Reptilian.

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Reptilian.

Mesajgönderen Flaruz » 28 Eyl 2014 17:09

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
Flaruz yazdı:Metafizik değildir bu efenim bilimsel birseydir..Metafizik lik birsey göremedm ben..Ben sadece algının değistiğin uçan insanların olduğu gibi yere basan insanlarında olduğunu sölüyorum...Bu insandan insana değisir...

"Algı değişir" mi yani tek söylediğin şey? Algının değiştiğinin ben de farkındayım :D Ya da kişiye göre değişik etkiler yaptığının da farkındayım.

Evet, bak bakalım baska birsey söylemismiyim (x
Kullanıcı avatarı
Flaruz

Mesajgönderen Sahra » 28 Eyl 2014 17:15

facebook
twitter
gplus

Flaruz yazdı:
Sahra yazdı:
Flaruz yazdı:Metafizik değildir bu efenim bilimsel birseydir..Metafizik lik birsey göremedm ben..Ben sadece algının değistiğin uçan insanların olduğu gibi yere basan insanlarında olduğunu sölüyorum...Bu insandan insana değisir...

"Algı değişir" mi yani tek söylediğin şey? Algının değiştiğinin ben de farkındayım :D Ya da kişiye göre değişik etkiler yaptığının da farkındayım.

Evet, bak bakalım baska birsey söylemismiyim (x

Acınası falan demişsin :D
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Flaruz » 28 Eyl 2014 17:22

facebook
twitter
gplus

Evet onu da dedim.Yalnız onu ne için yazmısım onuda bir anlsaydın iyidi.(x
Kullanıcı avatarı
Flaruz

Mesajgönderen Sahra » 28 Eyl 2014 17:23

facebook
twitter
gplus

Flaruz yazdı:

Gereksiz tepkilerin olduğu için yazdın.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Flaruz » 28 Eyl 2014 17:31

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
Flaruz yazdı:

Gereksiz tepkilerin olduğu için yazdın.

Ucu açık olan bir konuya o kadar bilim adamı noktayı koyamamıs.Sen gelmisin buraya viki'den kopayal yapıstırıp yapıp ve birde kendince yorum yapıp kapamısın..Gereksiz değil ve yerinde olan bir tepki.
Kullanıcı avatarı
Flaruz

Mesajgönderen Sahra » 28 Eyl 2014 17:33

facebook
twitter
gplus

Yahu LSD hakkında iddialı cümleler sarf etmedim ben de. Sadece kullanan insanların gerçek ile gerçek olmayanı ayırt edemediğini, bu yüzden gördükleri şeylerin ciddiye alınamayacağını söylüyorum. Bu kadarını söyleyebilirim değil mi? Görünen köy kılavuz istemez.

Gayet de gereksiz bir tepki verdin.
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Flaruz » 28 Eyl 2014 17:42

facebook
twitter
gplus

''LSD kullanan insanların algısı değisir.Fakat bunu 'hayal dünyası' olarak adlandırmak ne kadar doğrudur.? insan oğlunun algılayamadığı bir sürü ses,ısık vs .. seyler var...Bunların coğunu teknolojik aletlerle algılaya biliyoruz... LSD konusu çok ciddi ve derin bir konudur.Bunu vikide bulduğum ezber bilgi ile kapatıp atamazsınız...''

Sizde buna 'metafizik' demissiniz.Hayır efenim kendinizle celisiyorsunuz...

Metafiziğin ne olduğunu biliyor musunuz acep.?
Kullanıcı avatarı
Flaruz

Mesajgönderen Sahra » 28 Eyl 2014 17:46

facebook
twitter
gplus

Yukarıda düzeltme yaptım. Metafizik kelimesini yanlış kullanmış olabilirim dedim. O kelimeyi sonradan yanlış kullanmış olmam, en başka verdiğin gereksiz tepkiyi gerekli yapmaz.

Şu "efenim" lafını kullananlara da kafa atasım geliyor. Benle sizli konuşarak sahte bir saygı ortaya koymana gerek yok. Acınası falan dedikten sonra işin sizi bizi kalmıyor. Neyse ben gidiyorum.
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen bayekurt » 28 Eyl 2014 22:22

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Yahu LSD hakkında iddialı cümleler sarf etmedim ben de. Sadece kullanan insanların gerçek ile gerçek olmayanı ayırt edemediğini, bu yüzden gördükleri şeylerin ciddiye alınamayacağını söylüyorum. Bu kadarını söyleyebilirim değil mi? Görünen köy kılavuz istemez.

Gayet de gereksiz bir tepki verdin.

"Gerçek" ve "gerçek olmayan" tanımını neye göre yapıyosunuz,???
toplumsal normaller ve kafa sayısına göre mi? istatistiklere göre mi?
bayekurt

Mesajgönderen Sahra » 28 Eyl 2014 22:24

facebook
twitter
gplus

Ucacagini sanip sanmamasina gore
Kullanıcı avatarı
Sahra

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni