Turkiyedeki kabbalist yapilanma

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Turkiyedeki kabbalist yapilanma

Mesajgönderen mark twain orcun » 03 Oca 2018 22:16

facebook
twitter
gplus

Hindu felsefeleriyle icli disli calisanlari ifsa ediyorum arkadaslar. Turkiyede kabbala ile oraya ait kultur\din felsefi cihati medya uzerinden yapan organlar sunlardir;

Kardes payi ekibi leyla mecnun ekibi (tasavvuf uzerinden)
Ahmed hulusi ve dergahi (tasavvuf uzerinden ayni kitle!)
Feto ve dergahi (din adami perdeli devlet ve ordu polis icine sizma)
Ugur dundar, soner yalcin (kesin bildiklerim) ve sozcu gazetesi halk tv bunlar kurt aydin doganla birliktelik icinde calisiyorlar. Tasavvufcu olanlar ise dhkpc gibi, karikatur dergileri gibi yapilarla yakinlik icnde bu cihati yapiyorlar. Finansorler; zorlu ailesi, koc ailesi, yasar ailesi, dogus, dogan ve turevi birkac aile.
Bunlarin tumu Turk dusmanidirlar, finansorler aldiklari talimatla burada taseronluk gorevlerini yerine getirirler ve isleri Turk milletinin uretmesine mani olmaktir, digerler ise felsefi olarak genetigimizi degistirler yani hem fiziksel hem de zihinsel olarak bizleri yok etmeyi hedefleyerek planli bi bicimde calismaktadirlar. Bizlerin varoluslarina ters olan igrenc ahlak disiligi bizlere zorla kabul ettirme mucadelesidir bu. Bilmenizi istedim, verdigim isimlerin hepsi gercektir, basin icinde yer alan ailem nedeniyle bunlari aciklamayi kendime bi vazife bildim bilgilerin hepsi gercek. Ailem ustunde yogun baski uygulaniyor lutfen beyler nolur algilayin bitirelim su orspu cocuklarini.
mark twain orcun

Re: Turkiyedeki kabbalist yapilanma

Mesajgönderen eskimo » 04 Oca 2018 12:48

facebook
twitter
gplus

kaynak, belge, delil?

ailen?
Kullanıcı avatarı
eskimo

Dön Yeni Dünya Düzeni