Allah her şeye kadirdir.

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Allah her şeye kadirdir.

Mesajgönderen Biskiel » 13 Ara 2015 11:40

facebook
twitter
gplus

Ben şeriati iyi bilirim. Kadına ne hak tanıdığını, güçlüyü nasıl kayırdığını, zayıfı ya da farklıyı nasıl ezip sündürdüğünü iyi bilirim. Ne kadar çürük olduğunu, mağruz kalanların nasıl arkasına bakmadan kaçmaya çalıştığını da bilirim. Yaptığın şeye gelirsek, o bir saptama değil, başkalarının düşüncelerine öylesine laf sallamak, çünkü senle mütabık değil? İnandığın şey aşkına ciddi bir gözle kendini incele, sen başkalarının fikrini anlamayı ve paylaşmayı bırak, ona karşı herhangi bir saygı ve anlayış gösterebilme kapasitesinden yoksunsun. Kendin harici herşeyi yoketmeyi kendine misyon edinmişsin adeta. Dünya, ve bu forum sandığın gibi bir yer değil, senin ihtiyacın olan yer en fazla Sünni forumlar. Dinsiz adamın terbiyesi bilgelik, erdem ve vicdandır, ceza korkusu değil... :) Ölüm benim için bir korku sebebi değil, inandığım Tanrı ile ilgili bir sorunum da yok. Öldüğümde karşılaşacağım şey de kendini evrenin en ufak köşesinin bile hakimi kılıp buna dair bir bok yapamayan, anca tiranlık taslıyan sığ bir Tanrı olmayacak. Dolayısıyla "ölünce grrsnz chnnem odunları!!1!" tavrına girme 15 yaşında çocuk yapıyor onları.
Kullanıcı avatarı
Biskiel

Mesajgönderen Lawliet » 13 Ara 2015 11:51

facebook
twitter
gplus

.
En son Lawliet tarafından 16 Kas 2021 09:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Lawliet

Mesajgönderen Biskiel » 13 Ara 2015 11:55

facebook
twitter
gplus

Davamda ne kadar emin ve doğru olduğumu kanıtlayan sen oldun kardeş(özellikle son mesajınla ahlaki dejenerasyonunu da bir güzel ortaya koyarak) ayrıca çomçom yandığını görmek de iyi oldu sabah sabah istediğim buydu hadi iyi forumlar :lol:
En son Biskiel tarafından 13 Ara 2015 11:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Biskiel

Mesajgönderen muhibbi » 13 Ara 2015 11:56

facebook
twitter
gplus

Lawli saçma sapan konuşup durma. İntihar et ne demek allah aşkına? Bide Müslümanım diyorsun.
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Lawliet » 13 Ara 2015 12:06

facebook
twitter
gplus

.
En son Lawliet tarafından 16 Kas 2021 09:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Lawliet

Mesajgönderen muhibbi » 13 Ara 2015 12:09

facebook
twitter
gplus

Ciddi bir konuşma tartışma esnasında gülmen hiç hoş değil.
Yaraticinin yarattığı kulu test etmek sana mı kaldı?
Sinirin olduğu yerde din olmaz. Sen şu başlıkta dini yaraticiyi temsil etmiyorsun yalnızca ego tatmini yapıyorsun.
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Lawliet » 13 Ara 2015 12:12

facebook
twitter
gplus

.
En son Lawliet tarafından 16 Kas 2021 10:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Lawliet

Mesajgönderen muhibbi » 13 Ara 2015 12:14

facebook
twitter
gplus

Sakin lawli sakin
Ciddiye almayabilirsin o senin sorunun
Seni ben uyarayimda sonra beni bir allahın kulu uyarmadı deme
muhibbi

Mesajgönderen Lawliet » 13 Ara 2015 12:16

facebook
twitter
gplus

.
En son Lawliet tarafından 16 Kas 2021 10:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Lawliet

Mesajgönderen muhibbi » 13 Ara 2015 12:19

facebook
twitter
gplus

Sen sen ol Yaratıcı'nın davasina kişisel hirslarini karıştırma.
Kimseyi kırma olurda yanlış olan düşünen kendimiz olabiliriz. Kesin olarak bir bilgiye sahip değiliz.
muhibbi

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni