Gog Magog Savaşı

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Gog Magog Savaşı

Mesajgönderen huzurdoğada » 05 Nis 2015 15:02

facebook
twitter
gplus

Semavi_2 yazdı:Dünyayı kurtaran adam filminde dünyaya düşman olan kötü büyücü bir sahnede "dünyayı ele geçirin" derken diğer sahnede "dünyayı yok edin " diye bağırıp duruyordu. Buradaki senaryo da bu hesap. İsraili korumak içiin tüm dünyayı yıkmak planı pek bi akıllı işi değil gibi duruyor.

amacın yalnızca israil i korumak olduğunu sanmıyorum zaten siyonistler için dünya nüfusunu azaltmak asırlık bir amaç ve işin ucunda kazanılan şeyler kaybedilenlerden daha fazla olacak.ama bilmiyorum umarım dediğiniz gibi komplo teorilerinden ibarettir
"Bana sevgi değil,para değil,ün değil,hakikati verin.Zengin yemeklerin,şarabın ve dalkavukların bulunduğu sofrada oturdum,hakikat ve samimiyet yoktu;misafire hiç de iyi davranılmayan bu yerden aç ayrıldım"
Henry David Thoreau
Kullanıcı avatarı
huzurdoğada

Mesajgönderen uçk » 05 Nis 2015 17:20

facebook
twitter
gplus

İsraile girmelerini isterim ama başka zaman yapsınlar 18 – 22 mayıs arası oraya gidicem aksilik çıkmasın :D
Kullanıcı avatarı
uçk

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 05 Nis 2015 19:44

facebook
twitter
gplus

Cern tekrar devreye girmiş :)
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen hardman » 05 Nis 2015 19:49

facebook
twitter
gplus

Savaş çıksın lan sarar stres atarım :D
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen hardman » 05 Nis 2015 19:50

facebook
twitter
gplus

uçk yazdı:İsraile girmelerini isterim ama başka zaman yapsınlar 18 – 22 mayıs arası oraya gidicem aksilik çıkmasın :D

İsrailde ne işin var la. Dubai ye git daha iyi eğer tatil için gidiyorsan. İsrailde tatil yapılmaz. Çok faşist insanları. Bir otelde Türk olduğunuzu öğrendiklerinde iyi davranmazlar.
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen Semavi_2 » 05 Nis 2015 21:08

facebook
twitter
gplus

hardman yazdı:İsrailde ne işin var la. Dubai ye git daha iyi eğer tatil için gidiyorsan. İsrailde tatil yapılmaz. Çok faşist insanları. Bir otelde Türk olduğunuzu öğrendiklerinde iyi davranmazlar.

Resim
Tel Aviv'deki Türkiye Maslahatgüzarı'ndan bomba İsrail açıklaması Diplomatik ilişkilerimizin maslahatgüzarlık seviyesinde bulunduğu İsrail'le ilgili yetkili bir isimden bomba bir açıklama geldi. Tel Aviv Büyükelçiliği Türkiye Maslahatgüzarı Doğan Işık, "Siyasi ilişkilere rağmen biz iki kardeş devletiz ve ayrılamayız" dedi.

http://tinyurl.com/p5c65j6
Ey gönül huzuruna ermiş ruh! Sen Rabbinden razı, O senden razı olarak dön Rabbine! Sen de katıl has kullarımın içine, gir cennetime!
Kullanıcı avatarı
Semavi_2

Mesajgönderen hardman » 05 Nis 2015 21:49

facebook
twitter
gplus

Semavi_2 yazdı:
hardman yazdı:İsrailde ne işin var la. Dubai ye git daha iyi eğer tatil için gidiyorsan. İsrailde tatil yapılmaz. Çok faşist insanları. Bir otelde Türk olduğunuzu öğrendiklerinde iyi davranmazlar.

Resim
Tel Aviv'deki Türkiye Maslahatgüzarı'ndan bomba İsrail açıklaması Diplomatik ilişkilerimizin maslahatgüzarlık seviyesinde bulunduğu İsrail'le ilgili yetkili bir isimden bomba bir açıklama geldi. Tel Aviv Büyükelçiliği Türkiye Maslahatgüzarı Doğan Işık, "Siyasi ilişkilere rağmen biz iki kardeş devletiz ve ayrılamayız" dedi.

http://tinyurl.com/p5c65j6

Anlamadığım o kadar gezecek yer varken İsrail nedir amk. Fasa cezayir git israile gitme amk. Kendin bilirsin benim fikrim bu yanlış anlama. Nedir bu dünya insanlarında ki israil sempatizanlığı. Benim yahudibir komşum bile olamaz. Vururum lan onu. Aslında ırkçı değilimde. Başka şeye kızarım hıncımı bunlardan alırım :lol:
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen uçk » 05 Nis 2015 22:09

facebook
twitter
gplus

amaç farklı kültürleri tanımak hardman fırsat olsun heryere giderim,saol endişen için:)
Kullanıcı avatarı
uçk

Mesajgönderen hardman » 05 Nis 2015 22:29

facebook
twitter
gplus

Bir komplo teoriniz de tutsun aq
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen bir adem » 05 Nis 2015 22:50

facebook
twitter
gplus

hardman yazdı:Bir komplo teoriniz de tutsun aq

+1
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni