Reptilian.

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Reptilian.

Mesajgönderen bayekurt » 28 Eyl 2014 22:26

facebook
twitter
gplus

Lsd kullananların , sürüngenleri görebilmesi, deneyini bilmiyorum, Ama , bu farklı şahıslar tarafından, görülmüş se incelenmeye değer
bulurum.
bayekurt

Mesajgönderen bayekurt » 28 Eyl 2014 22:28

facebook
twitter
gplus

tekrarlanabilir, olması bilimsel açıdan önemlidir.
bayekurt

Mesajgönderen batman12 » 28 Eyl 2014 22:32

facebook
twitter
gplus

batman12

Mesajgönderen hardman01 » 30 Eyl 2014 11:02

facebook
twitter
gplus

Ben asla inanmıyorum böyle şeylere efsane hep. Birde şunu diyeyim ben veya herhangi biriniz buna benzer birşey düşünüp internette yaysa fenomen olur. Ben illuminatiyede böyle bakıyorum. Amk hep söylüyorum bu illuminati olarak tanımladığımız örgüttün niyetinde kötü olan insanlar, amaçlarının da bu illuminati olarak tanımladığımız örgütün amaçlarıyla aynı olan insanlar dünya üzerinde vardır. Ama bu kötü insanlar biz illuminaticiyiz ahahahah :D diyecek halleri yok amk. Onun için bende bu şahıslara illuminati demiyorum. Bu kelimeyi onlara karşı kullanmıyorum ama niyetleri bizim öğrendiğimiz illuminati örgütünün niyetleriyle aynıdır. Yani bu reptilian ve illuminati gibi şeylere pek inanmıyorum. Bunlar tamamen internet fenomeni. Ama şunu söyleyeyim bu insanlar (rockefeller vs.) adamlar şeytani sonuçta. Tiplerinede bu yansıyor amk :D
hardman01

Mesajgönderen Sahra » 30 Eyl 2014 11:15

facebook
twitter
gplus

batman12 yazdı:

Bu ne len :twisted: Adamın tipini beğenmeyip Reptilian damgası vurmuşlar, yazık :twisted: Onun kafası da öyleymiş, ne var :D
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen batman12 » 30 Eyl 2014 17:28

facebook
twitter
gplus

hardman01 yazdı:Ben asla inanmıyorum böyle şeylere efsane hep. Birde şunu diyeyim ben veya herhangi biriniz buna benzer birşey düşünüp internette yaysa fenomen olur. Ben illuminatiyede böyle bakıyorum. Amk hep söylüyorum bu illuminati olarak tanımladığımız örgüttün niyetinde kötü olan insanlar, amaçlarının da bu illuminati olarak tanımladığımız örgütün amaçlarıyla aynı olan insanlar dünya üzerinde vardır. Ama bu kötü insanlar biz illuminaticiyiz ahahahah :D diyecek halleri yok amk. Onun için bende bu şahıslara illuminati demiyorum. Bu kelimeyi onlara karşı kullanmıyorum ama niyetleri bizim öğrendiğimiz illuminati örgütünün niyetleriyle aynıdır. Yani bu reptilian ve illuminati gibi şeylere pek inanmıyorum. Bunlar tamamen internet fenomeni. Ama şunu söyleyeyim bu insanlar (rockefeller vs.) adamlar şeytani sonuçta. Tiplerinede bu yansıyor amk :D

Reptilianlar şekil değiştirebilen cinler

Şeytanın en büyük hilesi varlığını belli etmez. Varlığını apacik göstermek en iyi taktiktir.onlar kendikerini komplo teorisi gibi gösterirler ki ciddiye alma diye. Sembolizmi severler

Adları ilumunati değil .Onlar Iblis'in süslü vaatlerine kananlar.onlar kendilerine kötu rolu yapan iyi adamlar diyorlar. Biz sırf yüce bir amaç için kötü rolü yapıyoruz çok elitiz diye düşünüyorlar. Lucifer de bir melekti vs diyorlar ona tapiyorlar.ama bunları sırf kendilerine güç gelsin diye yapıyorlar.

Biraz yorum yapayım.

kuranda söyle ifade yer alır yargılanma günü kafirler den bazıları allah'a "biz sırf onlara bizi size yaklaştırsin diye onlara taptik" diyecekler diye dikkat ederseniz Rockefeller gibi adamlar 100 yaşına kadar gidiyorlar iyi yaşıyorlar.yine kuranda allah diyor ki "o kafirlerin rahatlığı seni aldatmasın kafirlere günahlarını iyice artırmalari için süre veriyoruz."
batman12

Mesajgönderen cancan » 05 Kas 2014 21:58

facebook
twitter
gplus

reptilian ırk değildir.ıcke yide fazla güvenilir bulmadım.bunların içine 3 harfli girmiş olabilir.zaten yoga,reiki vs oldukça tehlikeli adamın içine illa birşey girer artık 3 harflimi olur başka birşeymi olur bilemem.
cancan

Mesajgönderen Doctor » 05 Kas 2014 22:05

facebook
twitter
gplus

cancan yazdı:reptilian ırk değildir.ıcke yide fazla güvenilir bulmadım.bunların içine 3 harfli girmiş olabilir.zaten yoga,reiki vs oldukça tehlikeli adamın içine illa birşey girer artık 3 harflimi olur başka birşeymi olur bilemem.

+1
Kullanıcı avatarı
Doctor

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni