.bir de şöyle bi haber resmi koymuş arkadaş dediklerini destekler nitelikte:
http://c11.incisozluk.com.tr/res/inciso ... _ob46f.jpg
bakalım zaman neler göstericek.
"Bana sevgi değil,para değil,ün değil,hakikati verin.Zengin yemeklerin,şarabın ve dalkavukların bulunduğu sofrada oturdum,hakikat ve samimiyet yoktu;misafire hiç de iyi davranılmayan bu yerden aç ayrıldım"
Henry David Thoreau
Kullanıcı avatarı
huzurdoğada

Re: Gog Magog Savaşı

Mesajgönderen Semavi_2 » 02 Nis 2015 19:04

facebook
twitter
gplus

.
En son Semavi_2 tarafından 13 Kas 2019 18:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ey gönül huzuruna ermiş ruh! Sen Rabbinden razı, O senden razı olarak dön Rabbine! Sen de katıl has kullarımın içine, gir cennetime!
Kullanıcı avatarı
Semavi_2

Mesajgönderen strider » 02 Nis 2015 19:18

facebook
twitter
gplus

Hakikaten fazla iddialı olmuş...
Kullanıcı avatarı
strider

Mesajgönderen salihcyilmaz » 02 Nis 2015 19:46

facebook
twitter
gplus

LHC ile depremin ne alakasi var sormasi ayip?
It is a capital mistake to theorise before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.
salihcyilmaz

Mesajgönderen salihcyilmaz » 02 Nis 2015 19:57

facebook
twitter
gplus

11+ nedir anasini satiyim:DDD Şu anda kullanilan ölçeğe göre şiddetteki 1 birimlik artiş ortaya çikan enerjiyi 31,6 kat artiriyor.
11-7=4 =>
31^4 = 997122 ≈ 1.000.000
Bu enerji 7 şiddetindeki depreme göre 1.000.000 kat daha fazla enerji açiğa çikaracakmiş hahahahahahaha
It is a capital mistake to theorise before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.
salihcyilmaz

Mesajgönderen huzurdoğada » 03 Nis 2015 12:36

facebook
twitter
gplus

salihcyilmaz yazdı:11+ nedir anasini satiyim:DDD Şu anda kullanilan ölçeğe göre şiddetteki 1 birimlik artiş ortaya çikan enerjiyi 31,6 kat artiriyor.
11-7=4 =>
31^4 = 997122 ≈ 1.000.000
Bu enerji 7 şiddetindeki depreme göre 1.000.000 kat daha fazla enerji açiğa çikaracakmiş hahahahahahaha

alaycı bi tavırla yazmanı anlamadım üslubun genelde mi böyle yoksa bu konudamı böylesin sadece daha önce 9 şiddetinde depremler oldu endonezya da japonya da vs. haarp teknolojisiyle bu adamlar istedikleri şiddette bi deprem yapabilirler.ayrıca depremin şiddetnden çok senaryonun gerçekleşme ihtimaline ve olayın ciddiyetine odaklanmakta fayda var bence
"Bana sevgi değil,para değil,ün değil,hakikati verin.Zengin yemeklerin,şarabın ve dalkavukların bulunduğu sofrada oturdum,hakikat ve samimiyet yoktu;misafire hiç de iyi davranılmayan bu yerden aç ayrıldım"
Henry David Thoreau
Kullanıcı avatarı
huzurdoğada

Mesajgönderen salihcyilmaz » 03 Nis 2015 15:17

facebook
twitter
gplus

Saçmalama sinirini aşarşa entry'i giren arkadaş, ben de gayet alayci yazarim. Kimse öyle pata küte deprem falan oluşturamaz. Yok öyle bir dünya. Marmara depremi 7.5 şiddetinde idi ve basit bir hesap yaptim olayin saçmaliğiyla ilgili.

Bak daha basit bir hesap yapayim sana:

1'i 1000 ile çarp, ve 1 çikar. 1*1000=1000 => 1000-1 = 999 // fark 999

1000'i 1000 ile çarp ve 1000 çikar. 1000 * 1000 = 1.000.000 => 1.000.000 - 1000 = 999.000 ≈ 1.000.000 // fark 1.000.000

gel bir tık daha gidelim senle.

