Futbol, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Koç projesi

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Futbol, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Koç projesi

Mesajgönderen mark twain orcun » 23 Şub 2017 03:30

facebook
twitter
gplus

Selam arkadaşlar hint kabilesi olan yahudi soyunu ifşaya durmaksızın devam ediyorum.

Şimdide futbol denen, dünyanın en popüler oyunu üzerinden milletimize nasıl çöktükleri konusunu ele alacağız. Biraz dolambaçlı, biraz karmaşık ve akıl sahiplerini bekleyen bir yazı olacak diğerleri gibi. Akıl ve vicdan, daha doğrusu yazdıklarımı anlamak için akıl yetmez, vicdan ve milllet sevgisi de gereklidir ve bu da yetmez üstüne bir de dürüstçe kendinizi sorgulamanız da gereklidir. Aslına bakarsanız mevzular bende çok net, karmaşık hiçbişey yok ancak size aktarırken dünyalarınızı hesap etmek zorunda kalıyorum ve karmançorman bi hal alıyorum, aktarayım derken de zorlanıyorum. Dolayısı ile sizlerden önce temiz akıl, sonra vicdan sonra millet sevgisi ve sonra da dürüstçe kendinizi ve yaşadığınız çevrenizi de sorgulamanızı bekleyen, ancak bu şekilde anlayabileceğiniz yazılar ortaya çıkıyor. Neyse başlıyorum armegedona...

Derlerki futbolun beşiği ingilteredir ben de derimki hasiktirin ordan. Futbol ilk insana kadar gider. Eldeki malzeme 1 insan vücudu 2 el 2 ayak var ve nesne tekmeleyip bunu oyunlaştırmak milattan sonraya mı kalacak? Yani futbol insan doğasına en uygun olan oyundur ve ingilizler pek anlamazlar. Bunu özellikle belirttim çünkü ingilizler olayın merkezindedirler. Koçlar yahudi asıllı ingiliz bi ailedir ve başımıza musallat edilmiş öncülerdendirler hatta en önde gelenleridir.

Malum gezi olayları hafızalarınızda tazedir. Geçenlerde bi başlıkta Beşiktaş taraftarından ve öneminden bahsetmiştim ama yüzeysel bi şekilde. Bi arkadaş ise bana fazla uçtuğumu söylemişti. Onun açısından baktığımda aynı görüntüyü görmekteyim, ancak ben sürekli onun açısından ya da sizlerin açınızdan bakamam, bu bildiğime küfretmeye dolayısı ile kafir olmaya ulaştırır beni.

Gezi olayları, siyaset şu bu filan değildi arkadaşlar, gezi olayları tamamıyle çarşı grubunu hedef alan bi tezgahtı. Daha doğrusu çarşı grubu liderliğinde Beşiktaş taraftarını. Beşiktaş taraftarı dediğiniz kitle nereden baksanız 15 milyon kişi vardır. 15 Milyon insanın oluşturduğu bi temel ruh var. Ve bu ruh tüm Türk milletinin özünü taşıyor. Net bir biçimde, bunu göremiyorsanız zaten sizinle bir şey konuşmama gerek yok. Beşiktaş stadı ile birlikte taraftar yapısı komple değiştirildi arkadaşlar, enteller dediğimiz bilimkurgu izleyen, karikatür okuyan, umumiyetle ateist olan, seküler düzen yanlısı kitleyi Beşiktaş tribünlerinin kalbi yapmaya çalışıyorlar ve bunda da baya ilerlediler. Sürekli olarak kibir yüklemekteler zaten milletimize, ama bunun başını çeken çarşı grubudur. Beşiktaş taraftarının kimyasını kibir ile bozmaya çalışıyorlar o kadar net gördüm. Çarşı grubunun sözcülüğünü yapan kişilere şöyle bir bakın hep entel dantel tipler, tribün grubunu idare eden abiler denen oluşum ise seneler içerisinde şerefsizlikle, hayasızlıkla, yönetimlerden bilet/para kopararak mal mülk edinmiş olan kişilerdir. Bunların başını alen denen kişi çeker ve toplasan 50 kişi yokturlar. Yani balyayı yiyenlerden bahsediyorum. Ve bunlar kalabalığı yönlendiriyorlar böyle bakacaksınız olaylara. İşte bunları ise bahsettiğim entel oluşum yönlendiriyor. Bu entel kitle içinde sanatçılar var yazarlar var vs... İşte gezi ile yaptıkları şey; ekşici dediğimiz kitleyi ve türevlerini onlar gibi olanları Beşiktaş'a itelemek, böylece 100 yıllık ruhu evirmeye çalışmak. Endüstriyel futbolu bütünüyle ülke insanının damarlarına enjekte etmek içindi gezi parkı. Sonuç hedefleri ise tabiki de sekülerizm. Futbol deyip geçiyorsunuz ya ben ona fitil oluyorum, lan sevmesen bile bir bak nedir futbol diye. İçeriğine bakma bu beni ilgilendirmiyor işlevine bak.

