Şeytanların saygınlık elbisesi

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Şeytanların saygınlık elbisesi

Mesajgönderen mark twain orcun » 24 Şub 2017 09:07

facebook
twitter
gplus

Merhaba arkadaşlar elit diye nitelenen kitlenin en büyük silahını şimdi sizlerle paylaşacağım, bu teknik ile korunuyorlar çünkü. Bu şey dillenmediği için en ortada ancak görünmez oluyorlar.

En büyük stratejilerinden biridir bu elbise, tüm dünyayı zulme ve kana bulayan insanların ''saygın'' rolü oynamaları. Buna elbette yapılaşmaları yol açmaktadır. Tüm düzeni şerefsizlerin, haysiyetsizlerin yükselebilecekleri önemli makamları ele geçirebilecekleri şekilde dizayn etmiş olmaları nedeniyle bu örtüyü oluşturabilmektedirler. Bunlar özlerinde piçtirler piç. Piç nedir?

Piçin tanımını size basit şekilde yapayım; kolay yoldan çıkar elde etmek için bi işin onursuz olan yolunu seçen, bunu yaparken tabiki de ilk olarak haysiyetini ve şerefini satan, bu değerleri kaybetmeyi göze alarak diğerlerinin bunu yapmaması nedeniyle avantaj elde eden kişidir piç. Avantajı nasıl elde ettiği İfşa oldukça da rezilliği ortaya çıkar piçin olayı budur. Çünkü kolay olanı seçmiş olduğu görülür ve gizem ile süslemeye ve gizlemeye çalıştığı örtüler kalkar. İnsanlar bilmediklerine ilgi duyarlar, işte ''piç'' dediğimiz yapının ve kimselerin izledikleri yol budur.

Ahiret dediğimiz olayın bile temelinde bu mevzu vardır, piçlerin ifşa olmaları ile ne kadar aptal olduklarının ortaya çıkışı. Ahiret mahşer filan diyoruz ya işte bütün olayın temelinde bu vardır.

Peki Allah bizden ne istiyor?

Piçlere karşı embesil olun mu diyor? Elbetteki hayır, tersine piç terbiyecisi olun diyor. Yani tanıyın bilin kavrayın ve onları yıkın diyor. Bunun da yolunun onları ifşa etmek olduğunu söylüyor. İşte ben de onu yapıyorum şu anda.


Diyoruz ya her şey sosyoloji diye, Sosyolojinin derinlerinde piçliğin gölgelenişi vardır. Fırlamalık seviyesine indirgenebilecek bi piçlikten bahsetmiyorum, çok geniş çaplı bi piçlikten bahsediyorum.

İşte en büyük piçler ''saygınlık/efendilik/elitlik'' elbiselerinin arkasına saklanan piçlerdir. Bunların bi tık ötesi ise mağaralarda yaşayan tipsiz tek dişi kalmış hintli canavarlardır, çünkü onlar bunların akıl hocalarıdır. Neden onlar akıl hocalarıdırlar? Onlar sistemin oluşturuluş kademesindeler, o kattan yaşıyorlar, sosyal hayata hiç bulaşmamış olmaları önemli mevzudur.

Atatürk'ün bir sözü var; Arkadaşlar! Gidip, Toros Dağları'na bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez.

Bunun nedeni onların da sosyal hayata bulaşmamış olmalarıdır. ''OKU'' diyor din, okumak nedir? Öğrenmek nedir? İşte onlar bunları okuyorlar. Çünkü akıllarının üstü örtülü değil! Akıllarını örtebilecek çevresel etkilerden uzaklar. Belirleyici derinlerdir arkadaşlar ve derinler sizlere mutlaka ulaşır. Kalpten kalbe yol vardır ve fiziksel olarak gerçektir birgün bilim bunu da sizlere gösterecek ama işte düşman bunu istemiyor.


Onlar bundan korkuyorlar çünkü herifler piç. Onların mağaralarındakiler piç. Günümüzde medeniyet dediğimiz ve kelimenin aslı ile hiçte alakası olmayan yaşadığımız yaşam tümüyle hindistan mağaralarının eseridir.


Size onların sistemini yıkabileceğiniz en kolay yolu gösterdim aslında. Çünkü bununla gizleniyorlar. Bişeyler özelleştiriliyor insanlar bakmıyorlar kime özelleştiriliyor, herifler her şeyin üstüne konuyor ve kendileri hariç herkes konuşuluyor onlar ise yakalarına gül takıp dolanıyorlar piyasada!?

Anlatabiliyor muyum?

Özetle gözlerin onlara çevrilmesini engelliyorlar bu yöntemle, ancak piç oldukları ifşa edilirse artık hızla çökerler.


Kur'an-ı Kerim'in en kısa özeti nedir bilir misiniz?

Bi piçle nasıl baş edilir tarifidir.

Biz Türk milletinin en büyük sorunu kadınlarımızın piçliğe yavşamalarıdır. Çünkü bizler yapısında yaradılışında piçlik olan bi genetikten gelmiyoruz, yaratılışımıza ters bi durum oluşuyor dolayısı ile de kültürel ve ahlaki çöküş oluşuyor, işte bunları oluşturanları yazdım. Peki bu durum nasıl oluştu? Bununda sorumlusu biz erkekleriz. Piçlerin dünya kontrolünde izledikleri yolu bizler kadını elde etmek için izledik. Neticesinde kadınlarımız önce özgüvenlerini yitirdiler sonra da komple elden gittiler. Öyle bir döngüye girdikki çıkamıyoruz. Bundan kurtulmanın yolu ise itiraftır. Çünkü piçliğe özeniyorsunuz ama bunu söyleyemiyorsunuz. Sanki piç olmazsanız aşağılanacakmışsınız gibi hissediyorsunuz, bu oluşturdu bilader, bu seneler içinde kurgulandı ve oluşturuldu.

Bunun sonraki basamağı kibirdir. İşte bahsettiğim kitle önce; piç sonra piçliği gölgelemek sonra kibir ve sonra kibiri gölgelemek şeklinde bir yol izliyor.

Bunlardan; elit/saygın/efendi/soylu/görgülü... Gibi sıfatları apoletleri sökün atın. Çünkü bunlar piçliğin ileri safhası olan kibirin içinde yüzenlerdir. Piçlik ve kibirliliği yukarıda saydığım elbiselerin içine girerek gizlemeye ve sonra da milletlere enjekte etmeye çalışıyorlar. Bunun sıradanlaşmış haline ise sizler, ileri toplum/medeniyet filan diyorsunuz. Yani şeytanlar dosdoğru yol üzerine oturuyorlar.


İşte böyle mevzular kat kattır. Neden bu başlığı ''yeni dünya düzeni'' sayfasında açtım? Çünkü planları budur. Bunu yaymak istiyorlar. Her ne anlatıyorsam bu forumda, hepsi bu konuyu net şekilde gösterebilme çabasıdır.
mark twain orcun
 
Mesajlar: 34
Kayıt: 26 Kas 2016 00:23

Re: Şeytanların saygınlık elbisesi

Mesajgönderen deardeer » 12 Eyl 2017 20:04

facebook
twitter
gplus

Baştaki sorununuz düşmanınızı küçümsemek, aşağılamak. Bunun nedeni de kendinizdeki değersizlik. Bu savaşı hiç kazanamayacaksınız.
Call me your Deer God ¥
Kullanıcı avatarı
deardeer
 
Mesajlar: 65
Kayıt: 23 Ağu 2016 20:57


Dön Yeni Dünya Düzeni
cron