1.000.000'i 1000 ile çarp ve 1.000.000 çikar. 1.000.000 * 1000 = 1.000.000.000 => 1.000.000.000 - 1.000.000 = 999.000.000 ≈ 1.000.000.000 // fark 1.000.000.000

Rakamlarin ne kadar agresif büyüdüğünü görüyor musun? 7 şiddetindeki deprem yeterince büyüktür ve bugüne kadar kaydedilmiş en büyük deprem şiddeti 9 civari bir değer. 7'den itibaren her atladiğin değer farki inanilmaz artiriyor.
Sonuç: no way.

Birkaç deprem örneği:

Spoiler: göster
Tarihte en çok can kaybına neden olan ve en büyük ölçekli depremler şu şekilde ortaya çıkıyor:

1968 Dashte Bayaz ve Firdevs Depremi – İran
12 bin kişinin hayatını kaybettiği bu iki büyük depremde önce Dashte Bayaz şehri 7,3’le vuruldu ve bölgede yer alan 5 köy yerle bir oldu. Bu depremden henüz 24 saat geçmeden bu kez 1 Eylül’de, Firdevs şehri 6,4 şiddetindeki depremle sarsıldı. Bu kez 175 köy ağır hasar gördü.

1976 Tangshan Depremi - Çin
Tarihin en ölümcül depremlerden biri, kuzeydoğu Çin’de yer alan Tangshan kentinde 28 Temmuz 1976 yılında, sabaha karşı saat 03.42’de gerçekleşti. Sarsıntı riskinin fazla olmadığı düşünülen bir bölgede meydana gelen 7,8 büyüklüğündeki deprem, 240 binden fazla insanın ölümüne yol açtı.
242 BİN ÖLÜ

Depremde yaklaşık 242 bin insan ölürken, 165 bin kişi de ciddi şekilde yaralandı. 7218 hanede bütün aile fertleri hayatını kaybetti.
Depremin ilk sarsıntıları hissedilmeye başlandığında şehirde ve çevre bölgelerde yaşayan bir milyondan fazla insan uykudaydı. Depremi ilk hissedenler çeşitli önlemler alsa da birçok kişi buna fırsat bile bulamadı. Sadece 16 saniye kadar süren deprem tüm kenti yerle bir etti. Birçok sağlık personeli depremde hayatını kaybetti. Hastaneler ve yollar yıkıldığı için yaralılara yardım etmek de oldukça zordu.
Yolların yıkılması nedeniyle geciken yardımı beklerken, hayatta kalanlar gruplar oluşturarak enkazda kalanları çıkarmaya, tedavi etmeye, yiyecek ve su bulmaya çalıştı. Enkaz altında kalanların yüzde 80’i kurtarılmış olsa da, 28 Temmuz günü öğleden sonra gerçekleşen 7,1 büyüklüğündeki bir artçı şok, enkazın altında bekleyen birçok kişinin daha hayatını kaybetmesine sebep oldu.

1986 Mexico City Depremi – Meksika
19 Eylül tarihinde gerçekleşen 8,4 büyüklüğündeki deprem 10 bin kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu. Tam 412 binanın yıkıldığı ve 3 binden fazlasının ağır hasar gördüğü deprem ülkeyi 4 milyar dolarlık maddi zarara uğrattı. Bu depremin yarattığı en büyük olumsuzluklardan biri ise şehirde bulunan büyük hastanelerin kullanılamaz hale gelmesiydi.

1988 Spitak Depremi – Ermenistan
Gümrü Depremi olarak da adlandırılan Spitak Depremi, o tarihte Sovyetler Birliği bünyesinde bulunan Ermenistan'ın Spitak bölgesinde 7 Aralık 1988 günü yerel saatle 11:41’de meydana geldi. Kamu binaları (özellikle okullar ve hastaneler) 7,2 şiddetindeki depreme dayanamadı ve bu durum 20 bin insanın yaşamına mal oldu.

2001 Gujarat Depremi – Hindistan
26 Ocak 2001 yılında Hindistan'daki gerçekleşen deprem 7,9 şiddetindeydi. Depremde 20 bin insan hayatını kaybetti ve 400 bin kişi evsiz kaldı. Deprem bölgedeki su ve gıda kaynaklarının yüzde 60’ına büyük oranda zarar verdi.
Depremin ülke ekonomisine verdiği zarar 5.5 milyar dolar olarak kaydedildi.