Ağaçmış akp'ymiş filanmış tırt işler. Yog efendim medya liderleri akp'nin kendilerine olan tutumundan rahatsızlarmış, gazetecilere baskı varmış filanmış tırt işler... Arada 3-5 tane burnunun ucunu göremeyen salağı atıyolar içeri böylece düzen yürüyor. Akp dediğin rte dediğin medya ile gelmedi mi? Hepiniz rte'yi sokakta mı gördünüz tanıdınız? İsteyecekler 1 hafta ömrü olmaz bu kadar diyorum. Bu bile birlikte hareket ettiklerini gösteriyor, her şeyin hipnoz ve sahne olduğunu gösteriyor ama seviyorsunuz ve işinize gelmiyor bunu kabullenmek, korkuyorsunuz aslında. Bunu kabullenirseniz şimdi ne yapacağız sorusu sizi bekliyor olacak ve göze almıyorsunuz. Dikkat edin genelde siyasetçiler, sporcular, sanatçılar hep toplumu, yaşama/akıp giden düzene ikna etmek için konuşur ve bu doğrultuda davranışlar sergilerler.

Şimdi Beşiktaş'a bildiğiniz üzere vodafone sponsor olmuştur, vodafone ingiliz temelli bir şirkettir. Mevzuları size anlattım bu bağlamda bilmemne ailesi filan denmesi bana biraz saçma geliyor, zira herifler aileden filan kalabalık aile demek mevzuyu küçültüyor, sanki oluşum x aileden ibaretmiş gibi izlenim yaratıyor. Ben ise bunlara aile demiyorum da isim diyorum. Koç ismi ile yaptıkları gibi... Böyle konumlandırıyorum onları, bence bu daha doğru bi yaklaşım. Ben isim diyorum siz marka diyebilirsiniz. Şimdi şu ana kadar yazdıklarımdan Beşiktaş'a hangi yapılaşmanın hangi yönlerden sızmış olduğunu ve hatta sızmayı bırak neredeyse bütünüyle ele geçirmiş olduğunu gördünüz. Mevzunun daha derininde futbolu takip edenler inceleisnler Beşiktaş'a zorla ingiliz futbol modeli dayatılmaktadır oyun olarakta. Bu da Beşiktaş'ın kimyasına yapısına aykırıdır. Divan kurullarına dikkat ediniz, yok onursal başkan yok şeref konuğu gibi sikindirik sıfatlarla böyle kişileir ilahlaştırırlar genelde. Tüm yönetim bunlardadır aslında, bir emir ile işlerini görürler (ha onlar baskılı rica derler) ve diğer maşalar sözde başkan filandır. Bunlar tepeden işleri hallederler ve mevzuya da pek bulaşmazlar genelde divan kurullarına bakın sonra bir de zincirlikuyuya bakın fark göremeyeceksiniz.

Şimdi esas konuya geliyorum; Fenerbahçe!

Fenerbhaçe'nin başında senelerdir Aziz Yıldırım diye bi faşist var. Son dönemlerde ise faşistliği hepten ayyuka çıkmıştır bu sebepsiz değildir. Söyledğim divan kurulu Fenerbahçe'de de vardır. Bunlar hep tepeden haber taşıyanlar ve/veya direkt olarak kendileridirler. Bu seneki Fenerbahçe takımına bakmanızı istiyorum, ya bir futbol takımı düşününki orta sahada ileriye dönük bir tek oyuncusu bile olmasın, hadi bu sezon başı alınmadı filan, devre arası nasıl alınmaz? İnsanların aklıyla alay edercesine tezgahlar yapıyorlar, Fenerbahçe'deki tezgah ise en büyüğü! Yani onların planları çerçevesinde zira benim planım o planı biraz sikertecek bi plandır. Ve sizler sayesinde yapacağım.

Şimdi Aziz Yıldırım dedik ya faşist filan, transferler konusuna değindik takımın yukarıdan gelen direktifler doğrultusunda oluşturulduğunu anlattık bu nedenle de genelde futboldan anlamayan ve ego hastası olan kişileri başkan yaptıklarını, yönetim kurullarına seçtiklerini ve bunların umumiyetle iş adamları olduklarını ve ilahlarına göbekten bağlı olduklarını belirttik.

Son dönemlerde Ali Koç ismi bi oltaya atılıp çekildi. Yani taraftarın aklına bu fikir bi salındı, sonra Aziz Yıldırım adlı maşa ve neredyse mevcudiyeti egodan ibaret olan faşist kişi gazlandı ve taraftarla arası tıpkı Yıldırım Demirörene yapıldığı gibi açıldı. Artık yönetim istifa sesleri daha yüksek sesle çıkacak çünkü hazırlanan kişi Ali Koç'tur. Eğer bu çok dillenirse o taktirde erteleyebilirler ama kesin olarak bunlardan biri başkan olacak fb2ye zira planları böyle.

Koç nedir? Kurbanlıktır!

Şimdi gelelim asıl mevzuya dedik ya armegeddon diye...

End Game kitabını okudunuz mu? Türk Milletine yapılan saldırıyı kitabın başında görürsünüz. Fb şükrü saraçoğlu stadına bir bomba mı meteor mu bişey düşüyor ve kıyameti oluşturacak olan olaylar dizisi harekete geçiyor tetik yani fb.

Fb bi rum takımıdır arkadaşlar açık seçik ayan beyan. Fener rum patrikleri, yok efendim fb armasının bi rum kreşine ait olması filan. Bu sene de hello kity sponsor kreş mreş bi bağlantı var burda da herifler sembol hastası amk, sadece sembolleri takip etseniz çözersiniz aslında. Ama maksat çözmek değil, bizim olayımız etkisiz kılmak. Yani anlayacağınız 2 adet kurban var biri fb biri de koç markası.

Hatta fransız ve alenen bunların ortaklarından olan fetonun kontrolünde olan gs'ye de dikkat. Bunlarla Türk milletinin temsili kontrolü sembolize edildi. Sadece Beşiktaş vardı büyükler arasında onu da son dönemde ele geçirdiler işte gezi parkı o muhabbetti.

Beşiktaş bu bakımdan çok önemlidir arkadaşlar, ben 3-4 tane taraftar kitlesine çok güvenmekteyim diğerlerinde bu tür bi sivil toplum örgütlenmesi beklemiyorum. Beşiktaş, Karşıyaka, Adana Demirspor ve Kocaelispor bunların taraftar kitleleri hep uyanıktır Göztepe'de var tabi ama onlar biraz aşırı sola evrildi fakat İzmir bu efeliğini yapar ve çatlak sesleri susturur Türkçülükte buluşur. Diğer tüm sivil toplum örgütleri kontrol altındadır hiç boşuna bi beklentiye girmeyiniz. Sadece saydığım tribünlerle bi örgütlenme imkanı mümkündür, onu da anlattığım gerçekleri görerek, o kitlenin kontrol etmesini engelleyerek yapabilirsiniz.

Sen ne anlatıyon oha amg filan diyecek olabilirsiniz bir tek soru soracağım; dünyanın herhangi bir yerinde yaşayan ve kitap yazmaya karar veren bir kişi neden Fenerbahçe şükrü saraçoğluna meteor/bomba atılmasını kıyamet senaryosu ile özdeşleştirir? Nasıl bi manyağın aklına böyle bi mevzu gelebilir? Bunun planlı olması mı daha acayiptir yoksa tesadüf olması mı?