2004 Sumatra Depremi – Endonezya
16 Aralık’ta Endonezya’nın Sumatra Adası'nın batı kıyısı açıklarında denizin 40 kilometre derinliğinde meydana gelen afet, Richter ölçeğine göre 9,0 büyüklüğüdeydi. Sonrasında yaşanan tsunami felaketiyle trajedinin boyutları derinleşti. Tsunami, Hint Okyanusu’na kıyısı olan 11 ülkede büyük can kaybına yol açtı. Can verenler resmi verilerle 227 bin 898 olarak açıklandı.

2005 Keşmir Depremi – Pakistan
8 Ekim 2005’te Pakistan’ın Muzaffarabad şehri yakınlarında meydana gelen deprem 7,6 büyüklüğündeydi. 79 bin kişi hayatını kaybetti ve toprak kaymaları sonucu 4 milyon kişi evsiz kaldı. 7,6 büyüklüğündeki deprem Türkiye saati ile 7:50'de oldu ve 1 dakika 19 saniye sürdü. Ölü sayısı resmi kayıtlarda yaklaşık 75 bin kişi olarak belirtildi. Merkez üssünün İslamabad'ın 95 kilometre kuzeydoğusundaki Keşmir bölgesi olduğu bildirildi. Deprem, Hindistan ve Afganistan'da da etkili oldu.
Kızılay ve AKUT Arama Kurtarma Derneği kurtarmaya katılan ilk ekiplerden biri oldu. Birçok insani yardım örgütü çalışma yürüttü.

2008 Siçuan Depremi - Çin
2008 Siçuan depremi, Çin Halk Cumhuriyeti'nin Siçuan eyaletine bağlı Ngawa Tibet-Çiang Özerk ilinin Vençuan ilçesinde 12 Mayıs 2008 tarihinde yerel saatle 14:28'de meydana geldi. Çin Sismik Araştırmalar Merkezi ve Amerikan kaynakları, depremin şiddetini 7,8 olarak belirledi. Deprem Çin'in ekonomik merkezleri Pekin ve Şangay'da da hissedildi. Deprem merkezine en yakın Çin şehri ise Çengdu'ydu.

Yaklaşık 70 bin kişinin öldüğü depremden sonra Çin'de üç günlük yas ilan edildi. Bu afet Çin'de 1976 yılında meydana gelen ve yaklaşık 250 bin kişinin öldüğü Tangshan Depremi’nden sonraki şiddeti ve can kaybı en büyük olan depremdi. Çongçing'de, 5 öğrencinin öldüğü rapor edildi. 20 kişi daha gömüldü ve bir ilkokulun çökmesi sonucu 100’den fazla kişi yaralandı. Ngawa, Tibet ve Qiang Otonom Bölgesi hükümeti, internet sitesinden bölge içinde 39 ölü ve 5 kayıp olduğunu duyurdu. Mianyang şehrinde, bir kişi su kulesinden düşerek öldü.
Deprem merkezine en yakın olan Dujiangyan'da çöken lise binasında 50’den fazla öğrencinin öldüğü rapor edildi. Shaanxi'de, 13 Mayıs yerel saat 9:30'da toplam ölü sayısı 92’ye ulaştı. Diğer iki komşu bölge Gansu ve Çongçing'de toplam ölü sayısı sırası ile 26 ve 50 olarak belirlendi. Reuters haber ajansı, Siçuan Sismolojik Bürosu, 12 Mayıs saat 22:20’deki tamamlanmamış istatistiklere göre ölü sayısını yaklaşık 9 bin olarak belirledi. Kurtarma timleri, en çok zarar görmüş olan deprem merkezine yakın alanlara tamamen harap olmuş veya toprak kaymasından kapanmış yollar nedeniyle uzun süre ulaşamadılar.