Anlattıklarımın hepsi temiz akıl sahipleri için bir yönergedir %100 gerçektir demiyorum. Ancak 3 aşağı 5 yukarı mevzular böyledir, planları bunlardır.

Bu tür gizemli gelen şeyler sizde ilk anda ürperti oluşturabilir bende de olmuştu ama sonra derine indikçe görüyorsunuz ki leş amatörlük ve dahası saçmalık. Ancak herifler gerçekten de bu söylediklerimi yapıyorlar benim aklımı değil onların aklını sorgulayınız. Onlar yapan ben ise gören hangimizin aklı sorgulanmalıdır?
mark twain orcun

Re: Futbol, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Koç projesi

Mesajgönderen mark twain orcun » 23 Şub 2017 03:45

facebook
twitter
gplus

Kusura bakmayın yazı komple dağınık oldu ancak, zaten durumlar öyle bi pozisyondaki ancak parça parça bir şeyler kapıp keni gördükleirnizle bir yerlerden birleştirebilirsiniz diye yazıyorum bu tür yazıları, bu bakımdan rahatta bu şekilde yazıyorum anlayacağınızı umuyorum.
mark twain orcun

Mesajgönderen mark twain orcun » 23 Şub 2017 18:48

facebook
twitter
gplus

Önemli bir bilgiyi es geçmişim o konuyu da anlatayım çünkü Beşiktaş'ın ve ruhunun ve Türk Milleti ile bağlantısının net bir biçimde anlaşılmasını istiyorum.

Beşiktaşlılığın özünde ne vardır? Hani bişeyleri severek bağlanırız ya aslında onlar kat kattırlar, herkes tuttuğu kattan bişeye karşı sevgi besler veya aidiyet hisseder. İşte Beşiktaşlılığın en derininde ezilen bir çocuk vardır, ezilen bir erkek çocuğudur Beşiktaş'ın en derininde olan görüntü. İşte bu çocuk Ademdir. Adamlıktır Beşiktaşlılık ve ucuz yoldan/hak edilmeyen şekilde gelecek olan çıkara onay vermemektir.

Beşiktaşlılığın temeli budur, işte saldırı tam bu noktayadır, ezilen çocuğa kibir yüklemeye çalışıyorlar. Çünkü planlarının/senaryolarının işleyebilmesi için bunun oluşması gerekmektedir. 3 Büyükler bu nedenle vardır, milleti toplu şekilde elde tutmak için. Yani Beşiktaş olmuş bilmemne olmuş bu çok önemli değildir, önemli olan gördükleri işlevdir. Futbol bi araçtır arkadaşlar ve kullanışlı bi araçtır.

Benzer karakter yapıları aynı takımları tutarlar/desteklerler bunlar tesadüf değildir insan böyledir çünkü, düzeni en kolay görebileceğiniz yerlerden biridir futboldaki taraftar/karakter kitle dağılımı. Bu onların iç dünyalarını anlatır çünkü bizlere.

İşte Beşiktaşlılığın özünde ezilen bir çocuk vardır ve Beşiktaşlıların misyonu onarımdır. Türk milletini onaracak olan ruh/yapı Beşiktaş'tır. Söylediğim gibi bu bi sembol. Beşiktaş dediğimiz şey Türk Milletinden eski değildir, ancak çağı da gözetmek gerekir olaylar böyledir.

Bana kalsa komple kapatırım kulüpleri. Mahalle takımlarından başlayıp devam eden bi düzen oluştururum; mahalle takımları ve ligleri (bu ruh temeli) takiben ilçe takımları, takiben iller ligi. Böylece temeldeki yapı bozulmamış olur. Ha buna da yavşaklar çıkıp sızar ama en aızndan mücadele edilebilir elde tutulabilir ulaşılabilir bişeydir. Misal mahallede takımın kontrolünü yavşaklar ele geçirdi diyelim, organize olur döversiniz olur biter. Ama şimdiki yapıda kültürü bozmak kolaydır.
mark twain orcun

Mesajgönderen kerimkucuk95 » 28 Eki 2020 10:40

facebook
twitter
gplus

Böyle Olmaz Asla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kerimkucuk95

Dön Yeni Dünya Düzeni