2010 Haiti Depremi
12 Ocak 2010 Salı günü, yerel saatle 16:53'te, Haiti açıklarında Richter ölçeğine göre 7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta olan Haiti’nin başkenti Port-au-Prince harabeye döndü. Haiti Cumhurbaşkanı Rene Preval, depremin yol açtığı hasarı "akıl almaz" diye niteledi. Depremden bir yıl önceki kasırga felaketinin yaralarını sarmaya çalışan Haiti, dünyanın en yoksul ülkelerinden biri.
Depremde, aralarında hastane, oteller, Cumhurbaşkanlığı Sarayı ve Birleşmiş Milletler temsilciliğinin de bulunduğu çok sayıda bina yerle bir oldu. Enkaz altında çok sayıda kişinin olduğu bildirildi. Deprem nedeniyle elektrik ve telefon şebekesi tamamen çöktü.
Tüm Haiti’de ve komşu ülkelerde hissedilen deprem bir dakikadan uzun sürdü. Bölgede 200 yılı aşkın bir süredir ciddi deprem olmadığını belirten uzmanlar, Haiti’den geçen fay hattının tek ve büyük bir sarsıntıyla kırıldığını duyurdu.
7 büyüklüğündeki ana sarsıntıyı, 5,9 ve 5,5 büyüklüğündeki iki artçı şok izledi. Amerikan Jeoloji Kurumu (USGS), bu depremin bölgede şimdiye kadar kaydedilen en büyük yer sarsıntısı olduğunu duyurdu. Merkez üssü, başkentin 15 kilometre güneybatısında olan depremin, yerin sekiz kilometre altında meydana geldiği belirlendi.

2011 Tohuku depremi – Japonya
NÜKLEER TEHLİKE

Japonya'daki depremin ardından Fukuşima Daiçi nükleer santralinin 2 reaktöründeki soğutma sistemi de bozuldu. Yedek sistemlerin devreye girmesinde de sorun çıktı. Ayrıca santralda bir de patlama meydana geldi.
11 Mart 2011 Cuma günü, yerel saatle 14:46'da (Türkiye saatiyle 07:46'da), Japonya’nın kuzeydoğusundaki okyanus açıklarında 9,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin ardından da en yüksek düzeyde tsunami uyarısı yapıldı.
Japonya’daki deprem başta başkent Tokyo olmak üzere geniş bir bölgeyi etkiledi. Televizyonların canlı yayınlarına katılan bazı depremzedeler sarsıntının 3-4 dakika sürdüğünü söyledi. Yine televizyon görüntülerinde, dalgalardan kaçmış birçok insan ya binaların çatılarında ya da üst katlarında gösterildi.
Depremin ardından oluşan ilk dev dalgalar, Miyagi ve Fukuşima bölgelerini vurdu ve kıyı boyunca çok sayıda yerleşim alanını tahrip etti. Özellikle Sendayi’de, çok büyük bir dalganın karanın içlerindeki tarım arazilerine doğru ilerlerken önündeki herşeyi sürüklediği görüldü. Japon NHK televizyonu, denizden gelen dalgalarla birlikte gemilerin, otomobillerin, kamyonların, elektrik direklerinin, yoğun çamur tabakasıyla birlikte kıyıdan içlere doğru topluca sürüklendiği görüntüleri de yayınladı. Birçok ülke için tsunami uyarısı yapıldı, ancak sekiz metreye kadar ulaşan dalgaların Japonya dışında zarar verdiği ülke olmadı.
Bu depremin artçısı Ekim 2013'te oldu. 7,3 büyüklüğündeki depremde can ve mal kaybı olmadı.

http://www.aljazeera.com.tr/dosya/dunyada-buyuk-depremler
salihcyilmaz

Mesajgönderen huzurdoğada » 04 Nis 2015 00:28

facebook
twitter
gplus

kimse öyle pata küte deprem oluşturamaz dan sonrasını okumamalıydım ama okumuş bulundum.neyse tartışmayı uzatmanın alemi yok.biraz haarp hakkında araştırma yapmanı öneririm
Henry David Thoreau
Kullanıcı avatarı
huzurdoğada

Mesajgönderen bir adem » 04 Nis 2015 01:56

facebook
twitter
gplus

güzel kardeşim komplo teorilerinden(bunu dememe de sinir olacaksın biliyorum) yüzünü biraz gerçeklere çevir. hatta geçmişin hurafelerine de bak da şu şimdiki vasat bile olmayan komplo teorilerinden biraz yüzünüzü çevirin lütfen.
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen Semavi_2 » 04 Nis 2015 23:11

facebook
twitter
gplus

Dünyayı kurtaran adam filminde dünyaya düşman olan kötü büyücü bir sahnede "dünyayı ele geçirin" derken diğer sahnede "dünyayı yok edin " diye bağırıp duruyordu. Buradaki senaryo da bu hesap. İsraili korumak içiin tüm dünyayı yıkmak planı pek bi akıllı işi değil gibi duruyor.
Ey gönül huzuruna ermiş ruh! Sen Rabbinden razı, O senden razı olarak dön Rabbine! Sen de katıl has kullarımın içine, gir cennetime!
Kullanıcı avatarı
Semavi_2

Sonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni